نکاتی پیرامون فایل صوتی سوم مهدی هاشمی و فاش شدن ارتباطات تنگاتنگ میان اصلاح طلبان با بیت رهبری

از راست: محمد رضا خاتمی، مسعود خامنه ای، صادق خرازی

از راست: محمد رضا خاتمی، مسعود خامنه ای، صادق خرازی

امروز یکی دیگر از فایلهای ضبط شده تلفنی صحبت های مهدی هاشمی پسر اکبر هاشمی رفسنجانی در گفتگو با نیک آهنگ کوثر خبرنگار، به شکل عمومی منتشر گردید. این فایل هم جزو همان فایلهایی بوده که در نتیجه ارسال حکم دادگاه توسط وکلای مهدی هاشمی برای نیک آهنگ کوثر به عنوان شاهد در ارتباط با پرونده شکایت بوذری از مهدی هاشمی و چند نفر دیگر از سران رژیم، به دادگاه ارائه شده و به طریقی به شکل عمومی منتشر میشود. به نظر من انتشار عمومی این فایلها به نفع مردم است و مردم به عنوان صاحب این کشور، حق دارند که بدانند سیاستمداران در پشت پرده چه میکنند و چه میگویند و طرز فکر و عملشان چگونه است و آیا ظاهر و باطنشان یکی هست یا نیست! به قول معروف آنکس که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است؟!

صرفنظر از اینکه چه کسی این فایلها را منتشر میکند، به نظر من چیزی که برای ما مردم عادی باید مهم باشد محتوای آنهاست و اینکه در پشت پرده چه میگذرد؟ لذا من بنا دارم هر بار که فایلی منتشر میشود، خلاصه ای از محتوای آن را به همراه تحلیل شخصی ام، در اینجا بنویسم. این فایل جدید را هم کامل گوش کردم.

در این مصاحبه یا مکالمه که ۲ سال پیش ضبط شده است، اطلاعاتی پیرامون ۳ موضوع زیر ارائه میشود:

۱- در این مکالمه به جزییات ریز سفرهای پرهزینه و چند میلیون دلاری محمود احمدی نژاد و همراهانش به نیویورک، هزینه هتل های گران قیمت، و نیز هدایای زیادی که در این سفرها به خبرنگاران خارجی داده شده است اشاره میشود.
۲- به سفرهای اروپایی خانواده محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر خامنه ای و اقامت در سفارتخانه های مختلف رژیم در اروپا اشاره میشود.
۳- در نهایت مهدی هاشمی در صحبت های خود خبر از دیدارهای هفتگی مسعود خامنه ای پسر علی خامنه ای با محمد رضا خاتمی در منزل صادق خرازی میدهد.

گفتنی است صادق خرازی برادر زن مسعود خامنه ای و پسرش، داماد محمد رضا خاتمی است. ضمنا صادق خرازی همان کسی است که سال پیش و پس از رای دادن دزدکی سید محمد خاتمی در دماوند، از این اقدام او حمایت قاطع کرده بود. احتمالا این ملاقات ها در جهت متقاعد کردن خاتمی و سران اصلاح طلبان به پذیرش عدم تقلب در انتخابات سال ۸۸ و نیز به منظور ترغیب کردن آنها به شرکت در انتخابات مجلس در سال ۹۰ بوده است. البته نهایتا هم دیدیم که موفق شدند، زیرا هیچ موقع خاتمی به تقلب در انتخابات اشاره نکرد و بعد هم دیدیم که برخلاف گفته اولیه خودش، رفت و در انتخابات شرکت کرد و رای خود را به صندوق نظام ریخت…! هم از این مکالمه و هم از مکالمه قبلی به راحتی میتوان وجود تماس های مستمر و ارتباط های تنگاتنگ میان اصلاح طلبان و بیت رهبری را برداشت نمود.

12 پاسخ به “نکاتی پیرامون فایل صوتی سوم مهدی هاشمی و فاش شدن ارتباطات تنگاتنگ میان اصلاح طلبان با بیت رهبری

 1. keyumars123 دسامبر 16, 2012 در 4:06 ب.ظ.

  کاش خود فایل رو هم برای دانلود قرار میدادید که همه چیز در یک جا جمع بود
  سپاس

 2. فرهاد دسامبر 16, 2012 در 8:16 ب.ظ.

  با درود،
  در تمام تحلیل ها و یا اظهار نظرات(بخوان؛ فحاشی و هتاکی به «نیک آهنگ») در ماجرای افشاء نوارهای مکالمه «مهدی هاشمی» و «نیک آهنگ کوثر»، یک گمان هرگز به ذهن کسی خطور نکرده که ممکن است این افشاگری ها از جانب نزدیکان خود «مهدی هاشمی» و احتمالا به قصد تطهیر و تبلیغات برای «مهدی» و «خاندان رفسنجانی» انجام گرفته باشد. چرا که اگر از مساله ادعای ناصحیح «نیک آهنگ» در حین گفتگو دال بر اینکه؛ «…این گفتگو ضبط نمیشود..» که در عرف عمومی کاری غیر اخلاقی بنظر می آید، بگذریم، در خود متن گفتگو ها و اظهارات «مهدی» نکته چندان تازه و عجیب و غریبی وجود ندارد که خود وی یا خانواده اش و یا دیگر مخالفین داخلی حکومت، بدتر از آن را قبلا نگفته باشند(لااقل در این سه نواری که تا بحال بیرون آمده).
  البته این تنها یک حدس و گمان است اما نمیتوان ندیده گرفت که اکثریت قریب به اتفاق بقیه اظهارات و تحلیل ها نیز بر اساس حدسیات و گمانه زنی های صرف، میباشند و ویژه گی مشترک اکثریت شان تنها و تنها در حمله و بخصوص تسویه حساب با «نیک آهنگ» و سایت «خودنویس» خلاصه شده و به هیچ نکته دیگری پرداخته نمیشود.
  با سپاس

 3. کامران دسامبر 16, 2012 در 10:22 ب.ظ.

  «موفق شدند، زیرا هیچ موقع خاتمی به تقلب در انتخابات اشاره نکرد»
  دوست عزیز، جوری حرف می زنید انگار از حضرت جبرائیل به شما خبر آورده اند که در انتخابات تقلب شده بود! فراموش کرده اید که اگر از یک سو خامنه ای نگذاشت هیچ تحقیق بیطرفانه ای در مورد انتخابات 88 صورت بگیرد، از آن سوی دیگر میر حسین هم حتی پس از گذشت سه سال و نیم هنوز هیچ شاهد یا سندی مبنی بر وقوع تقلب ارائه نکرده است. اگر موسوی سندی برای وقوع واقعی تقلب داشت حتماً رو میکرد. او و تمام طیف سبز، فقط «ظن قوی» داشتند که تقلب شده و هیچ کس مدرکی رو نکرد.

  حالا لابد انتظار دارید که خاتمی چشم و گوش بسته گمان آقای موسوی و طرفدارانش را وحی منزل بپندارد.

  • آلفرد دسامبر 16, 2012 در 10:39 ب.ظ.

   این همه مقاله و مطلب درباره تقلب شدن در انتخابات نوشته شده، من وقت و حوصله تکرار مجدد دلایل را ندارم تنها به چند مورد عمده و غیر قابل انکار دال بر تقلب گسترده در انتخابات (انتصابات) بسنده میکنم:
   ۱- افزایش خطی آمار اعلام نتایج! چگونه است که از اول تا آخر شمارش آرا، آرا به شکل خطی و بر روی نمودار بالا میرفت؟!!
   ۲- تعداد آرای کروبی از تعداد نفرات ستاد انتخاباتی اش هم کمتر بود! تعداد آرای کروبی از تعداد آرای باطله هم کمتر بود!! چگونه چنین چیزی ممکن است؟! کروبی در انتخابات قبلی ۷ میلیون رای آورده بود، چگونه شد که این دفعه تعداد آرای او از تعداد آرای باطله هم کمتر شد؟!! اگر تنها نفرات ستاد انتخاباتی او هم به او رای داده باشند، تعداد آرای کروبی به مراتب بیشتر از چیزی میشد که به عنوان رای های کروبی اعلام رسمی شد! حکومت قصد تحقیر کروبی را داشت و عمدا این کار را کرد!
   ۳- در برخی از شهرها تعداد آرای اعلام شده از اون شهر مثلا ۱۵۰ درصد کل جمعیت اون شهر بود، چگونه چیزی ممکن است؟!
   ۴- تعداد آرای محسن رضایی در انتهای شمارش آرا کمتر از اواسط شمارش آرا بود، چگونه چنین چیزی ممکن است؟!!
   ۵- سایت فارس ساعت ۱۰ شب روز جمعه یعنی زمانی که هنوز رای گیری در بعضی از حوزه ها ادامه داشت، اعلام کرد احمدی نژاد با ۶۳ درصد آرا پیروز شد! چطور میشود چنین چیزی را پذیرفت؟!
   ۶- سیستم پیامک در روز انتخابات قطع شد، چرا؟! چون از قبل تماس ناظران ستادهای موسوی و کروبی مستقر در محل های اخذ رای بر اساس سیستم پیامک و با استفاده از ارسال پیام به مراکز ستادها برنامه ریزی شده بود!
   ۷- چطور شد که یک دفعه و از شب انتخابات و روزهای بعد، کلی آدم دستگیر شدند؟ چرا؟!! اگر سیستم از خودش مطمئن هست که تقلبی نکرده چرا باید این همه آدم از سیاستمدار و روزنامه نگار گرفته تا وکیل و فعال زنان و غیره را دستگیر کند و جو را امنیتی کند؟!
   و موارد بسیار دیگر …

   • کامران دسامبر 16, 2012 در 11:44 ب.ظ.

    الف) بنده عرض کردم «آقای موسوی» (نه شما یا دیگران) هیچ سندی رو نکردند، نه اینکه مردم و تحلیلگران هیچ نشانه ای دال بر تقلب نیافتند. طبعاً نشانه هایی برای وقوع تقلب وجود داشت که از زبان خیلی ها شنیده شد. اما چیزی که مهم است این است که آیا مهندس موسوی، صرفاً با این نشانه ها (که منطقاً فقط «گمان» به تقلب را تقویت می کنند و لاغیر) مردم را به ماندن در خیابان ها ترغیب میکرد یا از چیزهای بیشتری خبر داشت؟ قاعدتاً باید آقای موسوی چیزهایی بیشتر از مردم عادی و تحلیلگران بداند و اگر از هیچ چیز بیشتری اطلاع نداشته باشد و هیچ نشانه محکمتری برای وقوع تقلب نداشته باشد مایۀ خجالت طیف سبز است چرا که در این صورت من تفاوت زیادی بین آنها و جناح حاکم نمی بینم: هر دو فقط تلاش می کنند «کم نیاورند» و حرف خود را به کرسی بشنانند و حق و باطل برایشان اهیتی ندارد.

    ب) تمام مواردی که فرمودید حق و بجاست و حرفی در مورد آنها ندارم اما خودتان قضاوت کنید آیا هیچکدام از آنها دال بر «تقلب گسترده» در مقیاس جابجا کردن نتیجه کلی آراء است؟ من شخصاً معتقدم در طول حیات نامبارک جمهوری اسلامی، حتی یک مورد انتخابات بی تقلب صورت نگرفته است و مخصوصاً برخی تقلب ها در انتخابات های مجلس را شخصاً از نزدیک دیده ام. اما سوال جدی این است (و من انتظار دارم هر انسان آزاده ای این سوال را از خود بپرسد و به جوابش بکوشد): در حالی که بطور قطع می توان گفت تقلب هایی (حتی سازمان یافته) در این انتخابات صورت گرفت، آیا هیچ شاهدی وجود دارد که نشان دهد تقلب در آن مقیاس گسترده صورت گرفته بود که نتیجۀ کلی را عوض کند؟
    شاید برخی به این سوال بخندند اما خیلی ها فراموش کرده اند که احمدی نژاد در شهرهای کوچک رأی فراوانی داشت. با وجود اطمینان از فاسد بودن مسئولین این مملکت، یک در هزار احتمال وجود دارد که (در کنار تقلب های سازمان یافته در مقیاس کوچک یا متوسط) احمدی نژاد واقعاً رأی آورده باشد. من خودم به آقای موسوی رأی دادم و ایشان را یکی از افراد نسبتاً سالم این مملت می دانم اما آزاد اندیشی اقتضا می کند دنبال حقیقت باشم یعنی دنبال آنچه در واقع رخ داده است و نه آنچه من گمان می کنم یا دوست دارم رخ داده باشد.

    گلۀ من از مهندس موسوی این است که اکنون که تمام حرمت ها شکسته شده، چه دلیلی وجود دارد که هنوز «پنهان کنند شب شمارش آراء چه اتفاقاتی در ستادهای انتخاباتی و وزارت کشور رخ داده بود»؟ تنها چیزی که منتشر شد صحبت های آقای مخملباف بود که بقول معروف مرغ پخته را به خنده وا می داشت. اگر آقای موسوی همچنان چیزی در این باره نگویند و خبرهایی با ذکر اسامی و اطلاعات منطقاً قابل تحقیق در بارۀ آن شب بیان نکنند، فقط یک معنی را می دهد: آقای موسوی از هیچ اتفاق مشکوکی در آن شب مطلع نشده است. و این یعنی لابد واقعاً تقلبی نشده.

    • آلفرد دسامبر 17, 2012 در 2:14 ق.ظ.

     شما این حرفها را ول کن. شما تنها به این یک پرسش فکر کن:
     خبرگزاری فارس ساعت ۱۰ شب جمعه ۲۲ خرداد و در حالیکه هنوز رای گیری به پایان نرسیده، از کجا و بر چه اساسی خبری مبنی بر انتخاب مجدد احمدی نژاد با ۶۳ درصد آرا منتشر کرد؟!

     • کامران دسامبر 17, 2012 در 2:44 ق.ظ.

      خود شما این خبر را از کجا گرفتی؟ از بین تمام دلایلی که برای تقلب بیان می شود، اتفاقاً این ضعیف ترین آنهاست چون واقعیت نداشت. اولین ورژن این خبر غیر واقعی، لینک غیر مستندی بود که روز اعلام نتایج در بالاترین ظاهر شد و حدوداً چنین چیزی بود: «ساعت 2 نیمه شب، خبرگزاری فارس: احمدی نژاد با 24 میلیون رأی برنده انتخابات شد». اگر منبع اطمینان بخشی در این مورد پیدا کردید، بد نیست به بنده اطلاع دهید.

      بنده شخصاً مهمترین دلیل تقلب گسترده را از زبان محسن رضایی و کدخدایی دریافتم. محسن رضایی اعلام کرد در بیش از 160 شهر، میزان آراء، بیش از میزان افراد واجد شرایط بوده است و در یک بخش خبری نیم روز، کد خدایی، سخنگوی شورای نگهبان بصراحت گفت «تعداد این شهرها 50 تا بوده است، نه بیش از 160 تا». من بلافاصله یاد انتخابات 76 افتادم و تقریباً از وقوع تقلب در انتخابات 88 مطمئن شدم. در سال 76، آراء فقط یک شهر (به گمانم بروجرد بود) بیش از افراد واجد شرایط بود و یادم هست که شورای نگهبان با حساسیت تمام، آراء آن شهر را ابطال کرد و حتی تبلیغات کردند که آن آراء اضافه همه به نفع خاتمی بوده است و می خواستند زمینۀ ابطال انتخابات در مقیاس وسیعتر را ایجاد کنند که ترفندشان از بس کودکانه بود نگرفت. اما در کمال تعجب دیدم سخنگوی همین شورا در سال 88 با آرامش تمام می گوید «چیزی نبود فقط 50 شهر بود!!!». این یعنی شورای نگهبان از پیش از همه چیز خبر داشته است.

      این مطلب را عرض کردم تا تصور نکنید بنده وقوع تقلب را دور از ذهن می دانم. سخن بنده این است که چراآاقای موسوی چیزی بیشتر از مردم عادی در مورد آن واقعه نمی داند؟ شما واقعاً هیچ چیز از این برداشت نمی کنید؟ من فکر می کنم قضیه روشن است. آقای موسوی صرفاً احتمال قوی بر تقلب می دهد و نه بیشتر. هیچ سندی و شاهدی ندارد. مثل من و شما که فقط حدس می زنیم.

      • خوابزده دسامبر 17, 2012 در 2:43 ب.ظ.

       فکر نکنم مسئله به این سادگی هم باشد
       3 سال است که موسوی و کروبی در حصر خانگی است چون مدرکی ندارند که اثبات کند تقلب شده و گرنه حتما الان بالای دار بودند.
       تقلب رخ نداده و دلیلی بر تقلب وجود نداشت و نخواهد داشت.
       حتی فکر می کنم جریان عدم سوال از رییس جمهور هم به این مسائل ربطی ندارد.

       خوب بخوابیم ببینیم میشه 92 تقلب میشه یل نه.

  • aghrab دسامبر 17, 2012 در 9:52 ق.ظ.

   برو ان آقا بزار باد بیاد

 4. atheistcensus دسامبر 17, 2012 در 10:05 ق.ظ.

  in sarshomari ra dar weblog va facebooke khod moarefi konid
  http://www.atheistcensus.com/

 5. امیر دسامبر 19, 2012 در 7:53 ق.ظ.

  سلام خسته نباشید شما میدونید حضرت آقا چندتا بچه داره و اسامیشون چی پسر هادی ملعون خامنه ای .اونم مثل باباش خائن.و ایران نیست .بعد هم خود محیط مجازی (مبحث بزرگی از جنگ نرم است) میتوان گفت که این برنامه است .مهدی هاشمی با ده میلیارد آزاد میشود تا برود صحبت کند و ضد نظام فایل ضبط کند

 6. محمد سپتامبر 4, 2013 در 9:46 ب.ظ.

  به هر حال تو دهنی محکمی که نظام بعد از کودتای 22 خرداد هشتاد و هشت از ملت خورد باعث میشه که هنوز بعد از چهار سال عوامل رژیم در نت و جاهای دیگه با طرح دلایل و ادعاهای عجیب و دروغ درصدد ماست مالی اون خیانت و جنایت مشخص بربیان.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: