دروغ سایت مجاهدین/ به راستی شرکت کنندگان در تجمع مجاهدین در واشنگتن چه کسانی بودند؟

ایرانیان؟! شرکت کننده در تجمع حمایتی از مجاهدین در جلوی ساختمان وزارت خارجه آمریکا

مجاهدین خلق در ماههای اخیر تلاش زیادی کرده اند تا به روش های مختلف از لابیگری در میان مقام های سابق آمریکا و کنگره این کشور گرفته تا با پرداخت پولهای کلان به شخصیت های سیاسی و برگزاری همایش و تجمع، به وزارت خارجه آمریکا فشار وارد کرده و آن را وادار به خروج نام آنها از لیست سازمانهای تروریستی خارجی دولت آمریکا بنمایند. در تازه ترین این تلاشها روز جمعه ۲۶ آگوست (۴ شهریور) تجمعی چند صد نفره در حمایت از این گروه در جلوی ساختمان وزارت خارجه آمریکا شکل گرفت. طبق معمول، سایت های وابسته به این سازمان تروریستی اقدام به پوشش خبری گسترده این تجمع تحت عنوان «تظاهرات بزرگ ایرانیان آزاده در واشنگتن»نمودند. پس از این اتفاق کنجکاو شدم ببینم واقعا افراد شرکت کننده در این تجمع ها چه کسانی هستند. پس از مدتی جستجو در اینترنت و مطالعه مقاله های خارجی و تماشای ویدئو مصاحبه با عده ای از شرکت کنندگان متوجه شدم که اساسا عده کثیری از افراد شرکت کننده در این تجمع ها آمریکاییان بازنشسته، از کار افتاده، فقیر یا بی خانمانی هستند که اصلا نمیدانند سازمان مجاهدین خلق چیست، از چه کسانی تشکیل شده یا اینکه چه سابقه خشونت بار و تروریستی دارد. این افراد با خرج مجاهدین از مسافت های طولانی برخی مثلا از کالیفرنیا به واشنگتن آورده شده، اسکان داده شده و سپس به این تجمع آورده شده بوده اند. به این افراد تنها گفته شده بوده است که مجاهدین مخالف رژیم جمهوری اسلامی و به دنبال برقراری حکومتی پایبند به حقوق بشر و دموکراسی در ایران است. به آنها گفته شده بوده که ماندن مجاهدین ادر لیست، به معنای مرگ ۳۴۰۰ نفر انسان مستقر در کمپ اشرف خواهد بود. این عده هم از روی دلسوزی و نیز از آنجایی که مخارج سفرشان تمام و کمال پرداخت میشده است به واشنگتن آمده اند! در زیر خلاصه مقاله افشاگرانه منتشر شده در یکی از سایت آمریکایی در این ارتباط ارائه میشود.

زید جیلانی خبرنگار این سایت به میان تجمع کنندگان رفته و به مصاحبه با آنها پرداخته است که فیلم مصاحبه را پایینتر میتوانید مشاهده کنید. وی مینویسد: «در میان جمعیت عده زیادی غیر ایرانی حضور داشتند که لباس، پیشانی بند یا حتی جلیقه های زرد رنگ منقوش به پرچم و آرم سازمان مجاهدین خلق و تصاویر رهبران آنها یعنی مریم و مسعود رجوی را پوشیده بودند. این گروه اطلاعات بسیار اندکی راجع به ماهیت مجاهدین خلق داشتند و در حین مصاحبه هنگامی که علت حضور آنها در این تجمع را میپرسیدم به من تنها جوابهایی کلیشه ای میدادند و میگفتند که برای حمایت از حقوق بشر و دموکراسی به آنجا آمده بوده اند. برخی از آنها حتی نام ام ای کی [مخفف نام مجاهدین خلق به انگلیسی] را هم اشتباه تلفظ میکردند!»

او میگوید: «برخی از شرکت کنندگان با اتوبوس به محل آورده شده بوده اند. هزینه تردد، خوراک و اسکان آنها پرداخت شده بوده است.»

یکی از شرکت کنندگان ملوین سانتیاگو، فرد بی خانمان ۲۳ ساله ای است که در پناهگاه بی خانمان ها در جزیره استاتن نیویورک زندگی میکند. او به گزارشگر گفته است که روز قبل از تجمع دوستش پلاکاردی در این ارتباط را در محل کلیسایی که همه روزه برای دریافت غذای مجانی به آنجا میرفته، دیده است. از آنجاییکه هزینه رفت و آمد و غذای آنها تمام و کمال پرداخت میشده است، تصمیم گرفته اند که به همراه ۱۰۰ نفر دیگر به وسیله چهار اتوبوس اجاره ای به محل تجمع بروند. ملوین در مصاحبه با خبرنگار اذعان میکند که فرصت کافی در مورد کسب اطلاع در مورد مجاهدین نداشته و فکر میکرده اسم گروه «اشرف» هست و کارش حمایت از افراد مستقر در کمپ اشرف میباشد.

دو نفر دیگر از شرکت کنندگان آمریکایی، همراه با دوست ایرانی خود از آرکانزاس به واشنگتن آمده اند. یکی دیگر از شرکت کنندگان در تجمع، بازیکن آمریکایی سابق تیم صبا باتری است که هدف خود از شرکت در تجمع را حمایت از حقوق بشر در ایران اعلام میکند. او میگوید از طریق کلیسایی که برای عبادت به آنجا میرود، از برگزاری این برنامه مطلع شده است. او اذعان میکند که اصلا نمیداند ام ای کی (سازمن مجاهدین خلق) چیست.

فیلم کامل مصاحبه ها:

همانطور که از این مصاحبه و جواب های شرکت کنندگان آمریکایی از همه جا بی خبر حاضر در این تجمع برمی آید، مجاهدین خلق از اعتماد و خوش قلبی این افراد سوء استفاده و از آنها برای رسیدن به اهداف سازمانی خود، استفاده ابزاری نموده است. به احتمال زیاد اگر این افراد از سابقه مجاهدین در ترور آمریکایی ها و دست زدن به عملیات های متعدد خرابکاری و مشارکت در قتل عام کردها و شیعیان توسط صدام در اویل دهه ۹۰ آگاه بودند، هرگز در چنین تجمعاتی حاضر نمیشدند.

مطالب مرتبط:

مقاله تحلیلی نیویورک تایمز؛ فرقه تروریستی مجاهدین خلق و دوستان آمریکاییش!

تکرار تاریخ؟ نئومحافظه کاران آمریکا، مریم رجوی را چلبی دیگری برای آغاز جنگ میبینند؛ اینبار جنگ با ایران

فایننشال تایمز: صرف میلیون ها دلار پول از سوی مجاهدین خلق جهت خروج از لیست سازمانهای تروریستی

چرا خروج مجاهدین خلق از لیست سازمانهای تروریستی آمریکا به جنبش سبز ضربه میزند؟

چرا نباید بگذاریم مجاهدین خلق از لیست سازمانهای تروریستی آمریکا خارج شود؟ (ویدئو)

لیست کامل فعالیت های تروریستی سازمان مجاهدین خلق

7 پاسخ به “دروغ سایت مجاهدین/ به راستی شرکت کنندگان در تجمع مجاهدین در واشنگتن چه کسانی بودند؟

 1. Irani آگوست 30, 2011 در 9:48 ق.ظ.

  سلام،قسمت «تماس با من» را توی وبلاگتون پیدا نکردم،لطفا یه ایمیلی چیزی بدین.ارادت

 2. علی آگوست 30, 2011 در 2:30 ب.ظ.

  همه را ول کردی مجاهدین را چسبیدی؟ پاسدارها تو روز روشن میکشید و تجاوز میکنند و میزنند و میبرند و جنایت میکنند حالا تو داری خودتو پاره میکنی که مجاهدین نباید از لیست تروریستهای آمریکا در بیان. شاید هم دوست داری با رفقات با چاقو و قمه و زنجیر و مسلسل بیفتین به جونشون. ول کن بابا اسدالله.

  فرقه رجوی کم کم خودش میمیره ولی جنایتکاران اسلامی فعلا دارن خون مردم را میمکند.

  مرگ بر هواداران رژیم اسلامی، زیر هر نام و پوششی.

 3. سپهر سپتامبر 1, 2011 در 11:30 ق.ظ.

  جناب آلفرد بادرودی گرم خدمت شما…… متاسفانه شما علیرغم نوشته های مناسب خود از تبهکاری باند خلاف کار وشیاد فرقه رجوی چندان مطلع نیستید….. بهمین دلیل است که علیرغم انتشار لیست تروریستی وزارت امورخارجه امریکا درتاریخ 18 آگوست 2011 مبنی بر ابقای این گروه تروریستی درلیست سیاه 2011 همچنان اسیر تبلیغات دروغین فرقه رجوی شده واین حقیقت را هنوز باور نکرده اید…… صدای امریکا وگزارش رزیتا ایران دوست دیگر جای هیج شک وتردیدی درابقای نام این گروه درلیست تروریستی برجای نمی گذارد صدای امریکا نزدیک ترین رسانه برای پخش این خبر است……دستگاه تبلیغی درغ زن وباین مافیایی این فرقه درسطح نت مشغول کم رنگ کردن این خبر وحواله دراین مورد به آینده ر تبلیغ می کنند واین طبیعی است چون صرف ملیونها دلار و خریدن ده ها امریکایی از رده خارج باتصمیم 18 آگوست وزارت امورخارجه امریکا برباد رفت و شما هم همچنان منتظر خبر موثق !! هستید…..منتظر نباشید آنها که وزارت امور خارجه رابا طبل وشیپور بیش از دوهفته برسر مردم امریکا کوبیدند رفتند خانه تاسال 2012 حال انتظارافرادی چون شما هم بی سرانجام است چون آگاهی کامل ازباند فرقه تروریستی رجوی ندارید

 4. بازتاب: قطعنامه صادر شده در حمایت از مجاهدین خلق به هیچ وجه نشان دهنده نظر کلی نمایندگان حاضر در کنگره آمریکا نیست! « گاه نوشته های آلفرد

 5. بازتاب: واقعیت پشت پرده همایش چند هزار نفری مجاهدین خلق در پاریس چه بود؟ « گاه نوشته‌های آلفرد

 6. بازتاب: خروج مجاهدین خلق از لیست گروههای تروریستی به چه معناست و چرا در این زمان صورت می‌گیرد؟ « گاه نوشته‌های آلفرد

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: