نگذاریم یک مشت آخوند نادان با بلندپروازی‌های خود جان و مال و میهنمان را به خطر بیندازند

هموطنان گرامی، من با حمله نظامی به خاک ایران عزیز کاملا مخالفم، اما اگر آمریکا و ناتو و یا اسرائیل چنین جسارتی کرده و به ایران حمله کنند به آنها حق خواهم داد چون میتوانم درک کنم که چرا نمیتوانند یک ایران با توانایی اتمی در شرایط فعلی که کشور در چنگال عده‌ای نادان، تندرو و جنایتکار است را بپذیرند.

این فردی که در عکس مقابل میبینید، سید رضا تقوی نام دارد و «رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور» است. این شورا زیر نظر مستقیم بیت خامنه‌ای فعالیت میکند و به امام جمعه‌ها میگوید که در نماز جمعه‌ها چه بگویند و چه نگویند. این فرد توسط شخص خامنه‌ای منصوب شده است (+) و مسلما نمیتواند خلاف نظر او و یا بدون هماهنگی با او حرفی بزند. او روز گذشته در سخنانی تهدید کرده است که جمهوری اسلامی به غنی سازی ۵۶ درصد دست میزند (+)! همانطور که میدانید غنی سازی بالاتر از ۲۰ درصد مطلقا هیچ کاربرد صلح آمیزی ندارد و فقط برای ساخت سلاح اتمی صورت میگیرد. حرکت به چنین جهتی و حتی حرف زدن درباره آن قطعا و یقینا به منزله تایید وجود ابعاد نظامی در برنامه اتمی حکومت است.

 این فرد ممکن است بلوف زده باشد. ممکن است واقعا آن چیزی که در کله خامنه‌ای و سپاهیان اطرافنش میگذرد را بیان کرده باشد، اما چیزی که مسلم است این است که در شرایط کنونی و با توجه به حساسیتهای زیاد ایجاد شده در مورد برنامه اتمی حکومت، چنین اظهار نظرهایی بسیار بسیار خطرناک است و میتواند بهانه لازم برای حمله به ایران را فراهم سازد. حتی ثانیه‌ای به خود شک راه ندهید که در صورت حمله نظامی غرب، قوای جمهوری اسلامی بتواند بیشتر از چند روز مقاومت کند. نتیجه چنین جنگی ممکن است نابودی حکومت باشد، ممکن است نباشد، اما قطعا ایران ما ویران خواهد شد و زیرساخت‌های کشور به شرایط دهها سال قبل برخواهد گشت. نباید ساکت بنشینیم و بگذاریم عده‌ای آخوند ابله و سپاهی جنایتکار با بلندپروازی‌ها و تفکرات تندروانه ی خود با جان و مالمان بازی کنند و میهنمان را در خطر ویرانی و نابودی قرار دهند. تعلل و سکوت جایز نیست. 

اگر برای چند لحظه به واقعیتهای برنامه اتمی رژیم و رفتار حکومت در این ارتباط نگاه کنید شکی نمی ماند که هدف اینها نمیتواند صلح آمیز باشد. ۱- کل ذخیره اورانیوم کشور در صورت غنی شدن، تنها کفاف چند ساعت برق کشور را میکند (+) ، ۲- سایت‌های غنی سازی کوچکی که حکومت ساخته است به هیچ وجه برای کاربرد صنعتی از اورانیوم برای تولید برق به کار نمی‌آید و با این ابعاد تنها برای کاربرد نظامی مناسب است. ۳- هزینه هنگفتی که رژیم به دلیل ادامه برنامه اتمی به مردم ایران تحمیل کرده است، چه به دلیل تحریم‌ها و کاهش قابل توجه درآمد نفت و چه به دلیل گران بودن برق هسته‌ای (چند برابر بودن در مقایسه با برق تولیدی در یک نیروگاه گاز)، به هیچ وجه عقلانی و منطقی نیست و تنها کاربرد نظامی این برنامه اتمی را به ذهن متصور میسازد. همه اینها را در کنار سابقه تروریستی این حکومت، موارد نقض گسترده حقوق بشر و جنایت علیه مردم ایران، حمایت از دیکتاتورهای همسایه مانند بشار اسد و همکاری بر کشتار مردم سوریه و نیز مواضع رادیکال رهبران رژیم مانند یهودی ستیزی، سنی ستیزی، غرب ستیزی و بلندپروازی هایی مانند «صدور انقلاب» و «آزادی قدس» که قرار دهید، متوجه میشوید (میشویم) چرا غربی‌ها و کشورهای عرب همسایه نگران برنامه اتمی حکومت هستند و نمیتوانند یک ایران اتمی به ویژه در شرایط کنونی که حکومت فعلی بر سر کار است را بپذیرند.

لذا با ادامه این روند توسط سران رژیم و سکوت مردم در این ارتباط ممکن است نهایتا شاهد حمله به ایران و ویرانی کشور باشیم. مگر اینکه جام زهری سر کشیده شود که البته تلخی آن نصیب مردم ایران هم خواهد شد، چون از یک طرف میلیاردها دلار ضرر و زیان به کشور وارد شده است برای هیچ و پوچ و از طرف دیگر احتمالا مجددا دوره‌ای از تعامل با رژیم و کوتاه آمدن غربی‌ها آغاز خواهد شد که قطعا به نفع مردم نخواهد بود! متاسفانه این مردم هستند که چه با دستیابی رژیم به بمب اتمی، چه با حمله خارجی به ایران و چه حتی یا سرکشیدن جام زهر توسط خامنه‌ای، متضرر خواهند بود و در شرایط فعلی هم باز به خاطر تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی متضرر هستند و در فشار…!

نوشته‌های مرتبط:

سخنان امروز صالحی نشانه‌ای از در تنگنا بودن شدید رژیم / از برنامه هسته‌ای حکومت حمایت نکنیم!

با ادامه رخوت و سکوت کنونی تنها دو حالت برای آینده ایران متصور است؛ «کشوری اتمی اما قحطی زده»، یا «ویران و جنگ زده»!

13 پاسخ به “نگذاریم یک مشت آخوند نادان با بلندپروازی‌های خود جان و مال و میهنمان را به خطر بیندازند

 1. حاج عباس ژوئیه 23, 2012 در 9:40 ق.ظ.

  در راه حل های آخرت یک مورد را جا نداختی و آن هم برگشتن خاتمی عزیز به قدرته.وضعیت امروز ایران بدتر از سال 96 و بعد از دادگاه میکونوس نیست.گرفتی؟

  خاتمی عزیز نشون داده زبان دیپلماسی بلده و میتونه دهن غربی ها را ببنده و از حمله نظامی و فشارهای اقتصادی به مردم جلوگیری کنه و هم در پناهش آزادی های مردم بیشتر می شه تا بهتر بتونن برای رسیدن به حکومت دموکراسی بجنگن.

 2. mansoor.hallaj ژوئیه 23, 2012 در 10:04 ق.ظ.

  اخوند.موجودی.است.بیسواد.یا.بسیار.کم.سواد.این.موجود.بسیارشکمباره.و.زنباره.ونسبت.به.وطنش.وهموطنش.هیچ.علافه.ای.ندارد.پول.ومال.ومفت.خوری.راه.اوست.قدرتهای.خارجی.برسرمسیله.نفت.شاه.رابرکنار.کردند.واخوندهارااوردند.من.وتو.فقط.نقش.سیاهی.لشکر.رابازی..کردیم.اگرنمیخواستند.شاه.راببرند.من.وشما.هرگز.نمیتوانستیم.تکان.بعوریم.جیمی.کارتر/بانظر.موافق.انگلیس.و.فرانسه.و.المان.درجزیره….گوادالوپ.کارراتمام.کردند.ما.خوشحال.که.شاه.رابیرون.کرییم.وخمینی.رااوردیم..یادتونه.ازخمینی.درباره..اقتصاد.پرسیدند.اوچون.معنای….اقتصادرادمیفهمید.گفت.اقتصاد.مال..خر.است..90درصدمامردم.لیاقت.این.حکومت..عقب.مانده.را.داریم.که.ثروتهای.بیکران.مملکت.مارا.بدزدند.وازایران.خارج.کنند.که.بقول.خودشان..معلوم.نیست..550.میلیارد.دلار.نفت.چگونه.ملا.خورشد.وبجای.ان.بیکاری.وفقر.وفحشای…روزافزون.واعتیاد.وبراحتی.فروش.تریاک..هرویین..شیشه..کراک..وکروکودیل..درمملکت.فراوان.است..کشرمان.را.تحویل.اخوند.و.مداح.وروضه.خوان.ونوحه.خوان.و.علم.کش.ولات.ولوتها.دادیم.که.همه.وزیر.و.وکیل.و.خلیفه.شیعیان.وژنرال.بیسواد.و.ثروتمند.شده.وهرکدام.از.صاحب.ده.ها.میلیون.دلار.امریکایی.شده.اند.درقرن.21.اینترنت..سینه.بزن.عزاداری.کن.تا.از.سر.پل.صراط.به.بهشت.بروی.؟؟؟؟؟..

 3. mil@d ژوئیه 23, 2012 در 4:38 ب.ظ.

  عزیز وبلاگت را از بالاترین پیدا کردم

  یک یوزر لعنتی به اسم langrood لینک ویروسی امروز فرستاد و اکانتم را هک کرده پسورد و ایمل را هم عوض کرده.جالبه این آدم یک ساله داره از سایت ویروسی اوج نیوز لینک میده و حتما تا خالا خیلی ها را هک کرده اما هنوز اخراج نشده. لطفا اگر میتونی اطلاع رسانی کن.دمت گرم

  https://balatarin.com/users/langrood

 4. بازتاب: قله مد نظر خامنه‌ای کدام است؟ تحریم‌ها برای کوبا ۵۰ سال طول کشید و در مورد عراق به حمله خارجی منجر شد « گاه نوشته‌های آلفرد

 5. Parandeyeh Mohajer ژوئیه 25, 2012 در 12:12 ب.ظ.

  Ghorbooneh Shoma Beram Akhoond Koja vo BlandParvazi Koja! Akhond Honaresh Dandeh Aghab Raftaneh Na Parvaaz Boland Parvazi Az Aan Aghelaneh Ba Leyaghateh!
  Daastan Ye Chizeh Digast, Be Ina Goftan Dige Raftani Hastin Che Ba Atom Che Bi Atom Tarikh Masrafetoon Tamoomeh» va Ina Mikhan Koreyeh Shomaliro Olgoo Konand va Ba Dast Yabi Be Bombeh Atom Khodeshoonu Negar Darand!
  ,

 6. بازتاب: عواقب وخیم معرفی سپاه پاسداران به عنوان عامل عملیات تروریستی در هند « گاه نوشته‌های آلفرد

 7. بازتاب: داد و فریادهای خامنه ای و حملات به احمدی نژاد نشان میدهد که که تحریم ها در حال شکاندن کمر رژیم است « گاه نوشته‌های آلفرد

 8. بازتاب: حکم دادگاه کانادایی در مسدود کردن اموال ایران، قابل دفاع و البته هم خوشحال کننده و هم ناراحت کننده است…! « گاه نوشته‌های آلفرد

 9. بهروز نوامبر 4, 2012 در 8:53 ق.ظ.

  در فیلم یوسف پیامبر ساخت ایران به زیبایی چهره آخوندها رو از طریق کاهنان معبد به تصویر میکشه، افرادی که فقط به فکر پر کردن شکمهای خودشان هستند و اینکار رو از طریق شستشوی مغزی مردم با قوانینی انجام میدهند که خودشان آنها را ساخته اند و به اسم خدا منتشر میکنند.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: