حقایقی که عباس فخرآور نمیخواهد شما بدانید

عباس فخرآور یکی از کسانی است که خود را مخالف جمهوری اسلامی معرفی میکند اما رفتار و عملکرد او در سالهای گذشته منحصر به فحاشی، اتهام زنی و تخریب چهره های شاخص مخالف رژیم به ویژه چهره های دانشجویی و زندانیان سیاسی سابق و تنها در جهت منافع حکومت و به منظور فراهم کردن خوراک تبلیغاتی برای رسانه های حکومتی جهت مسخره کردن و متفرق نشان دادن گروههای مختلف اپوزیسیون بوده است. رسانه های امنیتی وابسته به حکومت از جمله بولتن نیوز، جهان نیوز، باشگاه خبرنگاران جوان و بسیاری دیگر بارها و بارها از نظرات، گفته ها و نوشته جات او جهت تخریب و تحقیر گروههای مختلف مخالف رژیم استفاده کرده اند. این همه در حالی است که خبرهای منتشر شده درباره فخرآور در خبرگزاری های حکومتی همگی در جهت فعال نشان دادن او در عرصه های بین المللی و پراهمیت نشان دادن کارهای او در به ظاهر مخالفت با نظام بوده است، اما شخصا تاکنون ندیده ام که رسانه های حکومتی حتی در حد یک پاراگراف نسبت به انتشار اظهار نظرهای دیگر چهره های سیاسی مخالف رژیم و یا همبندان سابق او در اوین درباره شخصیت و عملکرد او، مطلبی را منتشر کرده باشند. رفتاری که سالهاست به وفور و به طور مستمر و هماهنگ توسط رسانه های حکومتی علیه دیگر چهره های مخالف حکومت صورت میپذیرد! به راستی علت چیست؟ فخرآور چگونه مخالف حکومتی است که قسمت بزرگی از فعالیت هایش بر روی انگ زنی و تخریب دیگر مخالفان حکومت متمرکز شده است؟ چگونه است که سخنان او و حتی ظاهرا سوتی های او مرتبا خوراک رسانه های حکومتی قرار میگیرد و پوشش خبری گسترده می یابد؟!

رفتارهای مشکوک امیرعباس فخرآور تنها منحصر به سالهای پس از خروج وی از ایران نبوده و سالهای حضور وی در ایران و در زندان را هم به طور کامل شامل میشود که در زیر به شماری از آنها اشاره میگردد:

۱) اساسا علت به زندان افتادن فخرآور برخلاف آنچه وی ادعا میکند، به دلیل فعالیت های سیاسی نبوده است بلکه به خاطر تجاوز به یک دختر دانشجو و نیز چند فقره سرقت و فروش اشیای عتیقه و زیرخاکی بوده است. ۲) وی خود در مصاحبه با پارازیت به این موضوع اذعان میکند (+) که در زمان اعتراض های دانشجویی تیرماه سال ۷۸، دانشجو نبوده و بلکه سرباز نیروی انتظامی بوده است!! ۳) فخرآور پس از کشیدن چند ماه حبس در بند قاچاقچیان و جنایتکاران زندان قصر ناگهان به بند سیاسی اوین منتقل میشود! ۴) بنا بر اظهارات صریح عده زیادی از زندانیان سیاسی وقت (از جمله دکتر ناصر زرافشان حقوقدان، فعال حقوق بشر و وکیل پرونده قتل های زنجیره ای) که در زمان حضور فخرآور در زندان اوین با او هم بند بوده اند، وی بارها و بارها در داخل بند سیاسی اوین در حال حرف زدن با موبایل دیده شده است! به نظر شما چگونه ممکن است که یک زندانی آن هم نه یک زندانی معمولی که یک زندانی سیاسی بتواند به راحتی در داخل زندان موبایل به همراه داشته باشد؟!

رفتارهای مشکوک فخرآور محدود به این چند مورد اتفاق ذکر شده نبوده است. ۵) در مورد دیگری و در حالی که زندانیان سیاسی اوین برای ابراز همدردی با زندانی سیاسی پیمان پیران که خانواده اش مورد فشار مزدوران حکومتی قرار گرفته بوده است، اقدام به اجرای یک اعتصاب غذای دست جمعی کرده بوده اند، بنا به اظهارات زندانیان سیاسی آن زمان (از جمله عباس توانچه)، فخرآور اقدام به تلاشی همه جانبه برای از بین بردن اتحاد زندانیان برای اعتصاب غذا و ایجاد تفرقه و اختلاف پراکنی و ایجاد جو بدبینی در میان آنها مینماید و حتی در مواردی اقدام به ضرب و شتم عده ای از زندانیان اعتصاب کننده مینماید.

خروج امیر عباس فخرآور از ایران از طریق مرز رسمی با گذرنامه جمهوری اسلامی با اطلاعات واقعی و سپس دریافت ویزای آمریکا در دوبی

گذشته از همه این موارد، نحوه خروج فخرآور از ایران هم بسیار مشکوک و سوال برانگیز است. عباس فخرآور پس از دخالت در ضرب و شتم زندانیان سیاسی و تخریب اعتصاب غذای گروهی آنها در زندان، از ترس انتقام جویی و شورش زندانیان علیه او به مرخصی فرستاده میشود. وی پس از مدتی مدعی میشود که از طرف شعبه اجرای احکام حکم بازداشت مجدد او صادر شده است و او هم اکنون زندانی فراری محسوب میشود. وی پا را از این هم فراتر گذاشته و ادعا میکند که حتی حکم تیر برای دستگیری اش صادر شده است!! ۶) وی در حالی این ادعاها را مطرح میکند که مدت کوتاهی بعد از آن برای دیدن یک وکیل در شعبه اجرای احکام ظاهر میشود بدون اینکه کسی او را دستگیر کند و یا تیری به سمت او شلیک شود! ۷) وی پس از اندک مدتی با در دست داشتن پاسپورت واقعی جمهوری اسلامی و با اسم و فامیل و مشخصات واقعی به فرودگاه امام تهران رفته و بدون اینکه با هیچ مشکلی مواجه شود از ایران خارج و به دوبی میرود! به نظر شما چگونه ممکن است که یک فرد زندانی فراری که برای دستگیری او حکم تیر صادر شده است، بتواند به راحتی از مرز رسمی کشور آن هم از فرودگاه فوق امنیتی امام خارج شود بدون اینکه با مشکلی مواجه شود؟! فخرآور خود در مصاحبه هایش ادعا میکند که ۳ میلیون تومان رشوه داده است و پاسپورت جعلی گرفته و فرار کرده است. اما این حرف او دروغ محض است زیرا اولا وزارت امور خارجه آمریکا به راحتی میتواند گذرنامه تقلبی را از واقعی تشخیص بدهد و مسئولان این وزارتخانه به هیچ وجه برگه ویزا را بر روی یک پاسپورت جعلی نمیزنند و ثانیا ادعای خروج از ایران از طریق فرودگاه امام به وسیله  رشوه ششصد هزار تومانی نه تنها مضحک که بسیار احمقانه است. زیرا در طول شبانه روز دهها مامور امنیتی در فرودگاه مذکور حضور دارند، آیا میتوان پذیرفت که فخرآور به همه آنها رشوه داده است؟! چنین چیزی محال است!

همه این سوالها زمانی به جواب میرسد که در نظر بگیریم که عباس فخرآور پس از نشان دادن میزان پلیدی، دروغ گویی و سطح رذالت خود به مسئولان حراست زندان قصر، مورد توجه وزارت اطلاعات قرار گرفته و از آن زمان به استخدام آنها درآمده و اقدام به همکاری با آنها کرده است. با در نظر گرفتن چنین چیزی به راحتی کلیه رفتارهای او در همه سالهای گذشته، چه در داخل و چه در خارج از ایران منطقی و موجه جلوه مینماید. همکاری او با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی، دلیل رفتارهای او در زندان علیه زندانیان سیاسی و تلاش برای برهم زدن اعتصاب غذای آنها، به همراه داشتن موبایل در زندان، خروج آزادانه و بدون دغدغه از طریق مرز رسمی و با پاسپورت و مشخصات واقعی از ایران و نیز رفتارهای او پس از خروج از ایران در تخریب گروههای مختلف مخالف نظام و شخصیت های مطرح دانشجویی، را نشان میدهد.

احمد باطبی از چهره های سرشناس جنبش دانشجویی که تنها به خاطر بالای دست گرفتن پیراهن خونی دوست خود در جریان اعتراض های تیر ماه ۷۸ و جهانی شدن تصویرش، ابتدا به اعدام محکوم و سپس با کاهش حکم، مجبور شد سالهای زیادی از جوانی خود را در زندان اوین سپری کند، افشاگری های جالب توجه و بسیار مستندی را علیه امیر عباس فخرآور منتشر نموده است، که خواندن آنها و شنیدن فایلهای صوتی اظهارات زندانیان سیاسی سابق درباره فخرآور خالی از لطف نیست و ماهیت وی را بیش از پیش رسوا میسازد. برای خواندن مطالب باطبی به اینجا (+ ، +) مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی دیگر:

مرگ مشکوک احمد رضایی در دوبی؛ یافته های یک جستجوگر مستقل

گمانه‌زنی‌ها درباره چرایی تلاش شبانه روزی مهدی خزعلی برای گرم کردن تنور انتخابات حکومتی

سعید امامی فقط یک مزدور بود و دستورات را اجرا میکرد، حکم قتل احمد خمینی از سوی خامنه‌ای و رفسنجانی صادر شده بود

29 پاسخ به “حقایقی که عباس فخرآور نمیخواهد شما بدانید

 1. شمقدر11 سپتامبر 11, 2012 در 9:11 ب.ظ.

  من از اول به این فخر اور مادر به خطا شک داشتم خدا میدونه چند نفرور بگا داده یهو ظهور کرده سابقه سیاسی نداشت مردک من خودم بازمونده دوران 18 تیر78 هستم تا چند سال اصن نامی از این نشنیدم نمیدونم این مدارکی که شما گذاشتین واقعیه یا نه اما اینو میدونم فخر اور یک مبارز نیست تو یک مصاحبه با تلوزیون پارس همش از زیر سوالهای میبدی در میرفت اونو ویدیو رو ببنید نکات خوبی ازش در میارید البته جای یک شک باقیه چنین ادمی اگه نفوذیه چطوری از رصد سرویس اطلاعات اسرائیل وامریکا با وجود این مدارک خارج شده وحتی سفر کرده به اسرائیل؟ مطمئنم از جریان مدحی درس گرفتن من هنوز به این قضیه50-50 نگاه میکنم از نظر منطقی ولی از نظر قلبی وحسی میگم این فخر اور مادر به خطایی بیش نیست دوم یه سوال این مدارک از کجا منتشر شده منبع اصلیش کیه اخه یجورای این وبلاگ بوی نایاک میده با پوزش البته گفتم صاف و صادق بگم

  • khakhs سپتامبر 12, 2012 در 12:59 ب.ظ.

   سرویسهای اطلاعاتی خارجی از رصد کردن این افراد و پس از مدتی بسمت خویش کشیدنش بیشتر سود میبرند تا اینکه وی را ناکار کنند. به این دلیل او را رسوا نمیکنند.

  • آلفرد سپتامبر 12, 2012 در 2:37 ب.ظ.

   این اسناد در اختیار سرویس اطلاعاتی یک کشور عربی بوده است و اصل هستند. در مورد اینکه چطور این فرد از رصد سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل خارج شده، من دقیقا اطلاعی ندارم اما شاید او به صورت دوجانبه دارد فعالیت میکند! برای خود من هم سوال است!

 2. Jasmin سپتامبر 12, 2012 در 2:50 ق.ظ.

  سپاس. بسیار عالی‌ نوشتید… باشد که مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دار و دسته چماقدار فخرآور بوده و آنها را خاموش کند. اگر فرصت کردید این سایت رو هم ببینید، جالبه

  http://efshagar2011.blogfa.com/

 3. گیجعلی سپتامبر 12, 2012 در 5:16 ق.ظ.

  الفرد جان جنابعالی این کپی اسناد را از کجا بدست آورده ای؟
  اینها از یک طرف به کارفتوشاپی شبیه هستند و از طرفی این شائبه را بدست میدهد که فردی انتشاردهنده با جاهای خاصی ارتباط دارد و مخاطبین خود را ساده لوح بحساب آورده!
  جعل و دروغ و اتهام زنی اینگونه جوانمردانه نیست و البته من عباس فخرآور را نمیشناسم و اطلاعاتی راجع به او نیز ندارم.

  • آلفرد سپتامبر 12, 2012 در 2:50 ب.ظ.

   همانطور که در داخل مطلب هم نوشته ام این اسناد را البته به شکل عکس با کیفیت پایین تر پیشتر حمیدرضا ذاکری یکی از مسوولان ارشد سابق وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی که الان مدتی است به افشاگری علیه رژیم و مهره های رژیم میپردازد منتشر کرده بود. الان من نسخه های با کیفیت بالاتر از آن اسناد را به دست آوردم که اینجا منتشر کردم. این اسناد در اختیار سرویس اطلاعاتی یکی از کشورهای عربی بوده که نسخه تصویری آنها به دست آمده است.

 4. امیر سپتامبر 12, 2012 در 6:29 ق.ظ.

  اون عزیزی که سند جعل می کرد انقدر ناشی بود که از دو فونت برای وزارت اطلاعات در سربرگ استفاده کرد. برو تا تهش.

  • khakhs سپتامبر 12, 2012 در 1:11 ب.ظ.

   مثل اینکه شما ایران نبودی تا بحال. در یک اداره 6 سایز لوگو دیدن عادیه. دوما سربرگها مربوط به زمانها و مکانهای متفاوتند.
   سوما اگر کسی جعل کند مطمئنا برعکس عمل میکند و لوگویی را که ساخته برای هر دو سند استفاده میکند.

  • آلفرد سپتامبر 12, 2012 در 2:40 ب.ظ.

   اگر کسی بخواهد مدرکی را جعل کند، نمی آید نسخه ۲۴ مگا پیکسلی از آن منتشر کند! به انتشار یک نسخه با سایز کوچک بسنده میکند!

   • امیر سپتامبر 12, 2012 در 3:07 ب.ظ.

    کسی که خودش را مامور اطلاعات معرفی کرده و سعی در جا انداختنش داره منه خواننده را ابله فرض کرده که همچین کاری کرده.در سند اول پیکسلهای مهر دبیرخانه کاملاً واضح است! به صورت تصویر از جایی دیگر کپی پیست شده با کیفیتی پایینتر از سند مقصد. با مهر «کاملاً محرمانه» مقایسه کنید.

 5. امير سپتامبر 12, 2012 در 7:29 ق.ظ.

  از اينكه اين اقا براى جاسوسى به خارج از كشور اعزام شده شكى ندارم. اين اسنادى هم كه در اينجا به نمايش گذاشته شده در صورت واقعى بودن ( شخصاً مدرك كتبى تا كنون از وزارت اطلاعات نديدم كه بتونم قضاوت كنم) با توجه به فوق سرى بودن نشانده اين مى باشد اين اقا سر انها هم كلاه گذاشته وحالا كه پاش اينور اب رسيده دست نان دهش رو گاز گرفته. در جواب دوستى كه سؤال كرده كه چطور از فيلتر سازمان هاى امنيتى امريكاى – اسرائيلى در رفته، مى تونم حدس بزنم انها اين رو مى دونستند و از اين اقا خواسته بودند دو جانبه كار بكنه. حالا هم وزارت اطلاعات ايران داره با پخش اين اسناد مهره اش رو مى سوزونه.  

 6. Nima سپتامبر 12, 2012 در 7:56 ق.ظ.

  چند نکته در مورد ویزای امریکای این آقا:
  1) جالبه که نوع ویزای ایشون غیر مهاجرتی بوده (نوع M) و مثل همه ایرانی ها در سال 2006 یک بار ورود هستش (جایی که در ویزا دورش خط کشیده شده).
  2) حتی برای ایشون هم از طرف سفارت امریکا درخواست چک امنیتی شده بوده که در تاریخ 6 می 2006 دریافت شده و این آقا 4 روز بعد در 10 می ویزاش رو پیک آپ کرده تو پاسپورتش. یعنی از زمان درخواست ویزا تا گرفتنش توی دبی واسه خودش می گشته. ایران هم اصلا عامل نداره اونجا.
  3) ویزای ایشون نوع M هستش که مربوط به دانشجوهای دوره های فنی یا تابستانی کوتاه می شه. ویزای ایشون مطابق تصویر 81 روز اعتبار داشته.
  اینها همه نشون می ده که این آقا مثل یه آدم معمولی در خواست ویزای دانشجویی کرده. دروغ هم می گه که با مقامات امریکایی هماهنگ کرده بوده از قبل. خنده داره که برای یه کیس هماهنگ شده و فوری درخواست چک امنیتی کنند که زمان می بره.

  • آلفرد سپتامبر 12, 2012 در 2:43 ب.ظ.

   کاملا درسته، برخلاف ادعای فخرآور، او با پاسپورت واقعی و با مشخصات واقعی از طریق فرودگاه امام بدون هیچ مشکلی از ایران خارج میشود و سپس در دوبی تقاضای ویزای آمریکا میکند. نکته این است که چطور یک فرد زندانی فراری که تحت تعقیب بوده است میتواند به این راحتی از کشور خارج شود بدون اینکه بازداشت شود؟ جواب سوال در تصویر سند شماره ۲ هست.

 7. ل سپتامبر 12, 2012 در 9:59 ق.ظ.

  خیلی تابلو جعل کردی عمو. همه مهر ها چاپی اند… هههههههه. تازه برداشتنی برگرو تا کردی که واقعی به نظر بیاد. خیلی باحالین شما

 8. هخامنش سپتامبر 12, 2012 در 11:49 ق.ظ.

  برای اطلاعات بیشتر درباره این شارلاتان فرصت طلب که کاری جز تفرقه افکنی و آب ریختن به آسیاب ملایان ندارد به این وبلاگ مراجعه نمایید

  efshagar2011.blogfa.com

 9. هخامنش سپتامبر 12, 2012 در 11:51 ق.ظ.

  ادبیات عباس فخرآور شارلاتان و جاسوس بدنام اطلاعات

  نظر پیمان عارف درباره سو استفاده های عباس جاسوس

 10. کافر سپتامبر 12, 2012 در 7:59 ب.ظ.

  درود بر شما همیشه از مقالات شما بهره مند شده ام
  در ضمن من بیشتر از5 سال است کاربر غیر عضو بالاترین هستم برای عضویت چه راهی را پیشنهاد میکنید؟

 11. روشنگر نسل سوخته سپتامبر 12, 2012 در 8:26 ب.ظ.

  گند آور در برنامه پارازیت هم گفت به مامور فرودگاه ۳۰۰۰ دلار رشوه داده و خارج شده مرغ پخته هم به خنده وا می دارد ! اما من نمی دانم یک همچین انگلی چه جوری هنوز آمریکایی ها را سر کار گذاشته و بودجه هایی که باید صرف مبارزه بشه را به این گندآور می دهند ، این که فکر کنیم به عنوان جاسوس دو جانبه کار می کند نمی تواند زیاد درست باشد زیرا گندآور احتمالا از سیستم اطلاعاتی ایران چیزی نمی داند و تنها به عنوان یک قاچاقچی خلافکارو زبان باز در زندان کشف شده و اجیر شده تا اوپوزیسیون را خراب کند

 12. ناشناس سپتامبر 12, 2012 در 8:47 ب.ظ.

  مطالب جالب بود البته این آقا تابلو تر از این حرفهاست که نیاز باشه افشاگری بشه درموردش . در رابطه با سند ها هم مشکل میشه گفت اصل هستند یا جعلی به عنوان کسی که تا حد زیادی با برنامه های گرافیکی آشنام می تونم بگم اگر هم جعل شده باشه خیلی تمیز بوده و نکته ای در رابطه با جعل به وضوح به چشم نمی خوره ولی خوب نکته امنیتی هم مثل هولوگرام و یا … دیده نمی شه که بشه قطعا گفت اصله . توضیح منتشر کننده هم قانع کننده نیست که از سرویس ها اطلاعاتی عربی و رزولوشن بالا و ووو ….

 13. sina سپتامبر 12, 2012 در 11:15 ب.ظ.

  دادن رشوه و خروج از فرودگاه حتما امکانپذیره البته از تفکر نوع ج.ا اون. امشب تی وی ج.ا مستندی پخش کرد در مورد 11 سپتامبر که ادعا شد احتمالا تروریست ها به مامورین فرودگاه رشوه دادن و تونست اسلحه ببرن داخل هواپیما. حتما میشه دیگه. شما هم بگید میشه. آورین

 14. بازتاب: لمپنیسم فخرآور، میراث شوم ملایان فاشیست حاکم بر ایران « گاه نوشته‌های آلفرد

 15. reza دسامبر 6, 2012 در 11:09 ب.ظ.

  http://concertparis.parsblog.net/

  لطفآ فریب این آقای شیاد را نخورید.
  این آقای شیاد با نامهای زیادی از جمله حمیدرضا ذاکری ، آنتونی صراف زاده, علیرضا سلیمان پاک در اروپا مشغول به کلاه برداری میباشد.
  این فقط نمونه ای از کارهای ایشان میباشد.

 16. انصار حزب الله مارس 21, 2013 در 12:47 ب.ظ.

  خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست

 17. شهلا نوامبر 25, 2017 در 10:00 ق.ظ.

  سلام عزیزان
  مشکل جمهوری حضرت خمینی سلام الله علیه وجود وماهیت وحضور فخرآورنیست بلکه مشکل صحبتهای ایشان هست که با استدلال میباشدمثلا چرا نمی گوییم مرگ برروسیه (اوائل انقلاب چند روزی میگفتند مرگ برشوروی وحضرت امام صلوات الله علیه میفرمودند شوروی از آمریکا بدتر است اما دوسه روزی نشد که خودش آقای جوادی و خانم دباغ را به شوروی فرستاد .درحالی که این طرف آقای بازرگان توبیخ وسرانجام استعفا به خاطر سلام دادن به برژنسکی آمریکایی …
  این خانه های مجهول ومغفول وخالی در معمای انقلاب حضرت امام صلوات الله علیه وعلی آبائه برای هیچکس حل نمیشد تا اینکه امثال فخرآور به یمن فضای مجازی اسنادی را رو کردند ..توصیه میکنم تا کتاب رفیق آیة الله را نخوانده اید در مورد ایشان حرف نزنید
  مرسی که هستی

 18. شهلا نوامبر 25, 2017 در 10:01 ق.ظ.

  سلام عزیزم چرا نظرات مخالف رو پخش نمیکنی

 19. mahdi دسامبر 14, 2017 در 12:23 ب.ظ.

  اقا فخراور اگر راست میگی رضا شاه دایی شماست و شاهزاده رضا پهلوی میگه نه کاری نداره برید یک ازمایش دی ان ای بدهید مطمین باشید مشخص میشود فامیل هستید یا نه و دروغگو هم برای مردم ایران مشخص میشود چون اگر فامیل باشید بخشی از دی ان ای هر دو طرف شبیه به هم هست علم رو که قبول داری اقای فخر اور بیا جلو
  البته در یک ازمایشگاه بی طرف ها و با وجود ناظرینی منصف که حقیقت را تایید کنند

 20. برانداز ژانویه 24, 2018 در 7:55 ق.ظ.

  درود.
  من این مطالب رو بارها شنیدم
  ولی لینک موثق پیدا نمیکنم.
  به طور مثال. الان جنابعالی ۳ تا لینک به عنوان رفرنس در متن گذاشته اید
  ولی هیچ کدام در دسترس نیستند

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: