توهین شدید روزنامه آمریکایی نیویورک پست به احمدی نژاد + عکس

توهین شدید نیویورک پست به احمدی نژاد

امروز روزنامه پرتیراژ و قدیمی نیویورک پست آمریکا با انتشار مطلبی در صفحه شش خود تودهنی محکمی حواله محمود احمدی نژاد رییس جمهور قلابی ایران نمود! این روزنامه با نوشتن عبارت «Peace of sh!t» که به زبان فارسی «صلح از طرف گُه» یا «صلحی از جنس گُه» یا با در نظر گرفتن ایهام جمله «یک تکه گُه» میتواند معنی بدهد، توهین شدید و البته ژورنالیستی را به احمدی نژاد کرده است که شاید در دنیای رسانه این میزان از توهین به یک رییس دولت بی سابقه باشد. در ادامه مطلب، نیویورک پست نوشته است که احمدی نژاد در سخنرانی‌های خود مرتبا نسبت به اسرائیل نفرت پراکنی میکند، آن را رژیم قلابی میداند و مرتبا آن را به نابودی و حذف شدن تهدید میکند، اما از آن طرف با دستان خود مرتبا علامت صلح و «دوستی» نشان میدهد!!

شایان ذکر است که نیویورک پست در سال ۱۸۰۱ میلادی تاسیس شده است و یکی از قدیمی ترین نشریه های آمریکا به شمار میرود. این نشریه با تیراژ ۵۵۵ هزار نسخه در روز هفتمین روزنامه پرتیراژ آمریکاست. نیویورک پست زیر نظر کمپانی نیوز کورپوریشن غول رسانه‌ای جهان که متعلق به یک سرمایه دار آمریکایی- استرالیایی به نام روپرت مرداک میباشد، اداره میگردد. مرداک خود مسیحی است اما از مادری یهودی متولد شده است.

توضیح: این روزنامه برای رعایت ادب مجبور شده است که کلمات piece (تکه) و shit (گه) را به شکل دیگری بنویسد و به روشهای ژورنالیستی روی بیاورد! ولی بر کسی پوشیده نیست که منظور اصلی این روزنامه چیست! همچنین نویسنده مطلب خانم کیت شیهی در ابتدای مطلب نوشته است که «محمود ما هم برای تو انگشت داریم». این عبارت در زبان انگلیسی معنی بدی دارد که کسانی که به انگلیسی آشنایی دارند متوجه میشوند.

منبع  ۱ ، ۲ ، ۳  

 به صفحه وبلاگ گاه نوشته های آلفرد در فیسبوک بپیوندید تا از پستهای جدید از طریق فیسبوک مطلع شوید. 

پی نوشت: گویا عده‌ای در درستی برداشت من از توهین آمیز بودن این مطلب نیویورک پست درباره احمدی نژاد تردید دارند. برای رفع تردیدها به این مطلب مراجعه کنید. این خبرگزاری هم دقیقا همین برداشت من را داشته و گفته که این روزنامه احمدی نژاد را «یک تکه گه» نامیده است! امیدوارم این عده قانع شده باشند و سعی نکنند بگویند انگلیسی شان از یک خبرگزاری انگلیسی زبان بهتر است! عزیزان من مسلم است که منظور نیویورک پست Piece of shit بوده است، منتهی یک روزنامه پرتیراژ که نمیتواند با تیتر درشت فحش بنویسد که!! لذا به ترفندهای ژورنالیستی و استفاده از سخنان ایهام آلود روی آورده است! فهم این قضیه خیلی سخت نباید باشد!!

چند مطلب پیشنهادی از همین وبلاگ:

دلیل سقوط شدید ارزش ریال چیست؟

کارهای مفیدی که با ۱۳ میلیارد تومان پول صرف شده برای ساخت ضریح جدید امام حسین میشد انجام داد

از انداختن جواهرات «نذری» به داخل ضریح تا یک و نیم میلیاردی که پسر آیت الله به دختر جوان داد!

60 پاسخ به “توهین شدید روزنامه آمریکایی نیویورک پست به احمدی نژاد + عکس

 1. امیر سپتامبر 25, 2012 در 4:27 ب.ظ.

  اگه احمدی نژاد فحش بده، زشته ولی اگه بهش فحش بدن دلمون خنک می شه! نه؟!

  • آلفرد سپتامبر 26, 2012 در 1:51 ق.ظ.

   احمدی نژاد یک رییس جمهور قلابی و جنایتکار است که مردم را خس و خاشاک مینامد و به دوربین تلویزیون ها زل میزند و به دروغ مدعی میشود که ندا را حکومت نکشته بلکه خارجی ها کشته اند!! تو چشم مصاحبه کنندگان خارجی زل میزند و میگوید ایران آزادی کامل است و کسی به جرم سیاسی در زندان نیست!! من برای چنین آدم کثیفی هیچ احترامی قائل نیستم و اصولا از هرگونه توهین به او خوشحال خواهم شد.

   • TRT سپتامبر 26, 2012 در 5:00 ق.ظ.

    سلام من هم موافق نیستم. احمدی نژاد هرکسی میخواهد باشد. دزد، متقلب، قاتل هرچه هست مثل بقیه افراد جمهوری اسلامی است.
    ولی موافق فحش دادن نیستم چون بنا بر آن مثل قدیمی: خوکها از کشتی گرفتن خوششان میاید ولی ما نباید با آنها کشتی بگیریم چون مثل آنها میشویم. تمایز بین ما و آنها باید مشخص باشد.

    • مهدییار مارس 12, 2013 در 2:00 ب.ظ.

     برای مردم ضعیف و خودفروخته ایران شدیدا متاسفم . یه نفر اومد و خلاصه رئیس جمهور شد . بجای اینکه کمکش کنیم که این کشور خراب شده رو خراب کنه فقط بی ادبانه بهش توهین کردیم و یادمون رفت ایران گور در گور شده هزار جبهه پر از تفرقه فقط با گفتگو و تعامل بین آدماش ساخته میشه . برای همه ی اونایی که به نماینده مردم ایران تو امریکا توهین می کنند متاسفم . متاسفم برای حامیان آدمهای جبهه سبز که به دشمنانمون پناهنده شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1برای این همه بی غیرتی شدیدا متاسفم….هه.

  • محمد سپتامبر 26, 2012 در 8:40 ق.ظ.

   دلمون خنک میشه، ولی باعث شرمندگی ماست که اجنبی به مقامات کشور ما توهین میکنه

 2. Kaveh سپتامبر 25, 2012 در 5:49 ب.ظ.

  این مطلب غلطه !! peace با piece فرق داره! منظورشون هم بیشتر مربوط به اون سلح و peace ای هست که احمدی نژاد ازش حرف می زنه نه خود شخص احمدی نژاد!!!

 3. ناشناس سپتامبر 25, 2012 در 5:54 ب.ظ.

  estefadeh az PEACE bejayeh PIECE barayeh roayate adab nist balke serfan bazi ba kalamat ast. manzoure nevisande in ast ke solhi ke Ahmadinejad az an dam mizanad bedard nemikhorad ya inke Ahmadinejad solh ro be gand keshide. zemnan New York Post dar radeye nashriyate zard ya TABLOID gharar darad va be az an be onvane yek nashriyeye herfeyi nemishavad yad kard

 4. reza سپتامبر 25, 2012 در 6:02 ب.ظ.

  آقا سواد انگلیسی نداری خوب ننویس ! اون piece هستش نه peace که معنی تکه می ده . این جمله طنز تلخی داره که می گه انگار اون صلحی (peace ) که منظور احمدی نژاده مثل یک تکه گه می مونه چون کلمه انگلیسی peace (صلح ) رو به جای piece (تکه) کنار کلمه انگلیسی گه یعنی shit آورده . از اینکه می بینم برخی کاربران بالاترین اینقدر بی سواد و همه چیزدان و پرمدعا هستن و من عضو بالاترین نیستم خیلی خوشحالم .

  • ali سپتامبر 26, 2012 در 3:13 ب.ظ.

   رضا جان تو که سواد اینگلیسی داری باید بفهمی که اصولا
   peace of shit معنی نداره, روزنامه این رو به صورت ایهام بیان کرده همون معنی
   piece of shit رو برسونه!

 5. هومن سپتامبر 25, 2012 در 6:04 ب.ظ.

  چرا هوچیگری می کنید؟ این روزنامه به تعبیر شما مهم و قدیمی یک روزنامه به شدت محافظه کار و پوپولیستی یا به قول یکی از کامنت گذاران شما نشریه زرد است. و من با تعبیر این کامنت گذار ناشناس موافقم: صلحی که احمدی نژاد از آن حرف می زند به درد خودش می خورد یا چنین چیزی. لطفا تراوشات ذهنی خود را به اسم ادیتوریال این روزنامه (بی اهمیت) به دیگران قالب نکنید. دنبال شهرت می گردید روش های دیگری هم وجود دارد.

 6. faranak سپتامبر 25, 2012 در 6:34 ب.ظ.

  in peace be manie solhe va piece be manie tekke hastesh! lotfan deghat konid ke az in sootia nadin ke kasi pagetun ro be esme pagi ke akhbaresh sootie nashnase!!!

 7. mehdi سپتامبر 25, 2012 در 6:58 ب.ظ.

  با سلام.با تشکر از خبر دست اول شما.عبارت گر چه از لحاظ طرز خواندن «یه تکه گه» معنی میدهد,اما از لحاظ نوشتاری استعاره ایست که معنای صلحی از جنس کثافت میدهد.گر چه خواندن ان معنای اول را تدایی میکند,اما ظرافت روزنامه نگار قابل تقدیر است.متشکرم

 8. mina سپتامبر 25, 2012 در 7:10 ب.ظ.

  خوب میشه گفت که peace of shit معنیش میشه صلح گه یعنی صلحی که مال گه است، که گه مساوی میشود با احمدی

 9. Irani سپتامبر 25, 2012 در 7:29 ب.ظ.

  مهدی عزيز دستت درد نكنه كه واقعا معنای واقعی اين نوشته را كه منظور روزنامه نگاران زبل ! آمريكائی بود درست ترجمه كردی چرا كه كسانی كه با فرهنگ روزنامه نگاری غرب آشنائی ندارند متوجه ظرافت انتقاد گزنده نويسنده مقاله نميشوند و مقاله نوشته شده را بزعم خود تعبير ميكنند ! و مطمعن باشيد كه در هيچ دادگاهی برای توهين به احمدی نژاد نويسنده مقاله را محاكمه نخواهند كرد !!

 10. sad سپتامبر 25, 2012 در 7:59 ب.ظ.

  گه کبیر، نویسنده ی گه خور این روزنامه ی گهیه !!!

 11. Dexabyte سپتامبر 25, 2012 در 8:30 ب.ظ.

  همه تون ریدید تقریباً .این مطلب کاملاً دو پهلو هست و هم به معنای «یک تکه گه» معنی میده و هم » صلحِ ریدمون» یا هر چیزی که دوست دارید اسمش رو بگذارید.
  مسئله ی اصلی هم همین دو پهلو بودنه که مستقیم به هیچکدوم اشاره نکرده اما هر کسی میتونه تعبیر خودش رو داشته باشه.
  کاملاً حرکتش عالی و زیرکانه بوده.

 12. mard سپتامبر 25, 2012 در 8:42 ب.ظ.

  مرتیکه سد گه کپک تو با اون مموتی میمون تر از توست

 13. ALI سپتامبر 26, 2012 در 12:47 ق.ظ.

  not deference ,peace or piece of shit are israel and US

 14. R سپتامبر 26, 2012 در 12:59 ق.ظ.

  سایت بالاترین جدیدا بخاطر حضور بیش از حد مجاهدین لحنی مانند کانال سیمای آزادی مجاهدین رو به خودش گرفته! البته نه درمورد همین مورد خاص کلی گفتم
  مشت محکمی بر دهان فلانی!
  رژیم دجال فلان فلان شده!
  در ضمن درسته که حالم از احمدی نژاد به هم میخوره ولی لودگی و فحش کلا” قبیح و زشته
  مثلا” فرض کنین یک روزنامه ایرانی بیاد به اوباما بگه تکه ای از گوه! چه سینه ها چاک کنن و چه خودزنی ها بشه!

 15. shirin سپتامبر 26, 2012 در 1:40 ق.ظ.

  خوب کرده ،حرف مردم ایران را زده

 16. آتا بابا سپتامبر 26, 2012 در 4:30 ق.ظ.

  گه شماييد و جد وآبادتان كه اينچنين مطالبي رو درج ميكنيد.
  بابا خجالت بكشيد شرف داشته باشيد

 17. من سپتامبر 26, 2012 در 4:52 ق.ظ.

  اینکه یک سایت خبری دیگر هم حرف شما را تایید کرده دلیل نمی شود که گفته ی شما درست است.
  شما با ادبیات عامه ی آمریکا اگر آشنا میبودید می دونستید که کاربرد کلمه ی شیت به به این شکلی نیست که شما معنی براش ساختید
  مخصوصا اینکه در خیال خود این رو به حیله های ژورنالیستی نسبت دادین، اینش خیلی بامزه بود!
  پیس آف شیت. یعنی صلح گهی. یا صلح لعنتی.

 18. ندارم سپتامبر 26, 2012 در 5:20 ق.ظ.

  دست شما و اين مجله محترم بابت بيان حقيقت وجود اين موجود نامحترم درد نكند. دقيقا زده توي خال.

 19. ندارم سپتامبر 26, 2012 در 5:22 ق.ظ.

  دقيقا حرف مردم ايران را زده. بجز آن 5-6 درصدي كه 63 درصد حسابشان مي كنند بقيه دقيقا همين نظر را دارند. ظاهر و باطنش با همين بيان piece of shit سازگاز است.

 20. aziz سپتامبر 26, 2012 در 6:32 ق.ظ.

  خوب راست گفته این روزنامه دیگه احمدی نژاد از یه تیکه گه بیشتر نیست

 21. News Every where سپتامبر 26, 2012 در 7:38 ق.ظ.

  peace به معنی‌ «صلح» هست.»صلحِ گهی» ترجمه درسته.

 22. simorgh سپتامبر 26, 2012 در 8:45 ق.ظ.

  آقا بحث سر چیه .. هم خودش و هم اندیشه هاش و هم صلحی که ازش دم می زنه .. بوی گه می ده

 23. ایرانی ازاده نامسلمان سپتامبر 26, 2012 در 9:06 ق.ظ.

  امیدوار باشیم که این جمله با جسارت تمام در روزنامه های ایران ناگهان مثل رعد و برق جرقه بزند و این اغما ئ نا اگاهی ورخوت را از چشمهای ملت ایران ناپدید کند . باید شروع شود که به این حیوان انقدر توهین شود تا مردم مثل یک سگ در خیابان زیر پا لهش کنند . مجسم کنید این لاشه خوار چقدر جوانهای این خاک را به خون کشیده ! چقدر صد هزار نیم میلیون ! افرین 1کمک بزرگی است این شروع یک انقلاب واقعی است .

 24. -_- سپتامبر 26, 2012 در 11:01 ق.ظ.

  نظرات همگیتان به … که مهره به دنیا آمده و مهره باقی می مانید

 25. rg سپتامبر 26, 2012 در 1:25 ب.ظ.

  گه اون افرادی هستند که به خاطر بد بودن با یه نفر و یه شخص خاص دارند شرافت ایران و ایرانی رو زیر سوال میبرند، اصلا گیریم که احمدی نژاد بدترین آدم روی زمین، روزنامه ی آمریکایی غلط کرده که بهش فحش بده، خاکبر سرمون، همین کارها و بحثای داخلی خودمون باعث شده تا هر کثافتی بهمون توهین کنه، متعجبم که بعضی ها هم خوشحال هستند و میگند راست گفته، بدبخت تو نبین به کی توهین کرده تو اصل عمل و وقاحت کار اونارو در نظر بگیر

  • آلفرد سپتامبر 26, 2012 در 3:47 ب.ظ.

   همانطور که قبلا هم گفتم من از هرگونه توهین به رئیس جمهوری تقلبی، دروغگو و جنایتکار ایران استقبال میکنم! ضمنا این روزنامه هیچ توهینی به ایران نکرده، اگر توهینی هست این حضور احمدی نژاد بر مسند ریاست جمهوری این مملکت هست!

 26. رضا سپتامبر 26, 2012 در 1:34 ب.ظ.

  من با سياست های آقای احمدی نژاد موافق نيستم اما از اينکه ايشان با کارهايش جگر امثال مردوک کثيف و صهيونيست های جنايتکار را چنان سوزانده که عليرغم ظاهر مردم فريب و حق به جانبشان به فحاشي روی آورده و باطن نحسشان را عريان ساخته اند برای اولين بار احساس غرور و افتخار ميکنم.

 27. Irani سپتامبر 26, 2012 در 3:03 ب.ظ.

  آقای رضا !
  از كی يك بيسواد عمله كه دو كلمه انگليسي بلد نيست و با تقلب و سركوب مردم فلك زده ايران بزور خودش را بعنوان رئيس چمهور مردم ايران قالب كرده برای شما و امثال شما جناب آقای احمدی نژاد شده ؟!! كسی كه مملكت ما را به ورطه سقوط اقتصادی كشيده و آبرو ُ حيثيتی براي ايران و ايراني باقی نگذاشته و با جمع كردن يك مشت قرپتی از خوذش بدتر بعنوان نماينده ايران در سازمان ملل شروع به گفتن يك مشت اراجيف مسخره و آبرو ريزی در سطح المپيك برای ايران و ايرانی ميكنه حقش همينه كه به هيكل قناسش تگری زده بشه در ضمن مطمن باش كه من اسرائيلی نيستم و از هرچی سانديس خور بی پدر و مادره متنفرم

 28. mamad سپتامبر 26, 2012 در 4:04 ب.ظ.

  چقدر بحث بیخود؟ به یارو میگن 7 نفر اومدن زنتو با یه پیکان جوانان بردن. میگه آووو؟آآ پیکان جوانان 7 نفرو میبره؟
  احمدی نژاد هرکی هست و نیست از جنس خودمونه. ایرانی. پس اگه بش بگن یه تیکه گوه یعنی اینکه…
  یا اینکه گفته صلح گوهی احمدی نژاد. (چون هم از صلح دم میزنه هم کینه و نفرت از اسراییل) خودتون قضاوت کنین جای که حرف از صلح واقعی زده میشه جایی واسه حمایت از سیاست (ککه ای) اسراییل غاصب هست یا نه؟

 29. رضا سپتامبر 26, 2012 در 5:03 ب.ظ.

  آقای ايراني و آقای آلفرد! توجه کنيد! آقای احمدی نژاد هر که هست يا نيست از مردوک و نژاد پرستان صهيونيست بدتر نيست. اگر در خارج از ايران زندگي ميکنيد ميدانيد چه ميگويم! نفرت از او چشمانتان را بر روی حقايق کور نکند.

  • آلفرد سپتامبر 26, 2012 در 5:28 ب.ظ.

   صهیونیست!! ادبیات جمهوری اسلامی! ادبیات خامنه ای و خمینی و جنایتکاران رژیم اسلامی! انتظار نداشته باش وقتی با ادبیات جمهوری اسلامی سخن میگویی، من تفاوتی میان تو و دیگر مزدوران حکومتی قائل بشوم! حداقل سعی کن ادبیاتت را اصلاح کنی! صیهونیست چی هست اصلا؟!

  • Irani سپتامبر 26, 2012 در 6:33 ب.ظ.

   آقای رضای محترم !
   لطفا دست از شعار دادن دست برداريد و اين حقيقت تلخ را قبول كنيد كه مملكت عزيزمان بخاظر ندانم كاری و افتادن قدرت بدست يك مشت بيسواد و بی فرهنگ كه كه برايشان زورگوئی و خشونت برای اداره مملكت حرف اول را ميزند انتظار نداشته باشيد كه ما منتقدان رژيم خودكامه و ضد ايرانی را ول كنيم و دودستی به احمدی نژاد و دار و دسته‏اش كه دارند تيشه به ريشه مملكت عزيزمان ميزنند بچسبيم ! اميدوارم روزی چشمان شما بر روی حقيقت باز شود و از آنچه كه امروز برايش دفاع و حنجره درانی ميكنيد در برابر وجدان خود شرمسار باشيد

   • رضا سپتامبر 26, 2012 در 7:50 ب.ظ.

    آقای ايراني دوست عزيز اينکه مملکت به خاطر ندانم کاری های ها و افتادن قدرت به دست نا اهلان خشن و نا آگاه به روز اسفباری افتاده است مورد قبول منهم هست کسي از آقای احمدی نژاد و دار و دسته ايشان و ديگرن و ادبيات نا پسندشان تعريف نميکند اما اگر منتقدان او هم همان لحن و ادبيات را به کار ببرند که با آقای احمدی نژاد، مردوک ، و صهيونيست های نژاد پرست تفاوتي ندارند. بيایید اول تحمل خود را با شنيدن سخنان ديگران بالا ببريم بعد در فضايي صميمي و به دور از حب و بغض انتقاد کنيم خيالتان جمع امثال ناتانياهو غصه من شما و ملت ايران را نميخورد

 30. وحید سپتامبر 26, 2012 در 6:55 ب.ظ.

  خاک تو سر کسی که این مطلبو نوشته با غروور داره میگه تو دهنی ایشوون چه خوب چه بد نماینده ما تو نیویورکه بفهم احمق

 31. رضا سپتامبر 26, 2012 در 7:39 ب.ظ.

  آقای آلفرد خيلي اتفاقي وارد اين صفحه شدم خوشبختانه فضای باز مجازی خيلي زود چهره از روی افرادی که ادعای آزاديخواهي دارند بر ميدارد اينکه صهيونيسم ادبيات چه و که هست بر خوانندگان دانا و آگاه که از کتابخانه های دانشگاههای غربي عبوری گذرا کرده باشند روشن است. اما ادب و تربيت شما که مدعي بي ادبي آقای احمدی نژاد هستيد نياز به جستجوی کتابخانه ای ندارد.

 32. Irani سپتامبر 27, 2012 در 10:29 ق.ظ.

  روزی مریدان شیخ را گفتند: دختران ما در امارات خريد و فروش می‌شوند!
  شیخ فرمود: ملالی نیست… شيوخ آنجا برادران مايند و تجارت با آنان حلال!!!
  مریدان گفتند: سن فحشا به دوازده سال رسيد!!
  شیخ فرمود: خیالی نیست… سن تكليف نه سال است!!!
  مریدان گفتند: فقرا كليه هاشان تمام شد، قلب‌ها را می فروشند!!
  شیخ فرمود: اشکالی نیست… فقط ايمانشان را نفروشند!!!
  مریدان گفتند:جوانان غرق اعتیاد و افیون و اکس شده اند!!
  شیخ فرمود:مادام که در مجالس مختلط لهو و لعب نکنند ملالی نیست !! !
  مریدان گفتند:مردان سه جا کار می کنند و از مردی رفته اند اما همچنان مقروض و بدهکارند!!
  شیخ فرمود:هنوز از دوازده شب که به خانه میایند تا اذان صبح زمان کافی برای نماز شب دارند پس اشکالوارد نیست!!!
  مریدان گفتند:هر روز بر تعداد نوزادان سر راهی افزوده میشود !!
  شیخ فرمود:بچه های بالای پنج سال را به پرورشگاههای محیطی بفرستید تا در شیرخوارگاه آمنه جا گشاده گردد!!!
  مریدان گفتند:از سوخت خراب وآلودگی هوا جوانان چپ و راست سکته می کنند و کودکان سرطان خون گرفته اند!!
  شیخ فرمود:دنیا را اعتبار نباشد . پشت سر وزارت نفت غیبت نکنید !!!
  مریدان گفتند: مردم از فقر و بدبختی و بی عدالتی افسرده و گریان و نالانند !!
  شیخ فرمود:مرحبا ! بسیار گریه کنید تا گناهانتان آمرزیده شود !!!

  ناگاه مریدی سبک عقل از آن پشت عربده زد: وا مصیبتا… وا اسلاما!! در میدان ولیعصر چند تار مو بیرون همی زدندی…!!!!

  شیخ خشمگين شد و کف بر دهان آورد و ناسزا و سقط گفت و هروله کنان براه افتاد و مریدان خشتکها از پا بکندندی و بر سر نیزه ها کردندی و زنجیرها و قمه ها و پنجه بوکسها برداشتندی و عربده کشان برای ارشاد به موقعیت اعزام شدندی

 33. reza سپتامبر 27, 2012 در 10:47 ق.ظ.

  دوستان برای توضیح این اصطلاح لینک زیر رو ببینند:
  http://www.urbandictionary.com/define.php?term=piece%20of%20shit

  • Irani سپتامبر 27, 2012 در 8:12 ب.ظ.

   برقراری رابطه با آمریکا، با پسِ گردنی

   با این رژیم جمهوری اسلامی باید با پسِ گردنی برخورد کرد! کار را به ورشکستگی مملکت کشانده‌اند و حالا به گ… خوردن افتاده‌اند! این همه فرصت سوزی فقط و فقط از یک سیستم پوسیده‌ی قرون وسطایی که مدیریتی نادان آنرا رهبری می‌کند، برمی‌آید

 34. بی نام سپتامبر 27, 2012 در 6:00 ب.ظ.

  ای کاش عکس بنیامین نتانیاهو رو هم کنار عکس این یارو میذاشت!

 35. ایرانی سپتامبر 28, 2012 در 1:41 ب.ظ.

  واقعا متاسفم که اینقدر خود فروخته و بی غیرتید…به رئیس جمهور مملکتتون توهین می کنن شما کیف می کنیین

 36. mina اکتبر 12, 2012 در 9:32 ب.ظ.

  فردی که با داغدار کردن چندین خانواده بر مسند قدرت و ثروت نشسته رو به زور میگن که این نماینده تو هست. تعجب میکنم از کار دنیا که یکی با زور و کشتار بقیه خودشو جا میزنه و میتونه چند سال هم سر کارش بمونه و تازه یه عده هم پیدا میشن که ازش دفاع کنن. به نظر من نباید ازین ناراحت بشیم که چرا به رئیس جمهورمون توهین کردن بلکه باید ازین ناراحت بشیم که چرا از توهین به رئیس جمهورمون (البته قلابی) خوشحال میشیم.

 37. mahsa اکتبر 15, 2012 در 3:42 ب.ظ.

  آقاي آلفرد سانسورگر مطالب من را حذف کردي فقط مطالبي کع دوست داشتي رو نگهداشتي

 38. mahsa اکتبر 15, 2012 در 3:45 ب.ظ.

  این روزنامه صهیونیستهاستي پر از مطالب فاسده و تا حالا بارها عبارت پیس آو شيت را بکار برده معلومه نویسندگان آن به این شي خیلي علاقه دارن. باور ندارید سایتش را سرچ کنید

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: