همدستی رذیلانه چینی‌ها با آخوندهای جنایتکار در سرکوب مردم ایران

اگرچه چینی ها کمونیست و بی دین هستند و آخوندها در ظاهر دیندار و مسلمان، اما این موضوع هیچ‌گاه مانعی برای همدستی این دو با یکدیگر نبوده است، چرا که هر دو طرف در دو چیز عمده با یکدیگر اتفاق نظر اساسی دارند و آن اینکه هر دو عاشق پول و قدرت هستند و نشان داده‌اند که در این راه از هیچ جنایت و خیانتی رویگردان نیستند!

امروز رویترز در گزارشی مفصل (+ ، + ، +) اقدام به افشاگری مهمی کرده است. در این گزارش آمده است که شرکت مخابراتی چینی شنزن (Shenzhen) که وابسته به شرکت ZTE مستقر در آن کشور میباشد، اقدام به فروش تجهیزات بسیار پیشرفته مخابراتی – جاسوسی (احتمالا با تکنولوژی‌ آمریکایی) به ارزش بیش از ۱۳۰ میلیون دلار به جمهوری اسلامی کرده است. این تجهیزات پیشرفته قادر به شنود و رهگیری تلفن‌های ثابت و همراه، اعمال گسترده فیلترینگ اینترنت ، کنترل ایمیل، پیام کوتاه و چت و ردیابی و شناسایی کاربران از طریق ارتباطات الکترونیکی آنها میباشد. جالب اینکه این قرارداد در دسامبر سال ۲۰۱۰ یعنی پس از تقلب گسترده انتخاباتی سال ۸۸ و اعتراض‌های گسترده خیابانیِ پس از آن امضا شده است. هیچ بعید نیست که این تجهیزات پیشرفته موجب به زندان افتادن، اعدام یا شکنجه شدن عده زیادی از مخالفان حکومت شده و در نقش چماقی قدرتمند در دستان مزدوران اطلاعاتی و سپاهی برای سرکوب هرچه بیشتر مردم ایران عمل کرده باشد!

همراهی چینی‌ها با جمهوری اسلامی و فعالیت آنها بر ضد مردم ایران البته مسبوق به سابقه است. درست در بحبوحه اعتراض‌های مردمی پس از تقلب انتخاباتی سال ۸۸، خبرهایی مبنی بر فروش تجهیزات زرهی چینی ویژه سرکوب به حاکمان جمهوری اسلامی منتشر شده بود (+). همچنین چند ماه پیش نشریه وال استریت ژورنال پرده از قرارداد شرکت چینی هوآوی (Huawei) با جمهوری اسلامی برداشته بود که بواسطه آن شرکت مذکور که دومین تولیدکننده بزرگ تجهیزات مخابراتی جهان میباشد، اقدام به فروش و پیاده‌سازی تجهیزات شنود مکالمات و رهگیری کاربران در شبکه موبایل ایران کرده بود (+). قرارداد ترکمانچای نفتی با چینی‌ها هم که در نوع خود خیانت بزرگی به منافع مردم ایران تلقی میشود (+).

همانطور که مشاهده میکنید در سالهای گذاشته چینی‌ها همواره پشت به مردم ایران کرده و در عوض دوشادوش آخوندهای جنایتکار در سرکوب مردم ایران و به غارت بردن منابع و ثروتهای ملی ایرانیان نقش فعالی داشته‌اند. دولت چین باید بداند که بین مردم ایران و رژیم جمهوری اسلامی که در مقابل مردم ایستاده تنها یکی را میتواند انتخاب کند. آنها باید پاسخگوی این رفتار خود باشند و باید توضیح دهند که چرا پول را بر انسانیت و حقوق بشر ترجیح داده و با تامین تجهیزات شنود، رهگیری و جاسوسی، حکومت را در به زندان انداختن، اعدام، شکنجه و به طور کلی در تشدید فضای خفقان در ایران یاری کرده‌اند؟ بدون شک مردم ایران هوشیارند و این جنایتها و خیانتها در حافظه تاریخی آنها ماندگار خواهد بود. همکاری با یک رژیم سرکوبگر و جنایتکار همچون جمهوری اسلامی، چینی‌ها را شریک جرم‌ و جنایت کرده و قطعا در گزینش نوع و سطح روابط ایرانیان با دولت چین پس از سقوط جمهوری اسلامی تاثیرگذار خواهد بود.

مطالب مرتبط:

آی ملت بیدار شید! وطن از دست رفت!

از شعار نه شرقی نه غربی تا قرارداد ترکمانچای نفتی با چین!

شیوه‌های جدید دور زدن تحریمها توسط جمهوری اسلامی با کمک چین و ترکیه

9 پاسخ به “همدستی رذیلانه چینی‌ها با آخوندهای جنایتکار در سرکوب مردم ایران

 1. an.m مارس 22, 2012 در 10:01 ب.ظ.

  خیلی از گوشیهای at&t که بزرگترین اپراتور دنیاست، ساخت همین zte ایه. خیلی هم بی کیفیته

 2. وپ مارس 23, 2012 در 3:10 ب.ظ.

  این نشون میده هر کس به قدرت جهانی برسه از امریکا بدتره که بهتر نیست
  چینیها حتا به گروههای مختلف در سومالی که اختلاف قبیله ای دارن و کشتار میکنن اسلحه میفروشه.
  فک چپ

 3. steve88 مارس 23, 2012 در 5:06 ب.ظ.

  احمقا میخوان 4G راه بندازن ! چرا اینقدر چرتو پرت میگین آخه ؟!
  من خودم تو این پروژه هستم.

  • آلفرد مارس 23, 2012 در 5:26 ب.ظ.

   احمق تو هستی که نمیفهمی یا نمیخواهی بفهمی که این یک پکیج کامل شامل تجهیزات متداول مخابراتی همراه با تجهیزات پیشرفته فیلترینگ، جاسوسی و شنود هست. در ضمن تا جایی که من میدونم این تجهیزات با وجود اینکه ۱ سال هست خریداری شده اما هنوز به بهره برداری نرسیده چونکه رژیم نیروی انسانی متخصص آن را ندارد.

 4. steve88 مارس 23, 2012 در 5:52 ب.ظ.

  هر طور دوست داری دوست عزیز ! من نه طرفدار این دولت‌ام نه سیاسی‌ام ! فقط گفتم که بدونین

 5. mangol zadeh مارس 23, 2012 در 6:29 ب.ظ.

  «بدون شک مردم ایران هوشیارند و این جنایتها و خیانتها در حافظه تاریخی آنها ماندگار خواهد بود.»

  ما اگر فهیم بودیم. اول این حال و وضعمان نبود، دوم این آخوندا را سرِ کار نمی‌‌آوردیم.

 6. parsian مارس 24, 2012 در 9:46 ق.ظ.

  salam.khob hastid.sale no shoma mobarak.agha mishe ye davat nameh vase man bedi.bavar kon khili vaghte donbalesham va baram moheme.age in karo bokoni vaghean mamanonet misham.

 7. کاوه یزدانی آوریل 5, 2012 در 11:20 ب.ظ.

  آریا و کاوه یزدانی
  لینک
  http://www.kayhanpublishing.uk.com/Pages/Mails/Your%20Comments/1391/1_Farvardin_1391.html
  27
  15فروردین
  نام: آریا
  موضوع: راه رهایی
  با درود فراوان، من يه پيشنهاد براى كيهان عزيز و هموطنان عزيز دارم كه ميتونن بررسی اش كنند. هم میهنان عزيز، ما نمى تونيم فقط به انتظار اين بمونيم تا مردم دوباره به خيابون بيان و روزنامه ها حمايت كنند و فقط انتظار بكشيم ما بأيد از تمام امكانات موجود بهره ببریم تا به صورت مسالمت اميز بتونيم كشور به گروگان گرفته خودمان را أزاد كنيم. پيشنهاد من به كيهان عزيز وهموطنان عزيز اينه كه ما در فضاى مجازى به كشورهاى هم پيمان جمهورى اسلامى اعتراض شديد كنيم و كمپينى جهت امضا كردن راه اندازى كنيم. هموطنان عزيز ما ميتونيم با فشار اوردن به كشورهايى كه در كنار ما ملت نيستند و مشغول چپاول سرمايه هاى ايران هستند تاثير مستقيم در تصميمات اين چپاولگران باشيم، به ياد داشته باشيد در اعتراضات بعد از انتصابات گذشته وقتى مردم شعار مرگ بر چين و مرگ بر روسيه سر دادند كرملين و پكن چنان به وحشت افتاده بودند و ترسيده بودند كه مردم ادرس رو درست گرفتند كه وحشت زده از اگاهى مردم چند روزى موضع بهترى گرفتند. هموطنان عزيز ما بايد اينو براى كشورهايى كه در كنار اين حكومت ضد بشرى ايستادند، مشخص كنيم و بصورت پتيشن امضا كنيم كه در فرداى ازادى ايران هيچ سهمى در قراردادهاى نفت وگاز ندارند. راه رهايى ما اینه كه اول دشمن و خطر رو درست تشخيص بديم و بعد برا هميشه جراحيش كنيم ما بايد هميشه به ياد داشته باشيم كه چه كسانى در كنار ما بودند و هستند ما ميتونيم در فضاى اينترنت چنان بيدارى به وجود بياريم كه توى تصميمات اين كشورهاى زالوصفت نسبت به كشور ما تاثير داشته باشه و راه دوم اينكه توى فضاى اينترنت نمادی از خيانت ها و جنايات روسيه و چين و كره شمالى و ديگر كشورهايى كه بيشترين سهم رو در بقاى اين رژيم ضد بشرى داشته اند درست كنيم و فرادى ازادى ايران اين نمادها رو در موزه نگهدارى كنيم و در كتابها بنويسيم كه معنى اين نماد چيه ما ميتونيم با اعتراض هاى مدنى و مسالمت اميز در فضاى مجازى اين اهريمن ها رو مجبور كنيم كه با ملت ايران با احترام برخورد كنند ، نه اینکه ما رو به چشم منابع و منافع نگاه كنند. هموطنان عزيز با بى خيالى جهان و جنايات اسد كه با تانك و توپ داره انجام ميده مطمئن باشيد اگه اين بار مردم به خيابون بيان رژيم مردم رو علنى قتل عام ميكنه ، نه اينكه بخوام دل مردم رو خالى كنم ولى اگر به خواب خرگوشى كشورهاى مدعى حقوق بشر در قبال سوريه توجه كنيم متوجه خواهيد شد كه در رستاخيز بعدى مردم ، رژيم به تقليد از اسد و بى خيالى اوباما و ديگر كشورها ، چطور با ملت برخورد خواهد كرد. اگر ما توجه مان را به نكات بالا كه گفتم بيشتر كنيم متوجه خواهيد شد ملت بدون هزينه و تلفات به چنان پيروزى خواهد رسيد كه در تاريخ مبارزات مسالمت اميز بى نظير خواهد بود. هموطنان عزيز در حال حاضر روسيه و چين ديگر چپاولگران چنان گنجينه هايى از كشور ما به غارت برده اند كه در تاريخ نظير ان را به چشم نديده ايم به عنوان مثال جمهورى اسلامى حدود يكصد بيليارد از فروش نفت ايران را در بانك هاى چين و روسيه در قالب قرارداد شانگهاى به يوان و روبل تبديل كرده يعنى طلا رو با خاكستر عوض كرده هموطنان اون كاميون پول كه حامل هجده میليارد و پانصد مليون و ده تن طلا و كاميونهاى ديگه بماند. هموطنان ما نبايد اينقدر فراموشکار باشیم.
  هموطنان عزيز گاندى رو بياد بياريد ما ميتونيم سياست اين چپاولگران رو عوض كنيم و در اخر نمادی هم براى كشورهايى كه دركنار ما بودند و ما رو كمك كردند ، نمادی در جهت تشكر از اين كشورها در فضاى اينترنت به وجود بياريم و از كيهان عزيز تقاضا دارم اين پيشنهاد منو به اشخاص تاثير گذار اپوزیسيون ايرانى فوروارد كنه. شايد پيشنهاد تاثير گذار و اغاز فصل جديدى در مبارزات مسالمت اميز باشه و اپوزیسيون ما رو تو اين پتيشن متحد كنه.
  ………………………………………………………
  28
  16فروردین
  نام: کاوه یزدانی
  موضوع: آریا شماره 26 و 27، مسائل روز و راه رهایی
  با درود به آریا گرامی، بسیاری از ایرانیان مثل جنابعالی نگرانند از آینده ایران . نگران از بی خیالی سران کشورهای مدعی حقوق بشر هستند و سودجویی آنها از حربه حقوق بشر به مثابه چماق و هویج به سود اقتصاد ملی خودشان نه صرفا در جهت برقراری عدالت و حقوق بشر. به باور من ما نباید به بی خیالی سران کشورهای قدرتمند جهان خرده بگیریم بلکه باید به بی خیالی اپوزیسیون توجه داشته باشیم. هر روز که از عمر ویرانگر رژیم اسلامی می گذرد یک یا چند خشت از بنای سرزمین مان ایران کم می شود یا به سرقت می رود یا ویران می شود یا فروخته می شود و خرج تروریسم می شود … از کشت و کشتارو قتل عام داخل کشور نیز همه می دانیم… فقر و فحشا نیز بیداد می کند… هر روز که از عمر رژیم اسلامی می گذرد استقلال ایران کمتر می شود . روسیه و چین که به خوبی اشاره فرمودید . من نیز با پیشنهاد جنابعالی کاملا موافقم . اما نه فقط در اینترنت و دنیای مجازی بلکه در دنیای واقعی نیز از خانه هایمان بیرون آییم و در تجمع های سیل آسا تمامی سفارتخانه های رژیم اسلامی که جزو خاک ایران هستند را باز پس بگیریم و غیر قانونی بودن رژیم اسلامی را به گوش کر دنیا برسانیم . با اینترنت فقط می توان سازماندهی کرد برای بهره برداری در اعتراضات حقیقی و تجمع های بزرگ و شبانه روز در خیابانها بمانیم تا موتور قیام ملی در درون کشور دوباره جان بگیرد و قیام کند تا پیش از اینکه جنگ طلبان به ایران حمله نظامی آغاز نکردند ملت ایران با دستان توانای خودش این رژیم از ریشه بر کند و به زباله دانی تاریخ بسپارد و سپس با دنیا بر سر مسائل بین الملی توسط نمایندگان واقعی اش بپردازد. اگر در این زمان تاریخ ساز زمان را از دست دهیم شاید که غیر قابل جبران باشد. امیدوارم اندیشمندان خردمندی که دستی در کار دارند صدای ما را بشنوند. ارادتمند. پاینده ایران.

 8. بازتاب: بدافزار پیچیده «شعله»؛ حمله سایبری گسترده به برخی از کشورهای خاورمیانه از جمله ایران « گاه نوشته‌های آلفرد

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: