کاپیتان شهبازی گرامی! خراب کردی آقا، خراب کردی…!

کاپیتان شهبازی! خیلی ممنون که پارسال با مهارت خودت جان مردم را نجات دادی، اما آخه گرامی، بزرگوار، عزیز!! اینها چه حرفهایی بود که بر زبان آوردی؟! خراب کردی آقا، خراب کردی خودتو! با این حرفهات هر چی عزت و احترام داشتی، در چشم بر هم زدنی نابود کردی که! ارزش کارت از دست رفت! ای داد بیداد…!

کاپیتان شهبازی در مصاحبه اخیرش در اعتراض به بازنشستگی اجباری اش از ایران ایر، دو جا به خامنه ای جنایتکار و سرکوبگر که سالهاست خون مردم ایران را در شیشه کرده است، ابراز ارادت کرده است! او در یک قسمت از مصاحبه، خود را «سرباز ولایت» میخواند و در قسمتی دیگر میگوید: «در واقع در این موفقیت بیش از من امام زمان (ع)، دعای مقام معظم رهبری و خون شهدا نقش داشتند تا من به عنوان قهرمان ملی انتخاب شوم.»

آخه عزیز من مقام گنده رهبری اگر عرضه داشت و دعایش مستجاب میشد، یک فکری به حال خودش میکرد که رژیمش با سرعت صوت در حال سقوط به زباله دان تاریخ است! امام زمان هم اگر عرضه داشت خودش را از ته چاه جمکران نجات میداد تا این همه آخوند دو زاری به نفع خودشان از اسمش سوء استفاده نکنند! چی بگه آدم آخه… ؟!

مطلب قبلی این وبلاگ:

بیلاخ ماهواره هاتبرد به جمهوری اسلامی با قطع پخش ۱۹ شبکه رادیویی و تلویزیونی حکومتی!

19 پاسخ به “کاپیتان شهبازی گرامی! خراب کردی آقا، خراب کردی…!

 1. محمد اکتبر 16, 2012 در 1:49 ب.ظ.

  چیزی که باعث شد این خلبان بتونه هواپیما رو بدون سانحه و تلفات سالم بر زمین بشونه فقط و فقط اول یاری خدا و دوم مهارت و تجربه خودش بوده

  من در عجب این اقا اگر ناجی خودش رو کس دیگه ای میدونه بیاد خواهش کنه ازشون که اقتصاد ما رو هم چرخ که هیچ نه بال داره نه موتور نه بدنه و حتی صندلی این ارابه مرگ رو سالم بشونن رو زمین ملت دارن زیر فشار زندگی له میشن !!!!

 2. keyumars123 اکتبر 16, 2012 در 5:50 ب.ظ.

  اصل مصاحبه رو هم خوندم
  واقعا باورم نمیشه که چنین حرفهایی از دهان یک همچین آدمی بیرون بیاد
  موجود خیالی بنام «امام زمان» اگر کمکش کرده باشه ….پس باید خونه نشین بشه و سکان هدایت هواپیما رو به همون مهدی بده دیگه
  متاسفم برات کاپیتان!!!

 3. haloo اکتبر 16, 2012 در 6:05 ب.ظ.

  من فقط یه چیزی میدونم , آدمی که سرش به تنش بیارزه و کار بلد باشه پاچه خواری نمیکنه, این بابا هم اختمالا از همون سهمیه ای ها بوده و یه گندی زده والا کسی رو الکی خونه نشین نمیکنن

 4. asad اکتبر 16, 2012 در 6:20 ب.ظ.

  مهم نیست الان چی میگه,شاید مجبورش کردن یا نیاز داشته ویا ….مهم اینه کارش درسته و دمش گرم

 5. Noname اکتبر 16, 2012 در 6:23 ب.ظ.

  خودتون را بگذارید به جای این بنده خدا . شما چه می گفتید؟ شرایط را در نظر بگیرید. اتهام را در نظر بگیرید.
  از همه مهمتر در نظر بگیرید که نتیجه حداقل 20 سال از عمرتون داره در یک شب بر باد فنا میره. آیا حق نداشتید برای برگردوندن حقتون هر کاری کنید؟
  در جواب به این سوال لطفا منطقی برخورد کنید.

 6. مهدی اکتبر 16, 2012 در 6:24 ب.ظ.

  همتون یک مشت آدم سبک مغز هستین که تو مغزتون با کاه پر شده نه مغز. وقتی که طرف رو سه ماه هست بی حقوق و مزایا از کار بی کار کردن, خوب باید دست به هر دری بزنه تا بتونه برگرده سر کارش. تو نویسنده نادون این بلاگ هزینه های کمر شکن زندگیش رو تقبل میکنی, یا اون کسایی که اومدن کامنت گذاشتن و تقبیح کردن. خودتون وقتی که لازم باشه از هر پاچه خواری بیشتر چاپلوسی میکنن ولی حالا که این خلبان برای بازگشت به کار و ادامه زندگی و یه چیزی گفته که که شاید از مغضوب بودن در بیاد همه مزمت میکنن.

  • آلفرد اکتبر 16, 2012 در 6:47 ب.ظ.

   آقا چرا شلوغش میکنی آخه؟ اصلا مگر این فرد چه حرف خاصی زده که مغضوب شده یا اینکه مثلا نگران جونش شده؟! به نفع حکومت در نشست حقوق بشر سازمان ملل شرکت کرده و علیه تحریم ها سخن گفته، خوب این کارها که تماما به نفع حکومت است، پس چرا باید مغضوب شده باشه؟! از این گذشته مگر خودش ادعا نمیکنه که از شرکتهای هواپیمایی خارجی پیشنهاد کار با حقوق بالا دریافت کرده؟ خوب حالا که اجبارا بازنشسته شده، پس چرا قبول نکرده؟ آیا بهتر نیست آدم برای شرکتهای دیگه کار کنه و منت یک مشت آخوند جنایتکار را نکشه و شرافتش را لگد مال نکنه؟! یا نکنه این قضیه پیشنهاد کار را هم خالی بسته؟!

  • asad اکتبر 16, 2012 در 6:52 ب.ظ.

   مغز شما از …پر شده
   خوشحال نباش منظورم از( ….) گه نیست , منظورم هیچ است

 7. Irani اکتبر 16, 2012 در 6:27 ب.ظ.

  جناب آقای محمد ! ممكنه بفرمائيد نقش خدا در سالم نشستن اين هواپيما دقيقا چی بود ؟!!! چرا كه خوشبختانه اينقدر شعور داريد كه قبول ميكنيد كه نشستن هواپيما بدون مهارت خلبان نامبرده غير ممكن بود !!!

 8. mehdi اکتبر 16, 2012 در 6:54 ب.ظ.

  از کاپیتانی که می داند هر پدیده ای و اتفاقی لاجرم بر اثر دلایلی فیزیکی و علمی پدیدار می شود اینگونه سخن غیر منطقی و تهی از دانش گفتن واقعاً جای تعجب دارد. خداوند هم حتی در اتفاقات نقشی ندارد و تنها نقشی که می توان برایش قائل شد آفرینش قوانین فیزیک و طبیعت است و بس. هر اتفاق بر بستر قواعد و قوانین طبیعت اتفاق می افتد. این مهارت، علم و دانش افراد بشر و گاهی هم دلایلی (دلایل علمی) خارج از کنترل بشر است که از وقوع حادثه ای جلوگیری می کند یا حادشه ای را منجر می شود. استاد شهبازی عزیز چه کسی بهتر از خود شما می داند که وقتی هواپیمایت به مرحله واماندگی و ناپایداری رسید هیچکس جز قوانین فیزیک و بکارگیری درست آنها نمی تواند هواپیما و سرنشینانش را نجات دهد.

 9. kaveh اکتبر 16, 2012 در 6:55 ب.ظ.

  با درود به همه ايرانيان
  همه ما ميدونيم که خلبان شهبازي استادي خودش رو نشون داد ولي اينا بيست سال کار يکي رو يک شبه ريختن تو سطل زباله،يقين داشته باشيد که اين آقا رو نميذارن از ايران بره و جاي ديگه کار کنه،پس اين آقاي خلبان ميخواد با اين سخنان شيرين يکي رو خر کنه تا به خواستش برسه،داداش اينا خودشون خر هستن،شما ميتوني سواري بگيري

 10. Noname اکتبر 16, 2012 در 8:05 ب.ظ.

  چطور میشه یک شبه تمام زندگیتو (هر چند خراب کرده باشن)، تمام دوستاتو، تمامن خانوادتو و هر چیز دیگه ای که برات مهم باشه را بذاری بری. اونم رفتنی که بازگشت نداره. مطمئن باشید این آقا بعد از مدتی از ایران خواهد رفت. تمام این حرفا را بذارید به حساب آخرین دست و پا زدنهاش برای حفظ زندگیش

 11. دیتاسنتر اکتبر 16, 2012 در 9:05 ب.ظ.

  متاسفم از این همه بی مهری شما به جمهوری اسلامی!

 12. شوکن اکتبر 18, 2012 در 6:47 ق.ظ.

  میره ….بپر به ای…شیرازیا میدوونن

 13. ویراستار اکتبر 18, 2012 در 3:38 ب.ظ.

  آلفرد جان، شاید دلیلی برای این صحبت‌ها داشته. من با این صحبتت که با دوجمله کل اعتبار یه آدم رو که یه سال بهش می‌نازیدیم از بین ببریم موافق نیستم.

 14. آلورد اکتبر 21, 2012 در 11:57 ق.ظ.

  ببین شما ها چه هوش سرشاری دارید
  ببخشید اگر کسی حقیقت را بگه خراب کرده؟
  اگه بگه دعای مقام معظم رهبری کار اشتباهی کرده؟
  چرا وقتی کسی این صحبتهارا می کنه میگید مجبورش کردند؟ و یا وقتی میاد دشنام میده، آزادیه بیانه؟
  این چه حرفیه که شما میزنید. جمع کنید این چرندیات رو.

 15. Mostafa فوریه 5, 2013 در 1:31 ب.ظ.

  دمت گرم كاپيتان شهبازی من كه به شخصه به داشتن همچین خلبانی افتخار میكنم امیدوارم مشكلاتتون حل بشه به نظر من این اتفاق نشون میده كه شما خیلی به خدا نزدیك هستین،متاسفم كه دیگران هم به جای اینكه عبرت بگیرند بیشتر به افكار نادرست دامن میزنند.

 16. Mostafa pilot فوریه 5, 2013 در 1:34 ب.ظ.

  دمت گرم كاپيتان شهبازی من كه به شخصه به داشتن همچین خلبانی افتخار میكنم امیدوارم مشكلاتتون حل بشه به نظر من این اتفاق نشون میده كه شما خیلی به خدا نزدیك هستین،متاسفم كه دیگران هم به جای اینكه عبرت بگیرند بیشتر به افكار نادرست دامن میزنند.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: