باز گلشیفته لخت شد، آبروی ملت رفت!

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی

وا اسفا، ملت مسلمان ایران بر فرق سر بکوبید که آبرویتان بر باد رفت! ناموستان جلوی چشمان نامحرم برهنه شده و خود را تکان میدهد :دی

خارج از شوخی، گلشیفته این عکس را شر کرده تو فیسبوکش، یک عده زیرش کامنت گذاشتند «خاک بر سرت، آبروی ایرانی ها را بردی!!»…

والا من متوجه نمیشم کدوم قسمت ماجرا آبروریزیه، حجاب نداشتن؟ فیلم بازی کردن؟ رقصیدن؟ یا نیمه برهنه رقصیدن؟! حالا اصلا فزض کنیم گلشیفته فیلم پورنو بازی کنه، بازی نکرده ها میگم فرض کنیم … خوب سوال اینه که آیا با اقدام یک فرد آبروی یک ملت میرود؟! یعنی این ملتهای اروپایی و آمریکایی و غیره هیچ کدوم هیچ آبرویی ندارند چون بازیگرهاشون تو بعضی از فیلمها با هم سکس دارند؟! اصلا مگه سکس کردن موجب آبروریزیه؟ آبرو و اعتبار یک ملت که به این چیزها نیست، به پیشرفتهای اقتصادی و سطح فرهنگی و ادبی و نوع سیستمیه که بهش حکومت میکنه، نه اقدام های یک فرد! اینکه ۱۲ تا آخوند پیر و پاتال تو شورای نگهبان برای یک ملت ۷۵ میلیونی تصمیم بگیرند آبروریزیه، اینکه سالی ۳۰ هزار نفر در ایران بر اثر عدم رعایت قوانین راهنمایی رانندگی  و استاندارد نبودن ماشین ها جون خودشون را در جاده ها از دست میدهند آبروریزیه، نه اینکه یک بازیگر ایرانی در یک کشور دیگه چه لباسی پوشیده یا تو یک فیلم خودش را تکون داده یا نداده!

با موفقیتها، شکستها و خلاصه کارهای یک فرد، یک ملت نه با آبرو میشه نه بی آبرو! گلشیفته دوست داشته چنین نقشی بازی کنه، من نوعی هم میتونم خوشم بیاد یا نیاد، اما اینکه بگوییم تو «فاحشه ای» یا «آبروی ما را بردی» واقعا مسخره است! اگر توجه کنید این نوع واکنشهای احساسی به کارهای زنان بسیار پررنگتر از مردان هست، مثلا اگر یک مرد ایرانی برود در یک فیلم هالیوودی که صحنه سکسی دارد بازی کند، احتمالا کمتر کسی به او خواهد گفت آبروی ما را بردی!! در نتیجه به نظر من اگر حس «حسادت» را فاکتور بگیریم، این نوع نگرش به فرهنگ عقب مانده مذهبی-سنتی باقی مانده در پستوی ذهن بعضی از ماها برمیگرده که در ظاهر امر با واژه هایی مثل «ناموس» و «غیرت» و «آبرو» خودش را نشون میده اما در پس پرده همان تمایل برای تصاحب و مالک شدن جنس زن هست…!

در همین زمینه:

گلشیفته برده شما نیست و بدن او به شما تعلقی ندارد!

از عکس جدید گلشیفته تا برداشت های جنسی و نژاد پرستی به سبک آریایی…!

31 پاسخ به “باز گلشیفته لخت شد، آبروی ملت رفت!

 1. مبهوت مِی 21, 2013 در 10:57 ب.ظ.

  درود بر الفرد عزیز،
  دقیقا ، اصل جریان رو گفتی.
  اولا بنظر من که بسیار هم زیباست، آدم که نکشته، رأی کسی رو که نخورده، اموال دیگران را که نابود نکرده، به عنوان هنرپیشه در فیلم بازی کرده، کسی دوست نداره؟ نگاه نکنه!
  ثانیا دلش خواسته و طبیعی ترین حق هر انسان(جدا از جنسیت، ملیت یا هر چیز دیگر..)، حق انتخاب است و هر انسانی مسؤل و صاحب تصمیمات خودش است.
  اگر تنها یک دهم این توجهی که به زندگی دیگران داریم و بد و خوب میکنیم، به زندگی خودمان توجه میکردیم، حال و روزمان خیلی متفاوت بود.

 2. یه ایرانی مِی 21, 2013 در 11:39 ب.ظ.

  ای کاش میشد اونایی که فحش میدن و میگن آبرومون رفته رو یه آمار از خودشون و خانوادشون و کارشون بگیرین تا بفهمین آبروریزی یعنی چی و باید اینو به کیا گفت…
  دست بردارید سرتون رو با این حرفا که حتی یه ذره هم بهش اعتقاد ندارن گرم کردن و دارن با خیال راحت میچاپنمون
  این یعنی آبروریزی
  بابا یه سر به تقویم بزنید ببینید در چه سالی دارین زندگی میکنین…
  علم داره به کجا میره و ماها سرمون به چیا گرمه…
  خجالت بکشید…

 3. pd مِی 22, 2013 در 4:24 ق.ظ.

  آدم به کشورش تعلق نداره به خدا، تو الان دیگه سفر کردن به همه جا آسون شده و هر کی هر جا دلش خواست می ره زندگی می کنه. فقط کشورهایی که پیشرفت نکردن مثل ایران از این قاعده مستثنا هستن. جامعه ای که بسته هست همین مشکلات براش پیش میاد. من کشوری که توش به دنیا میام رو انتخاب نکردم و هیچ تعهدی هم ندارم بهش. و البته به این معنا هم نیست که من به یک کشور دیگه ای علاقه دارم! دمت گرم، زدی وسط هف.

 4. ali مِی 22, 2013 در 10:39 ب.ظ.

  khanomaha va aghyan ma iraniha ta kay bayad dar khosositarin masael digaran dekhalat konim ma chera nemikhahim be khasteye digaran ehteram bezarim.agar ma yek harkat ya fekri ra bad bedanim nabayad in hagh ra be khodeman bedahim ke be sarzanesh in afkar bepardazim ma bayad be golshiftehaye farahani ehyeram bezarim ke harjor fekr mikonand kesanike migoyand abroye iraniharo borde khode hamin afrad be rahati donbale namos mardom hastan bedone inke be amaele khodeshon fekr konand.

 5. hamid مِی 23, 2013 در 12:36 ب.ظ.

  Vala haminja tu orupa ta ye dokhtar mige male chek ya belaruse hamin orupai ha migan oh pas ….
  bale namade keshvar momkene beshe va in karash dar shane mardome ma nist

 6. علی مِی 23, 2013 در 12:42 ب.ظ.

  راست میگن دیگه ، مگه شکیرا نیست اینهمه سال آبروی تمام اسپانیایی ها رو برده

 7. عبداله آزاد مِی 23, 2013 در 1:23 ب.ظ.

  زمانی آبروی یک ملت میره که نتونه برای خودش و سرنوشت خودش تصمیم بگیره و 12 نفر به اسم شورای نگهبان براشون تصمیم بگیرند زمانی آبروی یک ملت در جهان میره که ظرف کمتر از چند ماه ارزش پول ملی اشون به یک سوم کاهش پیدا کنه زمانی آبروی یک ملت میره که کسی که 8 سال رییس جمهور بوده چند سال با حکم خمینی فرمانده کل قوا بوده چندین سال رییس مجلس بوده و چند ساله که ریس مجمع تشخیص مصلحته و هنوز هم هست در انتخابات رد صلاحیت میشه زمانی آبروی یک ملت میره که حکومتش در دنیا فقط با سوریه و ونزوئلا دوست باشه و بقیه جهان دشمنش

 8. حامدl مِی 23, 2013 در 1:31 ب.ظ.

  نمیدانم این دختر زیبارو چه علاقه ای داردکه حرکاتی کند که با فرهنگ او هماهنگی ندارد یعنی خودش نباشد لخت شدن اسان است هرکسی میتوا ندلخت شود وقری هم به کمر بدهد ولی هنر داشتن وبرای ان ارزش قائل بودن چیز دیگریست بیائیدبهم راست بگوییم مثل بعضی ها نباشیم که همیشه دروغ میگویند . اخر وعاقبت هنرمندانی را که هنر اندکی داشتند وبرای جلب توجه لخت شدند وخلاصه از بدن خود مایه گذاشتند کی میشناسد که بعد از چهل یا پنجاه سالگی کسی انها را بیاد بیاورد وبرای انها احترامی قائل باشد انقدر زیر دست وپا رفته اند که اثری از انها نمیماند خواهش میکنم این قسمت را یادداشت کنید خیلی زود میبینید . شخصیت انسانها به هنر وحفظ هویتشان است نه تغیر رنگ وجوگیر شدن افسوس .

 9. parsacin مِی 23, 2013 در 1:38 ب.ظ.

  افرین
  واقیت همینه افرین
  کاش مردم یکم نگاهشونو بالا ببرن و ببینن با این وضع مسملونا و… پس چطو جوونای ایرانی تو امریکا درس میخونن و ….
  انقد که ما اونارو ادم حساب نمیکنیم اونا ملرو ادم میدونن …

 10. naiem مِی 23, 2013 در 2:37 ب.ظ.

  نه عزیز من آبروی ما مثل باقی چیزهامون سر آلتمونه. در مملکت اسلامی بیضه اسلام حرف اول رو می زنه بعد سر آلت مسلمین. اون چرندیاتی مثل اقتصاد و فرهنگ و غیره هم که گفتی همه مال خره.

 11. ناشناس مِی 23, 2013 در 3:11 ب.ظ.

  .ببین حالا یکی اون زیر یه چی گفت…تو چرا داری خودتو میکشی…ثانیا اونایی که واسش هورا مبکشنو ندیدی.ثالثا این فیلم پورنو هم بالاخره بازی میکنه شک نکن.رابعاگلشیفته یکی مثل بقیه است.اینقد گنده ش نکتین لطفا

 12. داریوش مِی 23, 2013 در 3:27 ب.ظ.

  گلشیفته با این اعمال منافی عفت و اخلاق، آبروی زن ایرانی را می برد. یکی بابد به گلشیفته بگوبد که زن تنها در بیرون انداختن سینه هایش و نشان دادن ران ها و باسن زیبایش تعریف نمی شود .ارزش زن فراتر از این است که همچون عروسکی در دستان هوسرانان بی دین به عشوه گری بپردازد. حتی در خود سینمای هالییوود، بازیگری همچون مریل استریپ وجود دارد که با سه جایزه اسکار نقش اول زن هرگز در فیلمی با مردی همخوابه نشده و یا سینه هایش را در فیلم نشان نداده است. حتی مریل استریپ نیز درجه ای از پایبندی و عفت و اخلاق را دارد. گلشیفته و هر انسان دیگری آزاد است که پوشش خود را خود انتخاب کند اما باید اندکی به خواستگاه فکری و دینی خود بیاندیشد.

  • payman مِی 23, 2013 در 3:56 ب.ظ.

   khastgahe dini? age be din eteghad nadashte bashe chi aslan nemikhad dindar bashe,,,dovoman in yek filme ke dar oon naghshe ye zane raghas ro dare bazi mikone age be khanoom Meryl Strippe ham began naghshe ye faheshe ro bazi kone yani oon vaghean ye faheshe hast?zemnan abrooye zane irani dar jonbeshe sabze iran dar sale 88 baraye abad paydar moond

  • MARYAM سپتامبر 29, 2013 در 10:55 ب.ظ.

   شما درست می گید شما فکر می کنید هیچ بازیگری تو کشورهای خارجی نیست که از گلشیفته بهتر باشه و بهتر بازی کنه اگه الان سراغ این خانم می رن و می خوان فقط ایرانی ها را تحقیر کنند ببینید کی این خانم از نظر می افته و حتی یه سکانسم بهش نمی دن

 13. ناشناس مِی 23, 2013 در 3:45 ب.ظ.

  تورو خدا گلشسفته کیع حالا که ابنقد با این حرفا گنده ش میکنین

 14. jeronimo مِی 23, 2013 در 4:02 ب.ظ.

  ملت ایران درحال حاضر مشکلات و مسائل بسیارمهمتری ازتوجه به فاحشه بازی خود شیفته دارد. بنابراین بی خیال خودشیفته. بگذارید در گوه خودش غرق بشه.

 15. ش مِی 23, 2013 در 4:06 ب.ظ.

  طفلک خودباخته

 16. ایرانیم و بس مِی 23, 2013 در 4:12 ب.ظ.

  دوستان عزیز همانطور که در متن خبر توضیح داده شده…آبروی ما آنگاه رفته که گوسفند باشیم و یک انسان بی اختیار و دنبال بز گله..همیشه نیمه خالی لیوان برای ما ایرانیان جذاب تر است و پر حاشیه تر…عادت بد قضاوت، هزاران سال آهسته آهسته به گوشت و تنمان نفوذ کرده…فلانی فرزند فلان خائن است و به همین علت خیانت کار است…فلانی ….چنین است و چنان است….از کس و کار خود در کوی و برزن خبر داریم؟ از خود چطور؟ در جلو پای کسی ترمز نزده اید؟ دوست دختر ندارید؟ برادر دارد یا نه؟ شما چطور ؟ خواهران ما دوست پسر دارند یا نه؟ سکس دارند یا نه؟ شما خود چطور؟ بهتر است قدری آرام گیریم و اینقدر در مورد یکدیگر و یا دیگران قضاوت نکنیم…چه مثبت چه منفی…دیگران را نباید مدام مورد قضاوت قرار داد و تا خود نیز قضاوت نشویم….زندگی زندگی است و خیلی پیچیده نیست….زندگی نه دادگاهی است که مدام باید در مورد هر چیز قضاوت کرد و یا قضاوت شد…. به خدا زندگی بسیار سادهتر و لحظاتش پر از ثانیه هائی است که می توان با دستگیری و کمک به یکدیگر احساسی بی نظیر خلق کرد. عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت…که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت…من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش…هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت……واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند…چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند….
  سرفراز و پیروز باشید

 17. fetneh مِی 23, 2013 در 6:21 ب.ظ.

  hameye harfatoon dorost vali
  chera aks ro sansoor kardi??!!! az
  yek taraf naghd mikoni az on taraf aks o sansoor
  mikoni!!! ba khodet chand chandi??!!h

 18. نیما مِی 24, 2013 در 2:26 ب.ظ.

  برای گلشیفته بسیار متاسفم. زمانی با نفش آفرینی زیبای او در فیلم «میم مثل مادر» اشک ریختیم. اما امروز باید برای از دست رفتن اخلاق و هویت او اشک بریزیم. او دیر زمانی است که دیگر مرزهای اخلاق و عفت را فراموش کرده. نمی دانم چرا از روی لجبازی با سیستم فرهگی و هنری حاکم بر کشور چنین نقش هایی که ذره ای بار هنری ندارند قبول می کند. وقتی در اولین تجربه خود در خارج از کشور در کنار بازیگران بزرگی چون دیکاپریو و راسل کرو نقش آفرینی کرد به او افتخار می کردیم و اما پس از آن به جای این که نقش های بهتری را بازی کند به مجموعه ای از فیلم های بی کیفیت و فاقد ارزش هنری روی آورده و همه ی هنر او شده است نشان دادن سینه ها و پایین تنه اش در فیلم های بی ارزش. نمی دانم یک زن با نشان دادن سینه های خود در یک فیلم چه چیز به دست می آورد.

 19. babakpersa مِی 26, 2013 در 10:39 ق.ظ.

  سرچشمه آودرن چنین بهانه ای اسلامی و آخوندی و مذهبی، در اینکه برهنه شدن
  گلشیفته فراهانی برای مردم ایران بی آبرویی و شرم آورده است از همان چیرگی
  نیروی اهریمنی, باور و فرهنگ دیکتاتوری قرآنی و اسلامی مردم نادان و ترسان،
  آنهم با کنترل داشتن دستگاه دیکتاتوری ملایان شیعی بر زندگی روزمره مردم ،
  آغاز میگردد. از همان نخستین روزی که اهریمن خمینی با فریبکاری و کشتار و
  شکنجه و بدار آویختن فرزندان ایران، با شمشیر آیات قرآنی بر مردم چیره گشت،
  همانا، آغاز آوردن شرم و ننگ و بی آبرویی برای ایرانیان ستم پذیر بوده است و
  هنوز هم چنین است. – بابک پرسا

 20. jamshid ژانویه 27, 2014 در 3:01 ب.ظ.

  این کار گلشیفته سیاسی است و از این نظر لخت شدن او اشکال دارد.

 21. ایمان فوریه 19, 2014 در 12:43 ب.ظ.

  آخه این کجا ناموس ایرانه داداش. این یه جنده به تمام معناس که ایرانی اونو نمیشناسه

 22. یک ایرانی اصیل واقعی وطن پرست غیر عرب دسامبر 5, 2017 در 10:02 ب.ظ.

  آبرو بره در کوزه آبشو بخوره.

 23. یک ایرانی اصیل واقعی وطن پرست غیر عرب دسامبر 5, 2017 در 10:34 ب.ظ.

  اصلا خوب کاری کرده. تا چشم بعضیها در بیاد.
  اون رفته خارج تا آزاد و راحت باشه. تو (ایران تسخیر شده) که نمیتونه.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: