برگزاری کنسرت ابی در یک گاوداری در اربیل و هتک حرمت زنان و دختران ایرانی…!

Ebi

تصویری از سوله کثیف، گرم و عاری از هرگونه امکانات در اربیل

روز سه شنبه ۶ فروردین، ایرانیان زیادی به عشق ابی و به شوق شنیدن صدای دوست داشتنی او از شهرهای مختلف ایران به «اربیل» در منطقه خودمختار کردستان عراق رفته بودند. گذشته از هزینه مسافرت تا اربیل، نفری ۴۵ دلار هم پول بلیت پرداخت شده بوده است. اما به محل که میرسند متوجه میشوند که سالن برگزاری کنسرت چیزی جز یک گاوداری نیست!! هیچ صندلی در محل وجود نداشته و داخل سوله (گاوداری) هم کثیف، به شدت گرم و عاری از هرگونه تجهیزات تهویه هوا بوده است…. گنجایش سالن ۲۰۰۰ نفر بوده، اما ۲۰ هزار نفر برای تماشای کنسرت حاضر شده بوده اند!! بعد عده ای که معلوم نیست از کجا سازماندهی شده اند (احتمالا از طرف جمهوری اسلامی)، حمله میکنند به سن برنامه و همه چیز را به هم میریزند و آلات موسیقی را می شکنند. در پی این وقایع برگزار کنندگان برنامه هم به ابی که گفته میشود در هتل بوده خبر میدهند که کنسرت کنسل شده و نیا، او هم نمیرود….

اما این همه ماجرا نیست، به دلیل عدم استخدام نیروهای امنیتی کافی، دعوا و چاقوکشی در داخل سوله اتفاق می افتد. علاوه بر این، زنان و دختران ایرانی حاضر در محل برنامه، با برخورد زننده ای مواجه میشوند، عده ای به آنها حمله میکنند و مشغول پاره کردن لباسها و هتک حرمت آنها میشوند تا اینکه پس از گذشت زمان نسبتا طولانی و نهایتا با دخالت پلیس اربیل و دشواری های بسیار زیاد، مردم موفق میشوند از دست اراذل و اوباش حاضر در محل رهایی پیدا کنند و به ایران بازگردند!

به نظر شما مقصر وقوع این فجایع کیست؟ به نظر من شخص ابی و یا دستکم مدیر برنامه های او مقصر است! صرفنظر از اینکه مهاجمان و اراذل و اوباش از کجا سازماندهی میشده اند، حفظ امنیت مردم با برگزار کننده برنامه است. آنطور که چند نفر از ساکنان اربیل به من گفتند، یک سالن مجهز در آن شهر وجود دارد که کنسرت های خواننده های لبنانی، سوری و حتی ایرانی در آنجا برگزار میشود، چرا به جای اجاره آن سالن، یک گاوداری برای اجرای برنامه در نظر گرفته شده است؟! چرا از ماموران امنیتی کافی استفاده نشده بوده است؟! چرا بیشتر از گنجایش سالن، بلیت فروخته شده بوده است؟!

رقم ۴۵ دلاری بلیت فروخته شده، اختلاف چندانی با قیمت بلیت های معمولی کنسرت های ابی در سالن های مجهز دوبی و دیگر شهرهای دنیا ندارد، پس چرا هموطنان ما با وجود پرداخت پول کافی، نه تنها از کنسرت محروم شده که با خطر جانی و مالی اوباش هم روبرو شده اند؟! آیا دلیل اینها، طمع زیاد و بهره برداری مالی بیشتر از طریق کاهش هزینه ها نیست؟! چه کسی پاسخگوی روح و روان جریحه دار شده دختران و زنان ایرانی هتک حرمت شده در این مراسم است؟ آقای ابی مسئول برنامه های شما چه کسی است؟ آیا نباید به خاطر این اتفاق ناخوشایند از مردم عذرخواهی شود؟

دو فیلم در ارتباط با درگیری ها در این کنسرت + +  |  یک منبع خبری در همین ارتباط

99 پاسخ به “برگزاری کنسرت ابی در یک گاوداری در اربیل و هتک حرمت زنان و دختران ایرانی…!

 1. بازتاب: برگزاری کنسرت ابی در یک گاوداری در اربیل و هتک حرمت زنان و دختران ایرانی…! - سپیده دم

 2. بازتاب: مجید توکلی | Majid Tavakoli | مجید توکلی

 3. بازتاب: برگزاری کنسرت ابی در یک گاوداری در اربیل و هتک حرمت زنان و دختران ایرانی

 4. goozpash مارس 28, 2013 در 11:11 ب.ظ.

  چون ایرانیها گاو هستند و لیاقتشون همون گاوداری است ! ..رئیس گاوها هم ابیه

  • p gh مارس 28, 2013 در 11:27 ب.ظ.

   گاو تویی و اون پدری که بهت ادب یاد نداده . . .

   • رجب ریقو مارس 28, 2013 در 11:38 ب.ظ.

    باشما موافقم ولی گوزپاش که به قبرباباش میپاشه خودش از اون گاو های سیستانی است ولی ابی را گاو ندانسته بلکه اورا یک الدنگ میدانم.

   • goozpash مارس 28, 2013 در 11:40 ب.ظ.

    تو هم از همون گاوایی ! اگه گاو نبودن نمیرفتن عراق تو این بلبشوی کنسرت چرند ابی و و اون کسخول دیگه منصور رو نگاه کنن !!! …ایرانیها عادت کردن برای بدست آوردن لذتهای حقیر به هر گه و کثافتی تن بدن !!

    • irani مارس 29, 2013 در 10:12 ق.ظ.

     توجه : کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد – پس اینها که منتشر کردین چیه یه مشت بی اصل و نصب زیر بته عمل امده دارن به ایران و ایرانی توهین میکنن حالا به هر دلیلی شما هم منتشر میکند میشه بگین مال خودوم خراب شده هسیتین که فقط فارسی نوشتن بلده!؟

    • امیر مارس 29, 2013 در 10:25 ق.ظ.

     خاک تو سر توی بی غیرت و تمام وطن فروشای خائن پدر مشتزک مثل تو به ناموس ایرانی توهین شده اون وقت میاین میگین گاوداری بدبخت تو از مال کی میخوری که ضد ایران مینویسی

    • dardmand مارس 29, 2013 در 1:48 ب.ظ.

     آخه احمق ! با این وطن فروشی که ازآخوند یاد گرفتی،چه انتظاری ازتوء چسوو گوزو میتوان داشت.

  • fucker مارس 29, 2013 در 8:09 ق.ظ.

   گاو اون مادر خراب و اون خواهر … هستن حرام زاده

  • نفس آگوست 4, 2013 در 12:35 ب.ظ.

   متاسفم واست كه واسه هيچ وپوچ اينجوري به كشورت توهين مي كني

 5. جنتی از حرم امام (ر) مارس 29, 2013 در 12:02 ق.ظ.

  واقعا درست گفتی ایرانی ها گاو هستن البته گاو حیوان مفیدی است و این ایرانی های بی بخار نفهم هیچ گهی نیستند فقط پر از ادعا

  • نینا مارس 29, 2013 در 1:12 ق.ظ.

   .اگه از ایرانی بدت میاد غلط می کنی به فا رسی می نویسی..

   • عاری از فرهنگ ایرانی مارس 29, 2013 در 8:20 ق.ظ.

    لازم نیست این قدر دور بری همین تهران یه روز بیا مترو تا این گاوا رو ببینی ببین چه جوری سوار میشن چه جور پیاده میشن برو خیابوناش و بزرگراه ها ببین چه جوری رانندگی می کنن برو کوچه هاش و جلوی خونه ها ببین چه جوری پر از اشغال و کثافته. قیافه هاشون هم که یه مشت کویری سیاه سوخته اس ولی خودشونو با فرهنگ ترین و خوشگل ترین ادمای دنیا می دونن.

    • پریسا آوریل 1, 2013 در 4:32 ب.ظ.

     آدم اگر دنیا دیده باشه این حرف ها رو نمی زنه، عزیزم شما خیلی ندید بدیدی! در ضمن اگر ایرانی ها گاوند تو هم یکی از گاو ها هستی!!!

    • مهدی آوریل 18, 2013 در 8:20 ب.ظ.

     اینهاهمونهایی هستند که تو به زبونشون داری حرف میزنی و مینویسی و تو تمدن کشور تو هم سهمی زیادی دارن گذشته کشورت رو نگاه کن تو که از ریز به ریز ماجرا زندگی تهران خبر داری جزیی از اونجا بودی

 6. reza مارس 29, 2013 در 12:43 ق.ظ.

  عجبا! انسان به گوسفندانی که بسیجی وار به دنبال رهبرشان در ایران راه پیمایی و تجمع می کند می خندد..حال باید به نبود درایت و عقلانیت کسانی گریست که در حرکتی مشابه سالن کنسرت را به گاوداری تبدیل می کنند!»چون نیک نظر کرد پی خویش در آن دید..گفتا زکه نالیم که از ماست که برماست»حالا تصور کنید اخبار این ندانم کاری و متعاقب آن کتک کاری در یک شبکه پربیننده آمریکایی پخش شود.بعد هم به نوه کوروش و داریوش بودنمان خواهیم نازید؟!البته اکنون برخی برای رد گم کنی خواهند گفت که مگر این غربی ها خیلی متمدن هستند؟!نمی دانم از ایرانی بودن خودم شرمگین باشم یا از بی فرهنگی که گریبانگیر خیل گسترده ای(و نه تمامی هم میهن نان)از هم وطنان شده است؟!

 7. eivan مارس 29, 2013 در 1:31 ق.ظ.

  از وقتی ابی مدیریت کاراشو به زنش داد فقط داره گند بالا میاره…. خانوم ابی رو کرده معدن فقط به فکره پول

 8. کوروش مارس 29, 2013 در 2:18 ق.ظ.

  زنده باد گوسفندان بسیجی ! مثل گاو دنبال رهبر خرشان راه افتادند عوعو میکنند

 9. ali مارس 29, 2013 در 2:52 ق.ظ.

  لیاقت ایرانی ها همون گاوداریه اونم از سرشون زیادیه

 10. مهران مارس 29, 2013 در 4:27 ق.ظ.

  الکی منفی ندید ! لیاقتمون همینه . تو این مملکت کونمون میذارن جیکمون در نمیاد اونوقت کلی پول میدیم که بریم گاوداری کنسرت ببینیم ! لیافت رو اونی داره که اعتراض کنه و جرات داشته باشه که این چیز ها تو مملکت خودش برگذار بشه ! اگه این جرات رو نداره همون بهتره که بره گاوداری

 11. س ا ر ا مارس 29, 2013 در 4:48 ق.ظ.

  خواننده ایی که فقط به فکر پول باشه همینه! یعنی خودش نمیدونست کجا قراره بخونه هرکسی به اندازه لیاقتش! ابی هم خودشو هم شان گاوداری دیده حتما وگرنه اونجا برگزار نمیکرد!

 12. Irani مارس 29, 2013 در 6:05 ق.ظ.

  خجالت نمي كشين اينقدر چرنديات گفتين ؟ يك سري دوست داشتن پولشون و بريزن تو آشغالي به شما چه؟ يك سري از ابي خوششون مي اومده به شما چه ؟ يك سري احمق هم لات بازي دروردن به بقيه مردم ايران چه ؟ اسراييل و قطر و آذر بايجان تمام عظمشون و جمع كردن كه اين مملكت و بپاشونن و از ايراني بد بگن تا واسيه خودشون تاريخ بسازن … اون حروم زاده اي هم كه به مردم يك مملكت بي حرمتي مي كنه بدونه تو ايران كرد و لر و فارس و ترك و بلوچ همه برادريم ، همه واسه اين خاك خون داديم … هرچي بي احترامي كني ما قوي تر ميشيم و توي دهن تو و امثال تو بي فرهنگ ميزنيم … آره شرايط مملكتمون سخت اما دوباره ميسازيمش كه به گردمونم نرسين

  • مسعود مارس 29, 2013 در 11:48 ق.ظ.

   بسه دیگه شعار نده واقع بین باش

  • نوید آوریل 6, 2013 در 11:00 ق.ظ.

   از این خرفت خیلی خوشم اومد . من خودم کردم و این و مطمئنم که تمام کردهای سراسره جهان چه ایران چه ترکیه ، عراق و سوریه خودشون را ایرانی می دونند . این فارس ها هستند که کردها را ایرانی نمی دانند. خودتون قضاوت کنید

   • وحید ژانویه 7, 2014 در 9:24 ب.ظ.

    دوست گرامی؛ چرا حرفای تفرقه اندازا رو تکرا میکنی؟ تو واقعا کردی و از نسل دلیرانی که در طول تاریخ برای ایران جنگیدن؟ پس چرا حرف بیگانگانی رو تکرار میکنی که نمیخوان در ایران کرد و آذری و فارس و … در آرامش و دوستی زندگی کنن؛ همونطور که چندهزار سال این اتفاق افتاده. زنده باد ایران و زنده باد هموطنای فارس و کرد و ترک و عرب و لر و… من فارسم و افتخار میکنم که با کردها هموطنم

 13. sogi مارس 29, 2013 در 6:49 ق.ظ.

  واقعا جای خوبی بوده.این زنای ایرانیم فقط میخوان برن یه جا لخت شن و عقده هاشونو خالی کنن.ایرانیا لختیو از کجا یادگرفتن؟ما نه تو تمدنمون داشتیم نه تو فرهنگمون.من خودم با کنسرت رفتن مشکل ندارم.اما چرا تو اربیل؟

 14. A g مارس 29, 2013 در 7:31 ق.ظ.

  مقصر خودمونیم که برای یک کنسرتی که تو خونه از تلوزیون هم میشه دید کلی هزینه میکنیم و میریم جایی که مردمش بویی از انسانیت و فرهنگ و مدنیت نبرده اند. کردستان هنوز خیلی مونده تا بفهمه فرهنگ و ادب ایرانی چیه و ابی هم در جمع انسان با لیاقتی نیست که ارزش اینهمه طرفدار رو داشته باشه

  • ma na مارس 29, 2013 در 8:41 ق.ظ.

   ایرانیا مگه فرهنگ هم دارن؟ تو اصلا می دونی فرهنگ چیه؟ مدرن ترینتون تو امریکا زندگی می کنن که الان براشون سریال درست کرده ان به اسم Shahs of Sunset ایرانیا رو یه مشت ادمایی معرفی می کنه که فقط دنبال پول و زرق و برق و پارتی هستن و فرهنگ و ادبیات براشون هیچ ارزشی نداره.

   • cma مارس 29, 2013 در 2:11 ب.ظ.

    واقعا درسته.. چند نفر دور و برتون هستند که کتاب بخونن؟ ولی مدل و آپشن تمام ماشین های آخرین مدل توی تهرانو میدونن.. این یعنی بدبختی..

   • وحید حقیقت آوریل 8, 2013 در 9:01 ب.ظ.

    تو اگه تعریف فرهنگ رو میدونستی نمیگفتی ایرانی ها مگه فرهنگ هم دارند . هر وقت دو تا کتاب جامعه شناسی از ویل دورانت و کونت و .. خوندی بعد بیا حرف مفت بزن .

  • بنی ادم مارس 30, 2013 در 2:04 ب.ظ.

   اخه عزیز من برادر من این فرهنگ و ادب باید تو زندگی عادی نمود پیدا کنه. تو اگه تو ایران زندگی میکنی اثری از فرهنگ می بینی؟ تا کی باید خودتونو با این حرفا گول بزنین. ژاپنی ها و کره ای ها از نژاد مغولن که تو هنوز ادمشون حساب نمی کنی ولی الان اونا با ایرانیا قابل مقایسه ان؟ امیدوارم اگه ژاپن نرفته باشی یه روز بری بفهمی چی می گم. هر چی می شه فورا می چسبین به فرهنگ چند هزار ساله و کورش و داریوش. ولی تا حالا یه بار نپرسیدی این بزرگوران به جز تخت جمشید چه چیزی دیگری واسه جامعه بشری بجا گذاشتن لابد می گی منشور. دیگه چی. بماند که خود این منشور هم حرف و حدیث زیادی داره. ولی تو همون دوره ای که یونان و رم ادمایی مثل ارسطو افلاطون فیثاغورث و دهها نابغه جهانی ارایه کرد ایرانیان چکار کردن. ایرانیا هنوز در مورد اصل خودشون دچار توهمن. خودشونو از نژاد المانها می دانن که مسخره ترین و ابلهانه ترین تصوره. حتی یک خط دلیل برای این فرضیه احمقانه وجود نداره هیچ گونه اثر ژنتیکی و علمی وجود نداره ولی نژاد اریایی از نظر ایرانی یعنی یه ادم بلند قد با چشمان رنگین و پوست سفید و موهای زرد. واقعیت: بر اساس تورات ایرانیان فرزند مادای هستن. مادای پسر یافض پسر نوح. مادای با دختر شم یا سام ازدواج کرد یعنی ایرانیان نصف سامی و نصف یافضی هستن. (نصفشان از نژاد اعراب و یهودیان است). اینا رو تورات می گه باور ندارین خودتون مطالعه کنین. فرزندان مادای طبق گفته تورات: پارسیان میتانی ها و مانی ها و بطور کلی هندی اریایی ها که میشه هندیان پاکستانی ها بنگلادشی ها افغانها و سری لانکایی ها. المانها (توتانها) طبق گفته تورات فرزند گومر هستن. گومر فرزند یافض فرزند نوح. فرزندان گومر طبق گفته تورات: المانها ایرلندی ها ولزی ها کرواتها صربها ارمنی ها ترکها و سکاها. بیایید با واقعیات کنار بیاییم.

   • نفس آگوست 4, 2013 در 12:53 ب.ظ.

    اگه مشكل فرهنگي داريم بهتر نيست خودمون يه جامعه با فرهنگ بسازيم تا اينكه به مردممون فحش بديم

  • senator آوریل 3, 2013 در 3:47 ب.ظ.

   Ag انگار تو خیابونای شهرت نگشتی چاقوکشی،اسید پاشی اعدام جوونایی که ب خاطر حتک حرمت اعدام میشن ولی تموم نمیشن.
   مسجد، تالار وفضای سبزی که پر از آشغاله.
   برای استفاده از هر وسیله باید سالها هرهنگ سازی شه.
   یه دختر محجبه نمیتونه تو شهر راحت بگرده که کسی مزاحمش نشه.
   انارو بهت گفتم الکی مقرور نباشی شایدم تو غار زندگی میکنی بچه هر کشوری واسه خودش فرهنگ و تمدنی داره مردم یه کشور با عموم مردم و مشاهیرش میشناسند نه با ارازلش.اگه کسایی که واسه خودشون ارزش قاعل بودن پاشونو تو اون سوله نمیزاشتن

  • نوید آوریل 6, 2013 در 11:03 ق.ظ.

   آخه احمق کی از تو نظر خواسته . برو تو آینه یه نگاهی به خودت بنداز بعد حرف انسانیت و فرهنگ و بزن . باید دهنتو بشوری بعد اسم کردستان و ببری آشغاله عوضی

  • maziar مِی 7, 2013 در 9:24 ق.ظ.

   جناب ag نمیدونم دلیل عقده و کینه ی شما به کردستان چیه؟!! اگر به نوشته های گریشمن و دیاکونوف و مینورسکی و سایر بزرگان باستان شناسی و …رجوع کنی مشاهده میکنی که زمانی که کردها از تمدن و شهر نشینی برخوردار بودند بقیه اقوام و ملیت ها یا چادر نشین بودند یا غار نشین…دوم چیزی که باید بدونی اینه که شرکت کنندگان در کنسرت ابی 99% ایرانی بودند که از ایران رفته بودند اونجا. بعدشم کنسرت رو خراب کردند و دادو و هوار راه انداختند این موضوع چه ربطی به مردم اربیل داره دانشمند؟!!
   فرهنگ والای ایرانی و فارسی رو به خوبی میشه در توهین های شما دید.

 15. m e مارس 29, 2013 در 7:55 ق.ظ.

  ابی خیلی بی ارزش تر از این حرفاست . ابی همون کسیه که جرات خوندن خلیج همیشگیه فارس رو تو دبی نداشت و بخاطرش از عرب ها هواپیمای شخصی با خلبانش هدیه گرفت و براش ایرانی و ایران هیچه

 16. kaveh مارس 29, 2013 در 8:05 ق.ظ.

  chera kasee az JAMSHEED nemige,kasee ke in bala ro sare inha dar avorde.kolee pool az dolate kurdistan migire va injuree ham mirine be honarmandamun va be melate iran,Mordom ekurd e bichareh gonahi nakardan.khodetuno jay ounha bezarid va bebaradetun gavdari va 50 dollar hambedi.

 17. جواد علوي مارس 29, 2013 در 8:30 ق.ظ.

  باعث تاسف واقعا…..دل آدم به درد مياد

 18. احمد مارس 29, 2013 در 8:49 ق.ظ.

  دلم خنک شد این عرق خور وطن فروش رو کتک زدن خاک تو سر اونایی که برای گوش کردن عر عر اینها رفتن اونجا هر بلایی سرشون اومد حقشونه وطن فروشای بدبخت

 19. علي مارس 29, 2013 در 9:04 ق.ظ.

  ببينيد جمهوري إسلامي جي به روز مردم أورده كه براي جند ساعت شاد بودن بأيد برن عراق. خوب بزارن اين كنسرتها تو ايران بأشه.

 20. علی اسفندیارپور بروجنی مارس 29, 2013 در 9:48 ق.ظ.

  ای تازه به دوران رسیده ها گر چه خون این ملت بر شما حرام است
  ای آوازه خوان پر آوازه که گدای مردم منی
  ننگ برشما باد .نام کورش بر شما حرام.بی صدای بی غیرت تو می توان زیست ولی بی آبرو نمی توان
  ای تازه به پول رسیده ها شما را چه میشود زنان خود به چه به که می فروشبد.ننگ بر شما اگر نام ایرانم را یدک بکشید.با صدای بلبلی گر خو کنی
  بخ ز آن باشد زنت ارزان کنی

 21. اااااااااااااااااااااااااا مارس 29, 2013 در 10:39 ق.ظ.

  اون کسانی که دختر ها و زنان رو اذیت کردند مطمئن باشید ادم های جمهوری اسلامی هستند.

  • Arman جون 8, 2013 در 9:41 ب.ظ.

   والا راستش همه چیز ممکنه اما من به عنوان یک کرد ایرانی از این حاثه و اعمال زشت این افراد که این کارهارو کردند ناراحتم واز مردم ایران و همچنین و همه انسانهای باشخصیت که با اطمینان انجا رفته بودند در این موضوع عذر خواهی کرده

 22. kaba مارس 29, 2013 در 1:49 ب.ظ.

  محل نامناسب و به دور از شان کنسرت و برهم خوردن آن تایید شده است
  اما آیا شما از صحت گزاره «هتک حرمت زنان و دختران» مطوئن هستید یا صرفاً در حد شایعه است؟
  اگر نسبت به این قضیه اطمینان دارید لطفا مستندات خود را با ما در میان بگذارید

  • kaba مارس 29, 2013 در 1:50 ب.ظ.

   تصحیح:
   :مطوئن = مطمئن

  • گاه نوشته های آلفرد مارس 29, 2013 در 2:07 ب.ظ.

   مطمئن هستیم، شاهدان عینی گزارش داده اند…

   • کورد مارس 29, 2013 در 3:10 ب.ظ.

    در پاسخ به دوستی که خودش را A g معرفی کرده ،

    بنده خودم کرد هستم و به کرد بودن خودم هم افتخار میکنم،در هر ملتی آدمهای خوب و باشخصیت و بافرهنگ وجود دارد و برعکسش هم صادق است.شما با این بی ادبی که به کردها کردید نشان دادید جزء کدام دسته اید.

    سالهای پیش هم کنسرت برگزار میشد و هیچ مشکلی هم بوجود نمی آمد،به نظر بنده هم خود ابی مقصره
    مگه تو مملکت ایران این اتفاقها کم افتاده که شما کردستان را بی فرهنگ می نامید،به ما کردها از جانب سردمداران مکررا توهین و بی احترامی میشود حالا شما هم مردم عادی جامعه وکسانی که خودشون رو برادر ما میخوانند به ما توهین میکنید.
    خدایی هست که به داد ملت کرد برسد وروزی بیاید که کردها و بلوچها و لرها و…. به حق خودشون برسند

  • teyib مارس 31, 2013 در 11:05 ق.ظ.

   من خودم اونجا بودم با چشماي خودم دیدم با زن و دختراا چیکار کردن .افتضاح بود

 23. کینگ مارس 29, 2013 در 3:44 ب.ظ.

  این ملت بهتر است اول برن ایران را از دست اخوندها خلاص کنند تا از این بلاها سرشون نیاد.

 24. perspolis مارس 29, 2013 در 3:47 ب.ظ.

  این ملت همشون گاوند.

  • نفس آگوست 4, 2013 در 1:01 ب.ظ.

   هر كسي گفته ايراني ها گاون خودش گاو تشريف داره تا وقتي جوونامون حتي يه ذره به كشورشون احترام نذارن توقع پيشرفتي هم ازشون نميشه كرد
   واقعا….

 25. koroush مارس 29, 2013 در 3:51 ب.ظ.

  ای ملت گاو شریف ایران.
  ای ملت گاوپرور
  ای ملت گاو پرست
  بیدار شوید. فکری به حال خودتان کنید. کنسرتها دارند تمام میشوند.

 26. Ehsanbloger مارس 29, 2013 در 5:24 ب.ظ.

  اميدوارم اين حادثه تلخ براي هميشه در ذهن هموطنانم درس عبرتي باشد تا….

 27. dav مارس 29, 2013 در 5:40 ب.ظ.

  ابی ننتو ……..

 28. siindiii مارس 29, 2013 در 6:15 ب.ظ.

  چی بگم والله جز ناسف کاری از ما ساحته نیست تاسف برای کوته فکریه ابی و تمام دست اندر کاران این برنامه

 29. کوروش مارس 29, 2013 در 6:50 ب.ظ.

  یک ایرانی باغیرت و پولدار پیدا بشه و یک جزیره شخصی خریداری کنه( از اینجا http://www.privateislandsonline.com میتوانید یک جزیره شخصی بخرید )
  و یک سالن کنسرت در آن احداث شود فقط به منظور برگزاری کنسرت برای ایرانیان (به همراه هتل و امکانات معمول)
  تا کی باید توی این کشو و اون کشور ایرانیان خورد شوند

 30. darkhungah مارس 29, 2013 در 7:06 ب.ظ.

  سلام ابی عزیز و سلام به همه دوستان هم وطنم .من هنوزم بلیط کنسرت اربیل تو جیبمه. پس بچه ها اگه میخواهید بدونید چرا همه کسانی که در کنسرت ابی و منصور و جمشید بودند اینقدر دلخورند و در اون شب لعنتی چی بر ما گذشت این متن رو کامل بخونید. 3 سال پیش هم من تو کنسرت ابی شرکت کردم. نوروز 89 بود. نشون به اون نشون که ابی اومد عذرخواهی کرد که قرار بوده کنسرت تو فضای باز برگذار بشه ولی به خاطر بارون بد موقع مراسم تو یک سوله برگذار شد. شرایط خیلی بد بود ولی امسال پیش خودم گفتم حتما ابی که اون شرایط رو دیده به برنامه گذار (شرکت کووان) فشار میاره که امسال مراسم بهتر و با نظم برگذار بشه. اما امسال شرایط به شدت فضاحت بار تر بود. قرار بود در روزهای 6 و7 فروردین 2 کنسرت برگذار بشه. اولی برای عموم به بهای بلیط 45 دلار و دومی برای یک جمع محدود و با بهای 500 دلار. دوباره کنسرت تو همون سوله که وسط پارک سامی عبدالرحمان بود برگذار شد که خداشاهده درست شبیه طویله بود. کفه سالن سیمانی بود و پر خاک. محیط گنجایش اون همه جمعیت رو نداشت . تهویه نداشت و خاک بلند شده بود رو هوا ، و دود سیگارها رو هوا ساکن بود و صدای باندو خواننده و آهنگ افتضاح. خدا گواهه که 2 برابر جمعیت ایرانیها کردهای عراق بدون بلیط اومده بودن تو سالن. حتی یکیشون کرد ایرانی نبودن به خدا. اومده بودن که از آزادی و خوشگلی خانمهای ایرانی و شلوغی جمعیت در جهت منافع پلید و بیمارگونه جنسیشون استفاده کنن و با خواهر و مادرهای ما همان کنند و کردند که نباید. خدایا تو شاهدی که الان اشک تو چشمام جمع شده. خانمها از دود و گردوخاک ازدحام از حال میرفتن. تا مرد بدبخت خانوادش یا یه ایرانی خیّر با کمک چند تا هموطنش بیرون ببرنش چه بلایی که کردهای عراق تو اون ازدحام بر سرش نمیاوردن. به حدی که تا از در بیرون ببرنش حتی لباسهای زیرشون هم…! روی سن که اصلا دیده نمیشد. چون به خاطر بی کفایتیه انتظامات (پلیس) مردم (بخونید کردهای عراقی) خوانندهها رو دوره کرده بودند تصور کنید خواننده وسط و اونها دورش حلقه زده بودند و میرقصیدن و باهاشون عکس یادگاری میگرفتند و در حین کنسرت زنده ابزار موزیسینها رو ابزار بازی کرده بودن. خلاصه اگه کردهای عراقی لطف نمیکردن طبل و دُحُل و کیبورد رو پاره کنن و بشکونن کنسرت رو بهم نمیزدند مراسم بهم نمیخورد و شاید تیراندازی هوایی و شوکر برقی و اشک آوری که بیرون سوله کردند و زدند داخل سالن اتفاق می افتاد و ازدحام جمعیت برای نجات جونشون کشته هم میدادیم که البته با چیزهایی که من دیدم بعید میدونم که نداده باشیم. جمشید 4 تا آهنگ خوند و بدون توجه به هموطناش و شرایط پیش اومده با اینکه یکی از برنامه گذارهای اصلی همین ایشون بودند از درب پشتی سالن خارج شد. منصور وسط آهنگ چهارمش چون داشتن میزدنش از درب پشتی گریخت و کیبورد زن ارکستر منصور که خانم بود نیمه برهنه به کمک پلیس نجات پیدا کردو مردم موندن و زن و بچه هاشون و با این سوله طویله مانند و یک درب خروج که به من که مرد بودم رحم نکردن چه برسه به خانمها. فقط از خدا میخوام که این کابوس صدای جیغ اون خانمهای هموطنم دم درب خروج و تو خیابون زودتر از سرم بره که داره دیوونم میکنه. خدایا. مردم هر کدوم از یه شهر ایران این همه راه اومده بودن که نوروزشون رو خوش باشن که این هدیه نوروزی رو آقای صدا تقدیمشون کرد. اما این که مردم از چشم ایشون ( ابی ) میبینند برای اینه که با معذرت از منصور عزیز 90 در صد مردم به خاطر ابی این همه راهو اومده بودن و ابی هم 3 سال پیش شرایط رو دیده بود پس : 1. چرا به برنامه گذار فشار نیاورد که برنامه رو در سالن خوب و امنیت خوب و شرایطی در شان ایران و ایرانی برگذار کنه. آقای ابی عزیز ، اربیل 5 تا استادیوم خوب داره و یکیش اون استادیومی بود که معین عزیز در اون استادیوم برتامه گذاشت. وجدانتون رو قاضی کنید اگر شما بودید حق رو به مردم نمیدادید که اون شب اون حرفها رو پشت و شما بزنند و مطمئنم به گوشتون رسیده؟ … 2.فردا صبح زود با جایی که بلیط رو تهیه کردم تماس گرفتم که بابت افتضاح شب قبلش توضیح بخوام و اپراتور در پاسخ انگار نه انگار که اتفاقی افتاده باشه گفت امشب دوباره بیاید به همون سالن ( یعنی همون منطقه جنگی ) که ابی میخواد واستون بخونه و از عصبانیت قهقهه میزدم . فکر نمیکنم اگه شما هم با خاتون و مهشیدتون اون شب اونجا بودید دوباره پا به همچین جایی میگذاشتید. 3. جناب آقای ابی عزیز ، پاسخ هزینه و وقتی که مردم کردن و گذاشتن و آزار و اذیتی که شدن و بی ناموسیهایی که شد و … را چه کسی باید بده؟ 4 ، 5 ، 6… آقای ابی عزیز ، به شدت مشتاقم تا در یک برنامه زنده تلوزیونی تمام ماجرا رو کامل برای مردم تعریف کنم تا مردم حرفهای من و پاسخهای شما رو بشنوند تا حق رو از ناحق راحتتر تشخیص بدهند. در ضمن برای تمام گفته ها و مطالبم سند دارم و اگر لازم باشه منتشر میکنم. خدا شاهده من برای خودم نه حقی میخوام و نه ادعایی دارم ولی حق اون مادر و خواهر و پدر و برادرم بیش از اینها بود و در آخر آقای ابی عزیز حق ایران و ایرانی این نیست که با او این کنند. کاش قدر این ملت و دوستدارانتان را بیشتر میدانستید. از همه دوستانی که در اون تراژدی حضور داشتند خواهش میکنم به ما ایمیل بزنند یا در صفحه فیسبوکمون پیغام بگذارند تا بتونیم با کمک دوستانمون و شما لااقل بخشی یا همه هزینه هایی رو که متقبل شدید رو بهتون عودت بدیم. darkhungah@ yahoo.com
  09359252627 :call tel

  • گاه نوشته های آلفرد مارس 30, 2013 در 12:58 ق.ظ.

   با تشکر از شما و توضیحاتی که ارائه کردید. من تمایل دارم در این زمینه اطلاع رسانی بیشتری انجام دهم، به ویژه مایل هستم دیدگاه شمابه عنوان یک شاهد عینی را درباره ماهیت مهاجمان بدانم. اگر ممکن است با ایمیل من تماس بگیرید، ضمنا در کامنت خود نوشته اید که اسنادی بیشتری در این زمینه در اختیار دارید، اگر ممکن است آنها را برای من ارسال کنید تا اطلاع رسانی نمایم. میتوانید از طریق بخش تماس در بالای وبلاگ مستقیما به من ایمیل بزنید. / ممنون

  • نوید آوریل 6, 2013 در 11:23 ق.ظ.

   دوست عزیز واقعا من برای اتفاقی که برای شما افتاده متاسفم. ولی این را بدانید که کردستان عراق یک منطقه ی کا ملا ازاده یعنی از نظر جنسی نیز کاملا ازاده و در همان شهرها صدها کاباره و … وجود دارد که جوانهای به گفته ی شما بیمارگونه ی جنسی خود را در آنجا خالی کنند . این را بدانید و من کاملا یقین دارم افرادی که این اعمال را انجام داده اند افرادی بودند که از طرف ایران اجیر شده اند تا کردستان عراق را بدنام کنند تا دیگر ایرانیان برای کنسرت رفتن به انجا نروند. چرا امسال مثل سال قبل هیچ سختگیری در مرزها اتخاذ نگردیده ؟ چون ج ج ایران می دانست که امسال چنین اتفاقی می افته چون خودش پایه گذار این اتفاق بوده. در ضمن این اولین بار نبوده که در کردستان عراق کنسرت اجرا می شده است چرا برای کنسرت های دیگر چنین اتفاقی نیفتاده. لطفا کمی فکر کنید بعد نظر بدید.

 31. FAZEL مارس 29, 2013 در 8:11 ب.ظ.

  Said Morad Babaheidari معمولا هرگز در چنین مواقعی من هیچ کامنتی نداده ام. اما پس از خواندن پاره ای از کامنت های هموطنان بر آن شدم تا به چند نکته کلیدی اشاره بکنم که اینها می باشند:
  1) همه جای کردستان (هر چهار پارچه آن یعنی سوای کردستان ایران، کردستان ترکیه، کردستان سوریه و کردستان عراق و کردان چند شهر ارمنستان که در تاریخ بدان کردستان سور یا سرخ نام برده شده است) سرای همه ایرانیانی است که دل و روح شان با پایداری و سرافرازی و آبادانی و آزادی…و سعادت ایران و ایرانزمین است.

  2) همه جای ایرانزمین هم سرای همه کردان هر چهار پارچه کردستان و دیگر کردان پراکنده و مقیم سراسر جهان است.

  3) کردستان خودمختار عراق سرزمین بسیار حساسی است. حساسیت آن بخشا به خاطر تحرکات خرابکارانه گروه های ویژه ای است که بدانجا فرستاده شده اند تا برای نمونه مانع شادی و سرور جوانان آمده از ایران بشوند. میخواهند با خرابکاری شان مانع آمدن ایرانیان به کردستان بشوند تا مبادا آنها با چشمان خود بینند که چگونه کردان و پس از سالها درگیری خونین با حرامزاده هایی مثل صدام حسین گجستک و تهدیدات کشورهایی مثل ترکیه، اکنون و تنها پس از سال 2003 میلادی به این طرف موفق شده اند کردستان خود را بر روی کردستان خراب شده به دست صدام و ارتش خونخوار و نژادپرست اش، اینگونه آباد و آزاد ببینند. براستی آزادی که در کردستان عراق است ایران شوربختانه در تاریخ پس از اسلام اش هرگز به چشم خود ندیده است.

  4) امنیت شهرهایی مثل اربیل (بخوانید هولیر) اگر بیشتر از امنیت شهری مثل تهران نباشد، کمتر نیست. بویژه یادمان نرود نیروهای امنیتی کردستان در این سالهای بسیار تهدیدآمیز و با وجود تهدیدات جدی گروهای تروریستی مثل سازمان القائده، بسیار موفق عمل کرده اند. آنها موفق شده اند تا دوست و دشمن حتی خود عراقی ها کردستان را به پاریس عراق تشبیه بکنند.

  5) شکی نیست برقراری امنیت هر کنسرتی بر عهده تیم برگزار کننده آن کنسرت است و نه دولت یا کل مردم آن سرزمین.

  6) از قدیم گفته اند: سنگی که نادان به چاه می اندازد، صد عاقل هم قادر به در آوردن آن نیستند. اما همانگونه که قبلا اشاره کردم، این نادانان همان مزدورانی هستند که بدانجا فرستاده شده اند تا دست به خرابکاری بزنند.

  7) یاد بگیرید از همدیگر ایرادهایی مثل غلط املایی نگیرید زیرا کانال های مجازی ارتباطی مثل فیسبوک و یا تویتر هر دو جایی هستند که همه تمرکز بر مقوله و کیفیت سریع و آسان و مجانی خود ارتباط یعنی پیام رسانی است تا وقت گذاشتن بر روی کیفیت نوشتن هم بلحاط محتوای و هم بویژه بلحاظ ظاهر که همان املاء انشاء باشد. وانگهی به عنوان یک معلم شما را توجه میدهم به مشکلات نروتیکی و فیزیولوژیکی عده ای از انسانها مثل علائمی چون دیسلکسیا (Dyslexia). این ناهنجاری در بین انسانها یک نارسایی بسیار عادی است که علائم آن مشکل یادگیری و نوشت دقیق املاء واژگان است. یعنی یک نفر می تواند حتی نابغه ای چون آلبرت انشتین باشد اما قادر نباشد مثل شما در خواندن و نوشتن درست لغات، بی ایراد باشد. من حتی بارها دیده ام که سایت های مشهوری مثل خبرگزاری سی ان ان (CNN) املاء بعضی واژه ها را درست نمی نویسند که می تواند دو دلیل داشته باشد؛ یکی مشکل نویسنده و دیگری با عجله نوشتن. به هر روی از همدیگر ایراد نگیریم زیرا اصل انتقال پیام و تداوم ارتباط آنهم در این دنیای مجازی مهم است و نه چیز دیگری.

  در کشورهای غربی از آنجایی که فرهنگ شان بدون تعارف بسیار والاتر از مقولات فرهنگی مثل دیسیپلین، مسئولیت پذیری، تسامح، ارتباط…و تعامل و منش و رفتار روزمره ما ایرانیان است، هرگز آنهم از خواننده سوپراستاری مثل ابی ایراد شخصی نمی گیرند. اگر ابی متولد کشوری مثل سوئد بود، تنها کافی بود چند اثر جاودانه مثل اثرهای اکنون بیشمار ابی به دوستداران اش ارائه بدهد تا همین طرفداران صدای او و با خرید قانونی کارهای او، تا قیامت او را از نظر مادی تامین بکنند. اما من و شما هموطن محترم خوب میدانیم 99% ما ایرانیان آثار هنرمندان خود را از کانالهای غیراخلاقی و غیر قانونی مثل کپی کردن و دانلود کردن بدون اجازه، مورد استفاده خود قرار میدهیم و اما با این حال به جای سپاسگزاری و قدردانی و حمایت از این هنرمندان، از آنها غلط املایی و انشاء میگیریم. عجب!

  و در پایان، یادمان نرود که وقتی در کنسرتی شرکت می کنیم، بجای فیلم گرفتن از برای نمونه واقع دعوای فی مابین این و آن شرکت کننده همنوع و هموطن، برعکس می بایست فورا و مسئولانه مانع ادامه دعوای آنها بشویم. زیرا سوای تیم برقراری امنیت کنسرت که مسئول اصلی تامین برقراری امنیت همگان است، ما هم به عنوان شهروندان مسئول، حتما وظیفه داریم تا در سطح و به سهم خود، در کل قضیه امنیت کنسرت یا هر مراسم دیگری دخیل باشیم و تا نشان بدهیم که بی نظمی بدور از فرهنگ و منش انسان شریف و متمدن است. به امید روزهای بهتر برای همه ما ایرانیان

 32. far مارس 29, 2013 در 8:41 ب.ظ.

  نه در فیلمها این مواردی که گفتی مشخصه! نه عکسی که گذاشتی سوله رو گاوداری نشون میده و…! من اسمشو میذارم شایعه سازی و تحریف حقایق با نیت سوء!

 33. ari مارس 29, 2013 در 9:02 ب.ظ.

  جدی متاسفم واسه ابی که یه هر برنامه بی خودی تن میده.کسی که واسه اینکه دبی را از دست نده ترانه خلیج فارس را نمیخونه و داریوش میاد بجاش این ترانه را اجرا میکنه ازش انتظاری نمیشه داشت.
  ولی اول تا اخر این حرومزاده های ننه یکی بابا هزار تایی ی که به ایران وایرانی کوچکترین توهینی کنند را پاره کردم.بد بختایی که کل وجود خودشون و همه طایفشون به اندازه یه ریگ ایران ارزش نداره. اخه بدبختا شما عددی نیستید که بخواهید در مورد ایران حرف بزنید

 34. مهران معمار مارس 29, 2013 در 9:33 ب.ظ.

  من قصد توهین به کسی را ندارم. اما آن ایرانی بیگانه با خرد که هزار دلار خرج می کند تا از ایران به اربیل برود و انکر الاصوات ابی را گوش کند، شأنش لایق همانجائی است که آن دلال و مدیر حقه باز برنامه برایش تهیه دیده است…. واقعاً شرم بر ما. اگر منظور موسیقی گوش کردن است، نوارهای این خواننده بد صدا همه جا هست؛ آن را بخرند و گوش بدهند. زیرا ابی دارای قیافه ای گیرا و جذاب نیست که به شوق دیدنش این همه خار مغیلان را در بدن تحمل کنند. به هرحال شرم بر ما ایرانیانی که خرد را سه طلاقه کرده ایم….

  از کالیفرنیا مهران معمار

 35. ali مارس 30, 2013 در 5:03 ق.ظ.

  اگر این اتفاق در آذربایجان شمالی افتاده بود 3روز عزای عموی اعلام میکردند

 36. tohid مارس 30, 2013 در 6:34 ق.ظ.

  جمعیت کره زمین زیاده ، و تمامی بلایا هم به خاطر آدمهای سرگردونه که نمی دونن این انرژی انسانی به چه شکل باید صرف چی بشه

 37. Ali مارس 30, 2013 در 6:55 ق.ظ.

  پول چه کارها که نمیکند، آقای ابراهیم حامدی ببین به خاطر یک مقدار پول چه کارها که نکردی. شخصیت اجازه داد که همچین جایی کنسرت اجرا کنی اونم با این وضعیتی که برای هموطنات چنین مشکلاتی پیش اومد. من که ندیدم ولی به گفته یکی از بچه ها که ابنجا هم کامنت گذاشته مثل اینکه همچبن قضیه ای هم قبلا تو دبی اتفاق افتاده که نشون میده که شما پول رو به مردم ایران ترجیع میدین. من با اینکه از گوگوش خیلی بدم میاد ولی تفاوت شما و خانوم گوگوش و بقیه خواننده رو میبینم در اجرای کنسرت، میبینم که با چه سالن های و تشکیلاتی کنسرت برای ایرانی ها عزیز برگزار میشه. شما به ظاهر خواننده مردمی هستین ولی به نظر من شما خواننده پولکی هستین. این کاری که شما کردین شبیه کارهای که خواننده های مبتدی میکنن هست. آقای ابراهیم حامدی عزت ملت ایران و دختران و مادران ایرانی یا بهتر بگم این ننگ رو ارزش این مقدار پول رو داشت.

 38. mohamad مارس 30, 2013 در 1:59 ب.ظ.

  واسه ایرانی بودنم ……………

 39. رحمان مارس 30, 2013 در 4:10 ب.ظ.

  آقای فاضل نمیشه تا اتفاقی بیوفته بگیم که عده ای اجیر شدند که بیان خراب کاری کنند خوب و بد همه جای دنیا هست حتی در بین کردها وحرکت اونها ربطی به بقیه کردها نداره که توهین بشنوند و یا عرب ها و یا ترک ها توهین بشنوند .. واقعیت اینه که کنسرت تو شرایط خیلی بدی برگزار شده و این بعضی عوامل سبب تحریک و افزایش درگیری میشه .. شما درگیری رو حتی توی انگلستان وقتی شرایط نامناسبه میبنید تمام مسولیت ها متوجه برگزار کنندگانه

 40. omid مارس 31, 2013 در 10:48 ق.ظ.

  به نظر من قضیه به بی لیاقتی مسئول برنامه برمیگردد ومقداری هم سیاسیه . . .ربطی به کرد یا ایرانیها ندارد. .

 41. ایرانی مارس 31, 2013 در 11:13 ق.ظ.

  من به عنوان یک کرد ایرانی که 4سال اینجا زندگی میکنم و متاسفانه به خاطر مهمانهام که از شهرای مختلف ایران امده بودند به کنسرت رفتم و باید بگم بیشتر مسایلی که گفته شده صحت داره البته اون سالنی که میگید گاوداری هستش مگر دوست داشته باشید مسله گاو توش باشید والا اونجا سالن دوم نمایشگاه بین المللی هولیر{اربیل} هستش. من از اولین لحظه ای که شنیدم کنسرت اونجا انجام میشه میدونستم حتما مشکل پیش میاد و این یکی از ضعفهای اصلی گروه اجرا کننده کنسرت بود چون شهر اربیل بغیر از دو استایوم بزرگ 2سالن مخصوص کنسرت وجود دارد که ساله پیش خانوم گوگوش در انجا اجرا داشتن و مشکلی پیش نیامد بخاطر سود بیشتر متاسفانه انها از این مکانها استفاده نکردن دومین واصلی ترین ضعف برنامه این بود که بازهم متاسفانه برای اینکه سود بیشتری از اجرای برنامه داشته باشن امنیت برنامه را به کسانی داده بودن که هیچ تخصصی در این کار نداشتن وخود را متعهد نمیدونستن.نمونه کار نیروهای متخصص هم چند روز قبل از اجرای کنسرت بود که مراسم سال نو و اتشبازی با شکوه ان بود که با وجود اینکه بیشتر از 100 هزار نفر اونجا بودن و بیشتر افراد شرکت کننده در کنسرت هم در انجا حضور داشتن کوچکترین مشکلی پیش نیامد.من منکر این نیستم که تعداد زیادی اینجا مشکل درست کردن ولی اینکه همه انها هولیری{اربیل} باشن موافق نیستم.چون در حال حاضر بیشتر از 50 هزار نفر از ایرانیها چه کرد و چه غیره کرد اینجا متاسفانه به خاطر مشکلات اقتصادی ایران اینجا کارگری میکنن وخیلیاشون امده بودن اینجا. خیلی از جوانهای ایرانی هم ماشالله نداشته باشه تا خرخره مشروب خوردن و همونی که خودشون میدونن انجام دادن. و در پایان نمیشه از بی لیاقتی خانمهای گذشت که کلاس رو در لخت بودن میدونن و حداقل نسبت به فضا برای خودشون احترام قایل نشدن و همانی شد که خودشون دیدن. بعد هم در حال حاظر تو ایران روز روشن دختر رو با لباس حجاب کامل در خیابان میدوزدن و بهش تجاوز میکنن قضیه خمینی شهر اصفهان هم فراموش نشه لطفا. پس خواهشا اینهمه بزرگنمای از یه مراسم که همه اومده بودن بزنن برقصن و به گفته خودشون حال کنن نکنید.

 42. ستاذ مارس 31, 2013 در 5:46 ب.ظ.

  با سلام ودرود بر تمامی ایرانیان عزیز!
  راستش من از کردستان ایران هستم وقتی که شنیدم ودیدم که این رفتارو با هم وطنانم کردند بسیار ناراحت شدم!پس جادارد که به عنوان یک کرد ایرانی از تمامی هم وطنانم عذرخواهی بکنم!اما راستش را بخواهید من هنوز در تعجبم که چطور چنین چیزی روی داده؟در کردستان عراقی جایی بسیار مناسب برای اجرای کنسرت وجود داره اما اون جا!..بگذریم واقعا ناراحتم! راستش به نظر من دستای پشت پرده بودند مانند سالای قبل که دم عید دولت ویزا به مردم نمی داد برن کردستان عراق اما برای ترکیه وارمنستان واینا ازاد بود!!
  چون میخوان وجهه ی کردستان عراقو خراب کنند از یک کردستان سوخته الان مملکتی درست شده که بیا وببین!!
  اما باز با هم وطنان عزیزم احساس هم دردی می کنم وامیدوارم هیچ گااه لبخند از چهرشان پاک نشو….

 43. Sam ghawam مارس 31, 2013 در 8:31 ب.ظ.

  واقعا متأسف ميشم كه ميبينم كردها فارسي صحبت ميكنن و مينويسن و بعد از كردستان و اربيل و عراق و تركيه دم ميزنن ، كردستان چي داره ؟ اگه مستقل بشين خرج استقلال خودتون را ميخواين از نفت ابادان در بيارين كمي غرور ملي داشته باشين ، ايران اگه به اين روز افتاد به خاطر حكومت فعلي و فشار تازيهاي فرهنگ ستيز هست پس هيچ فردي حق نداره ايراني را با يك عده بادمجان دور قاپ چين و وطن فروش و خود باخته و سردرگم يكپارچه بدونه ، متاسفانه تنها راه يك بيماري هست كه اين نسل ناقص الخلقه بعد از هجوم تهجر را از بين ببره … طوفان نوحم ارزوست،… به جاي اينكه انسانم ارزو باشد…

  • hooman آوریل 6, 2013 در 6:54 ق.ظ.

   ایرونی ها خیلی خیلی با فرهنگن به فوتبالیستهایی مثل شیث و نصرتی نگاه نکنید که اون حرکاتو انجام میدن به بازیگرش نگاه نکنید که فیلمش در اومد به آموزشگاههای بازیگری نگاه نکنید که چیکار میکنن به مترو نگاه نکنید که چجوری سوار میشن به راننندگیشون نگاه نکنید به ورزشگاههاش نگاه نکنید داورو میزنن یا تماشاچی ها فحشهای بد میدن خیلیبا فرهنگن

  • نوید آوریل 6, 2013 در 11:44 ق.ظ.

   آقای سام قوام من متوجه حرفهای شما نمی شم. ولی باید این و بدونید 80 درصد خاک کردستان در خارج از محدوده مرزهای ایران است پس در این مورد هیچکس هیچ خطایی نکرده. در ضمن 60 درصد نفت کل عراق در منطقه ی کردستان است حتی نفت و گاز ان منطقه از نفت و گاز لیبی و امارات و … بیشتره پس نگو کردستان چی داره. تا به حال هم کردستان ایران از نفت ابادان و… هیچی گیرش نیومده که شما دارید منت کشی می کنید . این و هم بدونید که کردها بیشتر از شما فارسها دارای غرور ملی ایرانی بودن است ولی به نظرم غرور ملی در دیدگاه شما غرورملی ، منظور فارس بودن است نه ایرانی بودن که همینجا خیال شما را راحت می کنم که نه همچین غرور ملی ندارند پس لطفا احساساتی نظر ندهید.

  • Arman جون 8, 2013 در 9:49 ب.ظ.

   خفه شو کثافت

 44. ایرانی آوریل 1, 2013 در 10:49 ق.ظ.

  این احمقهایی که میایند به زبان فارسی به ایرانیان فحاشی میکنند پیداست در ایران زندگی میکنند که زبان فارسی را بخوبی میدانند ! این جاکشها همگی نان مملکت ما را میخورند و اینجور نمک نشناسی میکنند .نمک پروده جمهوری اسهالی بهتر ار این نمیشود .اگر این پیامها شنیدنی بود الان کلی به لهجه شون خندیده بودیم هه هه هه هه

 45. farshid آوریل 2, 2013 در 8:57 ب.ظ.

  متاسفانه درسته و در فیلمی که خودشون گرفتن هم معلومه دیگه چی شده…ببینید:
  http://uploadboy.com/yhunqoer2anm.html

 46. سالار آوریل 6, 2013 در 10:42 ق.ظ.

  من دهم از اربیل برگشتم…با هواپیما از تهران رفتم …همه زیز سر جمهوری اسلامی بود شک ندارم…هر دو طرف دعوا هم بسیجی های ایرانی بودند

 47. پارسا آوریل 8, 2013 در 4:47 ب.ظ.

  درود به فارسو لروکرد ترکو……….درود بر مردم بیفرهنگو بافرهنگ ایران یکم به هم احترام بزارید بد نیست

 48. saed آوریل 8, 2013 در 7:19 ب.ظ.

  گور پدره ابى اگه مرد غىرت داشته باشه نمىزاره ناموسش گاودارى بره … دمش گرم منم بودم مىکردم . فک کردى ابى تخمش هست؟ ن دادا

 49. alireza آوریل 10, 2013 در 7:03 ب.ظ.

  اخه مگه جا قحطه که دبی جای به این خوبی را ول کنی بری عراق که ریدم به سر در کشورعراق بری اونجا کنسرت بدی واقعا برای اقای ابی متاسفم با این مکانی که برای کنسرتش انتخاب کرده

 50. hesam آوریل 11, 2013 در 12:36 ب.ظ.

  من 2فروردین رفتم 9 برگشتم_مسافرخانه بودم هرشب_مقصر اصلی خود خواننده ها بودن_با اینکه اربیل 2 تا سالن کنسرت مجلل با استاندارد جهانی داره اما بخاطر سودجویی خواننده ها کنسرت اونجا برگزارش نکردن_کمپانی بابیلون هم مسئول کنسرت بود که ایرانیه_دعوا هم چند نفر پسر شروع کردن که خواستن به زور برن رو سن و نگهبانارو زدن به کردا هم برخورد که تو شهرشون نگهبوناشونو بزنیم
  اما خدایی شب بعدش عالی اجرا شد

 51. ghazalak آوریل 11, 2013 در 8:27 ب.ظ.

  کنسرت در گاودارییییییییییییییییی..گنسرت در میان کود و پهن!!بنر تبلیغاتیشون همین نبود؟؟؟یعنی یه هتل درجه سه هم وجود نداشت …ابی میدونست کجا میخواد برنامه اجرا کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینقدر سطحش اومده پایین یا اون یکی منصور!!!میدونستن توگاوداری قراره برنامه اجرا کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سالهای بعد لابد توالت عمومی میشه محل برگزاری کنسرت …هه!

 52. maziar مِی 7, 2013 در 5:05 ب.ظ.

  مازیار
  پاسخ به ag

  در عجبم این همه کینه و دشمنی شما نسبت به ملت کرد ناشی از چیه؟!
  اگر نوشته های گریشمن را بخوانید اگر دیاکونوف و مینورسکی و…را بخوانید منوجه می شود زمانی که کردها سومین امپراطوری شرق را پایه نهادند سایر ملیت ها از جمله اجداد شمت هنوز چادر نشین بودند!!
  در مورد کنسرت هولیر هم بد نیست 99% حاضرین ایرانی و فارس بودند و از ایران رفته بودند. اگه این جماعت اونجا داد وهوار به راه انداختند و عقده ی های جنسی خود را خالی کردند چه ربطی به مردم هولیر داره؟!
  از توهین های شما به خوبی می توان به سطح والای فرهنگ ایرانی و فارسی پی برد!

 53. a.s مِی 7, 2013 در 5:14 ب.ظ.

  ابی چرا نمیره افغانستان؟! بین سایر فارس های متمدن و بافرهنگ کنسرت بده؟!!

 54. k n مِی 7, 2013 در 5:38 ب.ظ.

  تو کنسرت ابی زد و خورد شده چه ربطی به مردم هولیر داره!!!؟ مشکل از تیم برگزار کننده هستش.
  چرا وقتی خانوم گوگوش یا استاد شجریان کنسرت گذاشت مشکلی پیش نیومد؟! چرا برای خوانندگان لبنانی و سوری و المانی که در هولیر کنسرت گذاشتن مشکلی پیش نیومد؟!

 55. ایمان مِی 26, 2013 در 8:16 ب.ظ.

  واقعا دمتون گرم خیلی بیکارید حالا مثلا فحش و فحش کاری میکنید که چی…. چی بهتون میرسه هر کی دوست داره فحش بده به من بده ببینه دردی دوا میشه ایران خارج نداره انسان فرقش در حیوان اراده و تفکرشه پس هر کی با اراده کاری نفرت انگیز انجام بده و با تفکر حرفی بیخود و دری بری بگه حیوانه فرقی نمیکنه مال کدوم کشور باشه
  توصیه:مودب نباشید ولی فحش را به جا و به موقع به کار ببرید!!!
  البته منم بیکارم ولی فحش نمیدم حالش نیست تاثییری نداره که چی؟؟؟
  خوش باشید هر جا که هستید و موفق باشید هر کی که هستید.

 56. حیدر مارس 31, 2015 در 11:13 ب.ظ.

  ایرانیان از لحاظ فرهنگی زمان میبره تا فرهنگشون درست بشه

 57. حیدر مارس 31, 2015 در 11:15 ب.ظ.

  ایرانیان ازلحاظ فرهنگی باید بالاتر بروند

 58. دانلود آهنگ آگوست 26, 2017 در 1:38 ب.ظ.

  وای خیلی خوبه ساییتون

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: