چرا خروج مجاهدین خلق از لیست سازمانهای تروریستی آمریکا به جنبش سبز ضربه میزند؟ / پتیشن «نه به مجاهدین» را امضا کنید

همکاری مسعود رجوی با صدام حسین و حمله به خاک ایران

سازمان تروریستی مجاهدین خلق از چند سال پیش تاکنون و با صرف پولهای هنگفت اقدام به لابی شدید در بین افراد کنگره، سنا و مقام های کنونی و سابق آمریکا نموده تا بتواند خود را از لیست سازمانهای تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا خارج کند. از آنجاییکه مجاهدین در مجامع بین المللی همواره خود را اپوزیسیون اصلی جمهوری اسلامی معرفی و مریم رجوی بارها خود را رییس جمهور مقاومت معرفی کرده است، بسیاری از سیاستمداران غربی واقعا چنین چیزی را باور کرده اند! در صورت موفقیت آنها در خارج کردن اسم خود از لیست، حرکت دموکراسی خواهی و آزادی خواهی مردم ایران در قالب جنبش سبز ضربه بزرگی را متحمل خواهد شد.

این ضربه از دو ناحیه میتواند ناشی بشود:

۱- از ناحیه حکومت:

در صورت خروج مجاهدین از لیست، جمهوری اسلامی با سوء استفاده از این موضوع و با اشاره به وجود خطر مستقیم دشمن خارجی، دامنه تبلیغات و فشارها بر مخالفان را افزایش داده و بر خفقان موجود خواهد افزود. آنها از موضوع خروج مجاهدین از لیست، به عنوان اهرمی برای مشروعیت بخشی به سرکوب های وحشیانه خود استفاده خواهند کرد و در نتیجه هرگونه حرکت اعتراضی یا انتقادی، غیر ممکن خواهد شد. همچنین وجود مجاهدین به عنوان یک تهدید و دشمن خارجی موجب کاهش اختلاف ها و جنگ قدرت در داخل رژیم جمهوری اسلامی شده و اتحاد میان سرکوبگران را افزایش خواهد داد و در نتیجه آنها با قدرت و هماهنگی بیشتری به سرکوب ادامه خواهند داد.

۲- از ناحیه خارجی:

از آنجاییکه نه تحریم ها و نه دیپلماسی تاکنون نتوانسته است تغییری در موضع حاکمان جمهوری اسلامی در مورد قضیه هسته ای ایجاد کند، موضع حامیان حمله نظامی به ایران در کشورهای غربی به ویژه آمریکا به شدت در حال تقویت شدن است. لذا به نظر میرسد افزایش علاقه سیاستمداران در کنگره آمریکا و دیگر مقام های میان رتبه در سیستم حاکمه این کشور جهت خارج کردن مجاهدین از لیست گروههای تروریستی نه تنها ناشی از لابی گری و صرف پولهای هنگفت توسط مجاهدین و هواداران آنها که همچنین به دلیل افزایش علاقه جهت انجام حمله نظامی علیه ایران میباشد. با خارج کردن مجاهدین از لیست، احتمال انجام کارهای تروریستی و عملیات خرابکارانه از سوی مجاهدین به شدت تقویت میشود. بدیهی است در شرایط جنگی و امنیتی، خفقان در جامعه و سرکوب مخالفان، منتقدان و معترضان به شدت افزایش خواهد یافت. از سوی دیگر موضع طرفداران دیپلماسی در آمریکا و دیگر کشورهای غربی ضعیفتر شده و احتمال گرایش جنبش سبز به حرکت های خشونت آمیز افزایش خواهد یافت.

وقتی دو مورد بالا را در کنار ربوده شدن احتمالی حرکت آزدی خواهی مردم ایران توسط مجاهدین در صورت خروج انها از لیست قرار میدهیم، به علت نگرانی ها نسبت به خروج مجاهدین از لیست پی میبریم.

لطفا به صفحه زیر رفته و پتیشن موجود را امضا کنید. در این پتیشن از مقام های آمریکا خواسته شده است که مجاهدین را از لیست تروریست ها خارج نکنند. امضا کردن این پتیشن تنها ۲ دقیقه از وقت شما را میگیرد اما در صورت استقبال عده زیادی از ایرانیان، تاثیر قابل ملاحظه ای بر تصمیم گیری ها در هئیت حاکمه آمریکا خواهد داشت.

پتیشن : به مجاهدین نه بگویید 

صفحه فیسبوک «نه به مجاهدین خلق«

9 پاسخ به “چرا خروج مجاهدین خلق از لیست سازمانهای تروریستی آمریکا به جنبش سبز ضربه میزند؟ / پتیشن «نه به مجاهدین» را امضا کنید

 1. میهندوست ژوئیه 11, 2011 در 1:53 ق.ظ.

  حرامزاده ای مزدور حکومت آخوندی
  تمام شما پادوهای وزارت بدنام اطلاعات باید بدانید که دوران مفت خوری به سر آمده و شما اراذل و اوباش حکومت آخوندی باید در مقابل دادگاه به مردم ایران برای مزدوری علیه اپوزیسیون این رژیم پاسخگو باشید.
  حکومت کثیف آخوندی رفتنی است و شما دشمنان حقیر مجاهدین نیز بدنیالش در زباله دان تاریخ میروید.
  مرگ بر دیکتاتور
  مرگ بر خامنه ای و مزدوران او

  • آلفرد ژوئیه 11, 2011 در 2:07 ق.ظ.

   نوبتی هم که باشه اول نوبت مریم و مسعود هست! :)) ضمنا چشمهایت را باز کن و سری به مطالب وبلاگ من و اکانت من در بالاترین بزن. اگر ذره ای شعور داشتی میتونستی بفهمی که من خودم مخالف جمهوری اسلامی هستم، البته مخالف مجاهدین هم هستم!

   مرگ بر دیکتاتور
   مرگ بر خامنه ای ، جمهوری اسلامی و مجاهدین همگی با هم!
   اینجا را ببین http://wp.me/p1zCAc-7D

 2. Sadr ژوئیه 11, 2011 در 4:34 ق.ظ.

  وای به حال جنبشی که سرنوشتش بخواهد بستگی به لیست تروریستی آمریکا باشد. چنین جنبشی همان بهتر که دفن شود. واقعیت اینست که جنبش سبز الله متشکل از خط امامی های جنایتکار که درست مانند رقبای حاکمشان نگاهی ابزاری به مردم دارند، دوست دارند که تنها آلترناتیو خامنه ای و احمدی نژاد، خودشان باشند و توپ قدرت تنها در زمین های خودشان دست به دست شود و غیر خودیها حتی الامکان از این میدان دور شوند. به همین خاطر هم با نهایت رذالت به هر شیوه غیر انسانی روی می آورند تا رقیب غیر خودی را از صحنه حذف کنند، که یکی از آنها بند کردن دست رقیب در پیچ و خمهای قانونی آمریکا از طریق پرونده سازی، شانتاژ و دروغ برای قانع کردن آمریکاییان به نگاه داشتن مجاهدین در لیست تروریستی است.
  اما توجیهات و دلایلی که برای اینکار می آورند براستی خنده داراست.
  دلیل شماره یک:
  «- از ناحیه حکومت: در صورت خروج مجاهدین از لیست، جمهوری اسلامی با سوء استفاده از این موضوع و با اشاره به وجود خطر مستقیم دشمن خارجی، دامنه تبلیغات و فشارها بر مخالفان را افزایش داده و بر خفقان موجود خواهد افزود.»
  آیا تا کنون که جنگی هم نبوده و خطر خارجی وجود نداشته، مردم سرکوب نمیشدند، نداها و سهرانها در خون خود نمی غلطیدند؟ آیا حکومت جمهوری اسلامی در بحران سازی تا به حال کم آورده که اینبار کم بیاورد؟ اصلا آیا این حکومت برای سرکوب محتاج بهانه است؟ از قدیم گفته اند که دیوار حاشا بلند است و این مطلب بالاخص در مورد دیوار حاشای جمهوری اسلامی صدق میکند. خیلی که کم بیاورد، بد حجابی و ناتوی فرهنگی را بهانه سرکوب میکند.
  آیا خمینی پس از پایان جنگ فیل سلمان رشدی را هوا نکرد تا فضای کشور را بحرانی نگاه دارد؟

  دلیل شماره ۲-
  «- از ناحیه خارجی:

  از آنجاییکه نه تحریم ها و نه دیپلماسی تاکنون نتوانسته است تغییری در موضع حاکمان جمهوری اسلامی در مورد قضیه هسته ای ایجاد کند، موضع حامیان حمله نظامی به ایران در کشورهای غربی به ویژه آمریکا به شدت در حال تقویت شدن است. لذا به نظر میرسد افزایش علاقه سیاستمداران در کنگره آمریکا و دیگر مقام های میان رتبه در سیستم حاکمه این کشور جهت خارج کردن مجاهدین از لیست گروههای تروریستی نه تنها ناشی از لابی گری و صرف پولهای هنگفت توسط مجاهدین و هواداران آنها که همچنین به دلیل افزایش علاقه جهت انجام حمله نظامی علیه ایران میباشد. با خارج کردن مجاهدین از لیست، احتمال انجام کارهای تروریستی و عملیات خرابکارانه از سوی مجاهدین به شدت تقویت میشود. بدیهی است در شرایط جنگی و امنیتی، خفقان در جامعه و سرکوب مخالفان، منتقدان و معترضان به شدت افزایش خواهد یافت. از سوی دیگر موضع طرفداران دیپلماسی در آمریکا و دیگر کشورهای غربی ضعیفتر شده و احتمال گرایش جنبش سبز به حرکت های خشونت آمیز افزایش خواهد یافت.»

  این دلیل تا حد زیادی شبیه دلیل قبلی میباشد، منتهی وزنه عامل خارجی در ان بیشتر شده است. در اینجا نویسنده حتی بر صرف مخارج و مبلغ کلان توسط مجاهدین تکیه کرده اما یادش رفته که بنویسد که مبلغ زیادی توسط جمهوری اسلامی خرج نایاک و تریتا پارسی شده تا مجاهدین در این لیست بمانند. به هر حال حکومت اسلامی برای سرکوب و بحران سازی نیازی به بهانه ندارد، تنها نیاز به انگیزه دارد که انگیزه هم دارد و ان انگیزه هیچ ربطی به اعمال خرابکارانه مجاهدین ندارد. مگر در زمان تجاوز در کهریزک و اوین، عملیات خرابکارانه مجاهدین وجود داشت. ان چیزی که سرکوب را سبب میشود یا تقویت میکند، نه عملیات نظامی آمریکا و دول خارجی، که نیاز روز افزون رژیم به سرکوب مردمی به جان آمده است که دیر حاضر به تحمل رژیم نیستند.

  دلیل شماره 3- «وقتی دو مورد بالا را در کنار ربوده شدن احتمالی حرکت آزدی خواهی مردم ایران توسط مجاهدین در صورت خروج انها از لیست قرار میدهیم، به علت نگرانی ها نسبت به خروج مجاهدین از لیست پی میبریم.»

  حالا اینجا نویسنده دلسوز جنبش آزادی خواهی هم میشود و دلنگران ربوده شدن انقلاب مردم. اولا که خط امامی های جنایتکاری که پشت سر نایاک قرار دارند و مبالغ کلانی تا کنون از جیب مردم ایران خرج لابیگری برای سرکوب مجاهدین کرده اند به دلیل سوابق سرکوبشان نمیتوانند آزادی خواه بوده و دل نگران آزادی و جنبش آزادی خواهانه مردم ایران باشند. صد البته که جنبشی که سردمدارانش بخواهند خط امامی های جنایتکاری باشند که تمام افق دیدشان و هدفشان، سوء استفاده از آمال و آرزوهای مردم برای چانه زنی با رقیب حاکم بر سر سهمشان از قدرت باشد، باید هم نگران «ربودشدن » این جنبش باسمه ای توسط دیگران باشند. منتهی چیزی که این جماعت نمیفهمند اینست که با حذف رقیب به جایی نمی رسند. اینها باید خودشان را اصلاح کنند، بقول معروف، خود شکن که اینه شکستن خطاست.

 3. hyb ژوئیه 11, 2011 در 5:55 ب.ظ.

  فقط اتحاد همه نیروها – مجاهدین از فهرست تروریزم خارج شود.
  آخر این چه وضعیه؟ همش توهین. همش حمله. همه هم از نظرشماها مزدور و قاتل و سازشگر و خیانتکار و قاتلند. هرجور شده باید این جو بهم بخوره. با فحاشی و برچسب به این و اون زدن و حمله های متعصبانه کاری پیش نمیره. تو این فضا هیچکی جرات حرف زدن نداره و دقیقا این خواسته رژیمه. موسوی قاتل، کروبی فاسد، خاتمی خائن، رضا پهلوی متوهم، گنجی و سازگارا پاسدار، نوریزاده خالی بند، سروش کثیف، ترکها و کردها و عربها جدایی طلب و. کسی هست که بهش برچسب نزده باشید و جواب نظرات و حرفهاشو با فحاشی نداده باشید؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر نگیم اینها همش توطئه رژیمه، پس بی فرهنگیه محض مارو نشون می ده که هنوز برای دموکراسی و احترام به عقاید هم دیگه آمادگی نداریم. هنوز بلد نیستیم بحث کنیم و باید یکی بزنه توسرمون. خوب حالا که یکیشو داریم(رژیم ولایت فقیه) دیگه چه کاریه بایکی دیگه بخوایم عوضش کنیم. پس همه دست به دست هم بدیم و این فضا رو عوض کنیم. اول از همه از خودمون شروع کنیم.
  با عصبانیت بقیه باآرامش برخورد کنیم و به حرفها و نظرااتش فکر کنیم تا حرفهای تحریک آمیزش. باور کنیم با فحاشی و عصبانیت نه تنها هیچ کاری برای ایران، آزادی و دموکراسی انجام نداده ایم بلکه تنها تخریبش کردیم.

 4. بازتاب: لیست کامل فعالیت های تروریستی سازمان مجاهدین خلق « گاه نوشته های آلفرد

 5. nader shah ژوئیه 15, 2011 در 8:10 ق.ظ.

  بزار امریکا حمله کنه بابا مرگ یه بار شیونم یه بار.ضمنا لعنت بر هرچی مجاهد که از اخوندا پوفیوزتر و عقب مانده ترند

 6. بازتاب: چرا نباید بگذاریم مجاهدین خلق از لیست سازمانهای تروریستی آمریکا خارج شود؟ (ویدئو) « گاه نوشته های آلفرد

 7. بازتاب: تکرار تاریخ؟ نئومحافظه کاران آمریکا، مریم رجوی را چلبی دیگری برای آغاز جنگ میبینند؛ اینبار جنگ با ایران « گاه نوشته های آلفرد

 8. پيام ژوئیه 31, 2011 در 1:33 ب.ظ.

  به كوري چشم شما عوامل وزارت اطلاعات ازليست بيرون مياد وخواهيم ديد كه مردم هم حمايت ميكنند …. راستي تا يادم نرفته به شما مزدورها عرض ميشودكه مردم درداخل دارند ميگردنند بدنبال مسعود تاببينند كه كجاهست

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (لطفا فارسی بنویسید). توجه: کامنتهای اسپم یا حاوی دشنام و یا کلمات رکیک منتشر نخواهند شد.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: