برخی تصاویر جالب منتشره از حمله به سفارت بریتانیا در تهران

21 پاسخ به “برخی تصاویر جالب منتشره از حمله به سفارت بریتانیا در تهران

 1. dariush دسامبر 1, 2011 در 4:55 ق.ظ.

  جالب بود بخصوص پرچم وارونه

 2. Meisam Moore دسامبر 1, 2011 در 8:51 ق.ظ.

  وااااااااااااااای مردم از خنده دمت گرم ؛ این عکسا کنار خیلی باحال در اومده ؛ البته با زیر نویساش !!!
  مرسی

 3. کيت هاي آزمايش بيماري ايدز در ايران ساخت چين است و جواب ها را درست نشان نمي دهد! دسامبر 1, 2011 در 11:22 ق.ظ.

  هشدار جدي به جامعه!
  کيت هاي آزمايش بيماري ايدز در ايران ساخت چين است و جواب ها را درست نشان نمي دهد!

  اين يک اخطار جدي به جامعه است. دولت ايران به جاي وارد کردن کيت هاي تست ايدز از آلمان و آمريکا، اين کيت ها را از چين وارد کرده و اين کيت هاي چيني بيماري ايدز را در بدن افراد نشان نمي دهند! اخيرا اين موضوع زماني کشف شد که يک بيمار کرمانشاهي که چند سال مبتلا به ايدز بود، براي دريافت دارو به يک درمانگاه در تهران مراجعه مي کند و از طرف درمانگاه براي تست ايدز معرفي مي شود و مشاهده مي کند که جواب آزمايشش منفي است! دوباره آزمايش مي کنند و باز هم منفي مي آيد! تا اينکه اين مورد را به يک دکتر متخصص که آزمايشگاه او دستگاه تست ايدز ساخت آلمان دارد گزارش مي دهند و او بيماري اين فرد را تاييد مي کند.
  در اينجا مسئولين درمانگاه تهران متوجه مي شوند که چرا 6000 نفري که مظنون به بيماري بوده اند و به اين درمانگاه معرفي شده اند همگي جواب آزمايش آنها منفي بوده است! و هم اکنون اين افراد با خيال اينکه بيماري ايدز ندارند در جامعه در حال پراکندن اين بيماري خطرناک هستند!
  اي مردم ايران شما داريد تاوان سياست هاي غلط جمهوري اسلامي در درافتادن با غرب و نزديکي با چين فريبکار را مي دهيد! به هوش باشيد و به هيچ وجه به جواب هاي آزمايش پزشکي که با دستگاه هاي چيني داده مي شوند اطمينان نکنيد! جهت سکس با افراد هم از کاندوم استفاده کنيد حتي اگر جواب آزمايش شريک جنسي شما منفي آمده است به آن اطمينان نکنيد! اين خبر مهم را پخش کنيد تا جامعه آگاه شود! به دليل اينکه جمهوري اسلامي با اين پديده برخورد سياسي-امنيتي مي کند از ذکر نام درمانگاه مورد نظر به دليل حفظ سلامت کارکنان آن معذوريم. ما وظيفه خود دانستيم اين خبر را منتشر کنيم، ظلم بسيار بزرگيست به آينده سلامت مردم ايران اگر اين خبر را در بين مردم اطلاع رساني نکنيد! در ضمن 100 درصد وزارت بهداشت از روي پدرسگي اين خبر را تکذيب مي کند، اما شما فريب جواب کيت هاي چيني تشخيص بيماري ها را نخوريد و به فکر سلامت خود و اطرافيان باشيد!

 4. kalaghesizdah دسامبر 1, 2011 در 11:55 ق.ظ.

  واقعا ببين با كيا طرفيم..!اينا عقده خفه شون كرده..!دوست خوب..!نمي دونم شمام متوجه اين يارو كجله عينكي كه معمولا تو همه تجمعات ديده مي شه شدين..؟ازمراسم تدفين هنرمندان تا نمازجمعه…من تو اون تيكه اتش زدن برجمها ديدمش كه زور ميزد با مشت كره كرده خودشو به دوربين نشون بده..!حالا ببين جقدر خيالش راحت،و اين مساله محرز بوده كه كاري به كسي نخواهند داشت،كه از اين فرصت هم براي جلوي دوربين قرار كرفتن استفاده كرده..!تو يكي از شماره هاي»همشهري جوان» با اين فرد مصاحبه شده بود و او تنها براورده شدن شوقش به ديده شدن رو دليل حضورش در مراسم مختلف عنوان كرده بود..!بقيه مهاجمان ان روز نيز به همين ترتيب سرشار از عقده هاي بي جوابند كه همه ما در طرز نشان دادن ان قاب عكس يا براكندن اوراق شاهد بوديم!داد مي زدند مانند كودكان كه:»همممم! ببينين همه اين منم..من ….»
  .
  ***
  الفرد عزيز! هشدارت را در مورد كيت هاي تست ايدز در فيس بوك به اشتراك مي نهم..!واقعا ممنون!مساله مهمي ست! بقيه دوستان هم لطفا خبر رساني كنند..!اين مستقيما بازي با سلامت جامعه ست.!
  .
  ‎ جان و روحت سلامت الفرد خوب!

 5. lklklklklklklkl دسامبر 2, 2011 در 8:45 ق.ظ.

  حملهبه اصطلاح دانشجویان ایرانی به سفارت انگلیس، نیرنگ خود انگلیسی ها بود. خودشان در این مقطع زمانی به این حمله نیاز داشتند. و از آنجایی که ما همیشه از انگلیس گول خورده ایم، اين بار هم همان کاری را انجام دادیم که انگلیسی ها آرزوشو داشتند. از مسئولان نظامی که نوکر انگلیس هستند انتظاری نمی توان داشت. آنها همان کاری را می کنند که به آنها دستور داده می شود!

 6. jalal دسامبر 2, 2011 در 12:00 ب.ظ.

  می خواهی چی را ثابت کنی؟ اینکه دانشجو نبودند و اینکه مأموران مخفی دولت بودند؟ خب باشند. همینطور باشند که شما می خواهید ثابت کنید . جان سخن این است که انگلیس دشمن ایران است و این نیاز به اثبات ندارد چه تمساح یزدی روی کار باشد یا ابراهیم یزدی. انگلیس انگلیس است روباه پیر و در اندیشه استعمار. من طرفدار جمهوری اسلامی نیستم ولی از این کار شان واقعا خوشم آمد. عرق ملی دارند و مثل ما بی خاصیت نیستند که هر گه و کثافت آنها را کوشش کنیم شست وشو دهیم.

  • englandzadeh جون 28, 2012 در 2:21 ق.ظ.

   jalal ay jalal bokhor to balal!shooret dar hamin hade gharne 19 baghi moonde ba ketabaye tarikhe idealogique,pas bandeh khoda jaye japoniya boodi hatman alan mesle koreye shomali dashti alaf micheridi chon nanato ba bomb koshteh boodan hakla balal japon shakhe amrica ro shekasteh ya koreye shomalin ke noon gedayoi mikone va harfe moft mizaneh??

 7. علی دسامبر 2, 2011 در 3:00 ب.ظ.

  فکر می کنم به تصویر های چیزی کم و زیاد شده باشد.

 8. قلیدون دسامبر 2, 2011 در 6:50 ب.ظ.

  دو عکسی که دو نفر دارند سنگ پرتاب میکنند مربوط به این دفعه نیست و مربوط به سالهای پیش است. از فرم لباس ماموران و همینطور درخت بی برگ معلوم است که زمان دیگری آن اتفاق افتاده.
  لطفا درست اطلاع رسانی کنید.

  • آلفرد دسامبر 2, 2011 در 9:10 ب.ظ.

   هیچ چیزی به عکسها اضافه نشده، اینها عکسهایی است که اغلب هم توسط خود خبرگزاری های حکومتی و جهت نشان دادن «اعتراض خودجوش و مردمی» این عده مزدور ولایت منتشر شده بوده که البته بعدا برخی از آنها پس از متوجه شدن از سوتی که در عکس وجود دارد، حذف شده بوده اند.

  • سام شالباف ژانویه 4, 2012 در 10:53 ق.ظ.

   برو بابا بچه بسیجی…قبر همتون کنده شده..جنگی هم رخ بده شماهارو میفرستند جلوی گوله..خود رهبر دجال روز اول گورشو گم میکنه..الکی خودتونو برای یک مشت دزد روحانی نما پاره نکنید

 9. بازتاب: بریتانیا به دنبال دریافت غرامت از ایران به خاطر حمله به سفارت این کشور در تهران « گاه نوشته های آلفرد

 10. سام شالباف ژانویه 4, 2012 در 10:51 ق.ظ.

  آخونده دجال و مفت خوره حرام لقمه قبر خودش و ارازلش را کند..این افراد به اصطلاح دانشجو در کشورهای دموکراتیک و دارای قانون مناسب حتی سوپوری هم بهشون نمیدهند..اینان جایشان فقط پشت میله های زندان است..وقتی رهبرشان حرام لقمه ای چو خامنه ای دجال باشد هوادارانش از این بهتر نمیشوند..امیدوارم اگر جنگی هم شد اینان از بین بروند.

 11. بازتاب: لینا سندز دختر اسپانیایی با چهره‌ای کاملا شبیه آنجلینا جولی! « گاه نوشته های آلفرد

 12. بازتاب: گزارش تصویری؛ نگاهی به زندگی آقای دات کام موسس خوش‌گذران مگا آپلود « گاه نوشته‌های آلفرد

 13. بازتاب: سخنان امروز صالحی نشانه‌ای از در تنگنا بودن شدید رژیم / از برنامه هسته‌ای حکومت حمایت نکنیم! « گاه نوشته‌های آلفرد

 14. بازتاب: یکسالگی وبلاگ و گزارش آماری از عملکرد یکسال گذشته « گاه نوشته‌های آلفرد

 15. بازتاب: بازداشت علی اکبر صالحی در بدو ورود به قبرس « گاه نوشته‌های آلفرد

 16. بازتاب: قطع یکجانبه روابط دیپلماتیک با ایران از سوی کانادا؛ بررسی چرایی و عواقب آن برای ایرانیان « گاه نوشته‌های آلفرد

 17. بازتاب: دو عکس جالب از شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال! « گاه نوشته‌های آلفرد

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: