ننگ بر آیینی که در آن یک جوان تنها به خاطر ابراز عقیده بایستی کشته شود!

نوشته پلاکارد: قتل عام کنید آنهایی را که به اسلام توهین میکنند!

در خبرها آمده که یک جوان عربستانی با نام حمزة كاشغري در پی ابراز عقیده درباره پیامبر اسلام در صفحه توئیتر خود در خطر مرگ قرار گرفته است. واقعا این چگونه آیینی است که کسی تنها به دلیل ابراز نظر خود باید کشته شود؟! شگفتا! واقعا ناراحت کننده و تاسف برانگیز است که در قرن بیست و یکم و در زمانه‌ای که بر طبق اعلامیه جهانی حقوق بشر، آزادی بیان و عقیده جزو ابتدایی ترین حقوق افراد محسوب میشود، هنوز شاهد نقض گسترده حقوق بشر در کشورهای اسلامی هستیم!

چرا چنین است؟ چرا کشورهای اسلامی همواره در صدر کشورهای ناقض حقوق بشر بوده اند؟ علت دین اسلام است. این دین تاکنون با قوانین ننگین ضد بشری خود موجب مرگ دهها هزار انسان شده است! بر طبق مبانی اسلامی و آیات صریح قرآنی، مسلمانان موظف هستند که افراد بدون کتاب را با زور شمشیر به اسلام بیاورند  و افراد اهل کتاب هم بایستی به حاکم اسلامی جزیه (پول زور) بدهند. از آن طرف کسانی که مسلمان هستند، اگر از اسلام برگردند مرتد شناخته شده و باید کشته شوند! یعنی قتل و ترور در اسلام نه تنها جایز، که صراحتا به آن امر شده است!  

حمزة كاشغري خبرنگار اهل جده عربستان

مگر حمزه کاشغری چه کرده است که باید کشته شود؟! 

او این چند جمله را در آستانه سالگرد تولد محمد پیامبر مسلمانان، در صفحه توئیتر خود منتشر کرده است:

* در روز تولدت، خواهم گفت من آن شورشی در درون تو را دوست دارم، و از اين رو تو هميشه منبع الهام من بودي، و اينکه من آن هاله تقدس دور تو را دوست ندارم و برايت دعا نخواهم کرد.

*در روز تولدت، من به هرسو برگردم تو را خواهم يافت. و خواهم گفت من برخی چيزها در تو را دوست دارم و از برخی چيزهای تو بيزارم، و بسياری چيزها را درنمی يابم.

*در روز تولدت من در برابر تو خم نمی شوم، دست هايت را نمی بوسم. بلکه مثل يک آدم برابر با تو دست خواهم داد و به تو لبخند خواهم زد همانطور که تو به من لبخند خواهی زد. من با تو مثل يک دوست صحبت خواهم کرد نه بيشتر از آن.

میبینید که هیچ چیز خاصی هم نگفته است! حتی اگر به پیامبر اسلام فحش هم میداد دلیل بر این نیست که حتی ۱ ساعت زندان شود چه برسد به اینکه بخواهند او را بکشند! شرم آور است که بیش از ۲۰ هزار نفر مسلمان در یک صفحه فیسبوک عضو شده و خواهان مرگ او شده‌اند! البته چنین چیزی تعجب آور نیست، چرا که آنها به دین خود عمل میکنند! اشکال از اصل آن دین است، اشکال از آنجاست که عده‌ای بدون فکر و اندیشه و کورکورانه پیرو چنین دینی شده‌اند!

صفحه فیسبوک مربوطه

حمزه پس از اینکه به مرگ تهدید میشود، از عربستان خارج شده و به مالزی پناه میبرد. اما دولتهای مالزی و عربستان همچون جانیان بین المللی بر ضد او با یکدیگر تبانی کرده و مالزی او را به عربستان برمیگرداند و عملا زمینه مرگ او را فراهم میکند! واقعا که ننگ بر دولت مالزی!

دولتهای مالزی و عربستان و دیگر دولتهای اسلامی همچون جمهوری اسلامی باید بدانند که دیگر عصر این تفکرات متحجرانه و اقدامات وحشیانه به سر آمده و آزادی‌خواهان جهان نمیتوانند چنین اعمال شنیع و غیر قابل توجیهی را بپذیرند! 

نهایتا این کلیپ را ببینید که چطور یک مفتی عربستانی با اشک و آه خواهان مرگ این جوان ۲۳ ساله میشود! او استدلال میکند که اگر او را نکشند، خداوند بر آنها عذاب میفرستد! عجب…!

مطالب پیشنهادی:

عدم حضور دانشجویان مسلمان در کلاسهای زیست شناسی در انگلیس به دلیل تضاد نظریه تکامل با قرآن

بازداشت یک مرد مسلمان در فرانسه به دلیل کتک‌زدن پرستاری که قصد برداشتن حجاب همسرش را در حین زایمان داشت

13 پاسخ به “ننگ بر آیینی که در آن یک جوان تنها به خاطر ابراز عقیده بایستی کشته شود!

 1. ناشناس فوریه 13, 2012 در 12:00 ب.ظ.

  با نام و یاد خدایی که در تمام ادیان آسمانی یکیست.با سلام و درود بر محمد و خاندان پاکش.عزیزان من توهین به مقدسات دیگران از نظر اخلاقی کاری بس ناپسند می باشد.در آیه29 سوره توبه منظور کسانی هستند که به خدا ،پیامبرش و کتب آسمانیش حال هر دین ابراهیمی که باشد ایمان ندارد و به عبارتی کافر هستند.گفته است قتال کنید تا به اسلام جزیه دهند.مگر همین امریکا مهد آزادی که من نیز از طرفداران آن هستم به خاطر ترس از گسترش کمونیسم به ویتنام و چند کشور دیگر حمله و کشتار نکرد.معجزات قرآن بسیار زیاد است عزیزان از قرآن برداشت سطحی حتی کمتر از سطحی نکنید،وهابیت آیینی بس افراطی می باشد که برداشت ناصحیحی از اسلام دارند.پیامبر اسلام کسی بود که به دیدار بیمار یهودی رفت،مشرکان محتویات شکم گوسفند بر سرش ریختند و کینه ای بر دل نگرفت و مردم مکه را با تمامی آزاری که به وی رسانده بودند در زمان فتح مکه بخشید و در آخر اینکه حضرت علی ع می فرمایند با خوک کشتی مگیرید با اینکه حتی اگر او را بر زمین زنید باز نجاست و کثافت آن تو را در بر می گیرد.من یک شیعه ی به مذهب اهل سنت گراییده هستم ونه تنها من،تمام اهل سنت امامان شیعه را بسیار می ستایند. والسلام

 2. Babak فوریه 13, 2012 در 3:29 ب.ظ.

  سالهای سال است که افراد روشنفکری مانند زنده یاد فولادوند و رضا فاضلی و خیلی از مردم آگاه جامعه ایران که به ذات کثیف اسلام پی برده اند فریاد میزنند که ای مردم این دین اسلام سرتا پا دروغ و یک آیین تروریستی است که در سرار قرآن نوشته شده. ولی متاسفانه گوش شنوایی از طرف دولتمردان کشور های مترقی نبوده است دولتمردان اروپا و آمریکا بخوبی این موضوغ را میدانند ولی به خاطر منافع مالی که از فروش اصلحه و سایر چیز ها از این ممالک عقب افتاده بدست میآورند لب به سخن باز نمیکنند یکی از فواید اسلام برای ممالک پیشرفته این است که این دین کثافت با علم و پیشرفت مخالف است همین است که هزاران اختراعی که شده یکی را مسلمانها اختراع نکرده اند به این خاطر دولتمردان کشورهای پیشرفته و حتی آقای اوباما رئیس جمهور آمریکا تا کمر در مقابل این قاتل بالفطره ، صعودی ها، خم میشود . من امیدوارم که این قاتلان اسلامی یک بمبی بدست آورند و سر یک مملکت اروپایی خالی کنند بلکه این آقایان دوریالی شان بافتد و صدای ما را بشنوند . هموطن بدان اسلام سراپا دروغ و هیچ ارتباطی به خدا ندارد. اگر هم باور ندارید فقط یک سوره توبه را در قرآن ترجمه مهدی الهی قمشه ای بخوانید آنوقت خودتان متوجه خواهید شد که سخنان بنده درست است و یا نادرست. درود بی پایان به شما ها که مینویسید بلکه این مردم افیون زده را بیدار کنید.

 3. بازتاب: مناظره اخیر گواهی است بر خردمندی داوکینز و پایبندی او به اصول منطقی و علمی « گاه نوشته‌های آلفرد

 4. بازتاب: سنگسار نوجوانان عراقی به خاطر داشتن ظاهری شبیه پیروان سبک غربی ایمو « گاه نوشته‌های آلفرد

 5. بازتاب: وقتی رهبر انقلاب یک بیمار جنسی بوده است، از مزدوران حکومتی چه انتظاری میتوان داشت؟! « گاه نوشته‌های آلفرد

 6. بازتاب: خدای سنگدلِ بی‌عرضه …! « گاه نوشته‌های آلفرد

 7. mobarez2012 آوریل 28, 2012 در 11:38 ق.ظ.

  این آقای بابک کامنت گذار بالایی گفت زنده یاد فولادوند؟!!! مگه ایشون زنده نیست؟!

 8. بازتاب: شاهین نجفی مرتده؟ دمش گرم! ایرانی مرتد زیاد داریم اما از ترس جونشون جرات ندارند به زبان بیاورند! « گاه نوشته‌های آلفرد

 9. بازتاب: با شیوه «نقد راستین» از نوع سروش بهتر آشنا شویم…!؛ سروش: علی دشتی هوسرانی فرومایه و بی‌اعتقاد بود! « گاه نوشته‌های آلفرد

 10. بازتاب: این مذهب است که میتواند موجب انجام چنین کارهای وحشتناکی بشود « گاه نوشته‌های آلفرد

 11. داوود رضایی دسامبر 27, 2013 در 5:32 ق.ظ.

  هم در عربستان هخم در ایران ابراز عقیده دینی باعث دردسر بزرگ می شود و این آزادی که در دین اسلام هست را نفی می کند . به نظر من که یک مسلمان هستم بهترین حکومت اسلامی را باید حومت اما علی (ع) دانست . زیرا در آن موقع انسان یهودی ، بی خدا، مسیحی زندگی می کردند و شاعران ملحد هم زیاد بودند اما امام علی با آنها برخوردی که این اشخاص به ظاهر مسلمان می کنند نکرد . همچنین شهید مطهری حرفی بسیار جالب درباره آزادی در اسلام دارد او جمله ای بدین مضمون دارد . «باید مارکسیستها در دانشگاه درس بدهند» آری این جمله اسلام حقیقی است نه این اسلامی که الآن موجود است .

 12. امانی ژانویه 9, 2014 در 7:29 ب.ظ.

  اخی بمیرم تو امریکا ادامی نداریم. اها تو دین یهود اومده بایذ خون یک غیر یهودی ریخته شود .ایا این قربانیت یا قتل؟
  چرا از خوده یهودیا استفاده نمیکنید.حیوانات خونوار هستن .چرا یهودیان خون یه یهودی را میخورن.؟؟؟؟؟؟؟؟/

 13. امانی ژانویه 9, 2014 در 7:33 ب.ظ.

  چرا دیدگاهمو نمیندازید؟ میخوای تقییرش بده خودت میدونی جریان چیه امریکا ازادی بیان وجود داره 1000 تا .چرا یدفعه چند نفر میمیرن البته یهو میدونم نمیدازید رو صفحه همان ور که مطالبه قبلی رو نذاشتید.اگه ازادی بیانه چرا مطلبهای قبلی منو نذاشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: